اصول ست کردن پیراهن یقه اسکی مردانه

۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۵

توسط محمد رضا اهوارکی

اصول ست کردن پیراهن یقه اسکی مردانه

از آیتم هایی که این سال ها به وفور در فصل های سرد مشاهده می کنیم همین یقه اسکی است. دلیل آن هم تنوع در طرح و رنگ های آن و ست شدن آن با اکثر آیتم ها و نتیجتا تیپ های متنوعی است که از آن می بینیم. اصول ست کردن پیراهن یقه اسکی مردانه چیست؟

۱- ست شدن آن

به جای پیراهن و کراوات می تونید یک پیراهن یقه اسکی زیر کت بپوشید. پیراهن یقه اسکی قرمز یا شتری بهترین انتخاب برای پوشیده شدن زیر یک دست کت و شلوار خاکستری است. یقه اسکی گوجه ای را نیز می تونید با کت و شلوار طوسی ست کنید.

اصول ست کردن پیراهن یقه اسکی مردانه

۲- سبک بودن آن

زمانی که هوا نه آنقدر سرد است که ژاکت بپوشید و نه آنقدر گرم است که با پیراهن بیرون بروید می توانید یک پیراهن یقه اسکی مردانه نازک را زیر ژاکت خود بپوشید. به همین سادگی. خوشت یپ ترین باشید و در عین حال لباس های سبک نیز به تن کرده اید. بعنوان مثال برای محل کار شلوار پارچه و آخر هفته ها و یا برای خرید از ست یک شلوار جین و پیراهن یقه اسکی استفاده کنید.

اصول ست کردن پیراهن یقه اسکی مردانه

۳- ست کردن پیراهن یقه اسکی و یک کت اسپرت

یقه اسکیتان را با شلوار جین به تن کنید، کفش کالج را به پا کنید و روی آن یا کت پشمی بپوشید و یا بافت. اینگونه شما یک تیپ معمولی زمستانه زده اید. پوشیدن یک پیراهن یقه اسکی به تنهایی نیز در مواقعی که هوا زیاد سرد نیست و نمی خواهید لباس های دست و پا گیر بپوشید جواب می دهد. از طرفی یک تیپ منحصر به فرد جدیدی که زیاد مشاهده می کنیم و مخصوص آقایان خوشتیپ است پوشیدن یقه اسکی از زیر ژاکت چرمی مشکی است که تیپی فوق العاده مدرن و گرم است.

اصول ست کردن پیراهن یقه اسکی مردانه

مطالب مرتبط:

1- ۵ راه برای پوشیدن یقه اسکی زنانه

2- چگونه بدون کت و شلوار خوشتیپ باشیم؟

3- لباس هایی که هیچ گاه از مد نمی افتند

#
آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوش تیپ بودن خوشتیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت پوست شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است