محمد رضا اهوارکی در
0

اصول ست کردن پیراهن یقه اسکی مردانه

اصول ست کردن پیراهن یقه اسکی مردانه

از آیتم هایی که این سال ها به وفور در فصل های سرد مشاهده می کنیم همین یقه اسکی است. دلیل آن هم تنوع در طرح و رنگ های آن و ست شدن آن با اکثر آیتم ها و نتیجتا تیپ های متنوعی است که از آن می بینیم. اصول ست کردن پیراهن یقه اسکی مردانه چیست؟

۱- ست شدن آن

به جای پیراهن و کراوات می تونید یک پیراهن یقه اسکی زیر کت بپوشید. پیراهن یقه اسکی قرمز یا شتری بهترین انتخاب برای پوشیده شدن زیر یک دست کت و شلوار خاکستری است. یقه اسکی گوجه ای را نیز می تونید با کت و شلوار طوسی ست کنید.

اصول ست کردن پیراهن یقه اسکی مردانه

۲- سبک بودن آن

زمانی که هوا نه آنقدر سرد است که ژاکت بپوشید و نه آنقدر گرم است که با پیراهن بیرون بروید می توانید یک پیراهن یقه اسکی مردانه نازک را زیر ژاکت خود بپوشید. به همین سادگی. خوشت یپ ترین باشید و در عین حال لباس های سبک نیز به تن کرده اید. بعنوان مثال برای محل کار شلوار پارچه و آخر هفته ها و یا برای خرید از ست یک شلوار جین و پیراهن یقه اسکی استفاده کنید.

اصول ست کردن پیراهن یقه اسکی مردانه

۳- ست کردن پیراهن یقه اسکی و یک کت اسپرت

یقه اسکیتان را با شلوار جین به تن کنید، کفش کالج را به پا کنید و روی آن یا کت پشمی بپوشید و یا بافت. اینگونه شما یک تیپ معمولی زمستانه زده اید. پوشیدن یک پیراهن یقه اسکی به تنهایی نیز در مواقعی که هوا زیاد سرد نیست و نمی خواهید لباس های دست و پا گیر بپوشید جواب می دهد. از طرفی یک تیپ منحصر به فرد جدیدی که زیاد مشاهده می کنیم و مخصوص آقایان خوشتیپ است پوشیدن یقه اسکی از زیر ژاکت چرمی مشکی است که تیپی فوق العاده مدرن و گرم است.

اصول ست کردن پیراهن یقه اسکی مردانه

مطالب مرتبط:

1- ۵ راه برای پوشیدن یقه اسکی زنانه

2- چگونه بدون کت و شلوار خوشتیپ باشیم؟

3- لباس هایی که هیچ گاه از مد نمی افتنددیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :