5 لباس زمستانی مردانه مناسب

در فصلی هستیم که به تغییرات ناگهانی آب و هوا معروف است و هر روز قبل از بیرون آمدن از خانه شما باید به این فکر کنید که امروز گرم است یا سرد؟ ممکن است با فرض گرم بودن هوا بیرون بیایید و بعد از چند ساعت احساس سرما بکنید. این طور اتفاقات در پاییز طبیعی است. روزهای آخر پاییز هم مثل زمستان سرد و گاها طاقت فرساست. در این مقاله 5 لباس زمستانی مردانه مناسب را به شما معرفی خواهیم نمود. 

۱- ژاکت جین به همراه پالتو

آیا می‌دانستید ژاکت‌های جین مخصوص هوای سرد طراحی شده‌اند؟ جذب گرما و محبوس کردن آن درون لباس و جلوگیری از عرق کردن باعث شده است تا این جنس مناسب فصل سرما باشد. اما اوضاع با گذشته فرق کرده است و دیگر خبری از ژاکت‌های سنگین جین نیست. این روزها را می‌توانید به راحتی با پوشیدن یک ژاکت جین زیر یک اورکت سنگین‌تر بپوشید.

5 لباس زمستانی مردانه مناسب

۲- سویشرت به همراه اورکت

یکی از بهترین نوع لباس زمستانی مردانه همین ست است. شما می‌توانید یک سویشرت گرم پشمی یا پنبه‌ای در رنگ سفید، شتری، خاکستری یا سرمه ای، را زیر یک اورکت بپوشید.  در این تیپ شلوار شما تمام کننده کار خواهد بود. شلوارهای اسلش‌ برای تیپ غیر رسمی و شلوارهای پشمی تقریبا چسبان برای تیپ‌های رسمی تر.

5 لباس زمستانی مردانه مناسب

۳- سویشرت یا ژیله به همراه کت یا اورکت

تنها انتخاب‌های شما سویشرت‌های کلاه دار نیستند. سویشرت‌های بدون کلاه اتفاقا تیپی مردانه‌تر و شیک‌تر می‌سازند. ژیله‌ها نیز همین نقش را در تیپ شما ایفا می‌کنند. یک ژیله یا سویشرت بدون کلاه سبک تهیه کنید و آن را زیر اورکت یا کاپشن بادی خود بپوشید. انتخاب هر کدام از ۴ مورد گفته شده بسته به نوع آب و هوا (بارانی، سوز شدید، وزش شدید باد و…) می‌تواند متغیر باشد.

5 لباس زمستانی مردانه مناسب

۴- یقه اسکی به همراه کت و شلوار

کت و شلوار را هرکاری هم بکنید باز هم کت و شلوار است و دو تکه بودن آن مسلما راه مناسبی برای محافظت از بدن شما در برابر سرما نخواهد بود. ولی کسانی که مجبورند تیپ رسمی‌شان را حفظ کنند باید چه کنند؟ راه دیگری که برای خوشتیپ بودن پیش روی شماست پوشیدن یقه اسکی پشمی زیر کت‌تان است. این مورد جایگزین مناسبی برای پیراهن شما خواهد بود. به شرطی که رنگ آن را هم خانواده رنگ کتتان انتخاب کنید.

5 لباس زمستانی مردانه مناسب

۵- پیراهن و بافت یقه گرد و کاپشن

اگر از آن دسته افرادی هستید که هرکاری کنید تنها یک کت (چه اورکت، چه ژاکت، چه کت) بیشتر نمی‌توانید بپوشید پیشنهاد ما به شما این تیپ است. کافیست یک پیراهن زیر بافت یقه گردتان بپوشید و روی آن را یا با اورکت پر کنید و یا کاپشن بادی.

5 لباس زمستانی مردانه مناسب

مطالب مرتبط:

۱- کدام جنس لباس برای زمستان مناسب است؟

۲-  معرفی چند مدل کفش زمستانی

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :