چگونه مثل پرنس هری لباس بپوشید و شیک پوش باشید

0

پرنس هری پسر کوچک پرنس چارلز و پرنسس دایانا است و نوه ملکه انگلستان است. او چند ماه قبل با مگان مارکل ازدواج کرد. پرنس هری استایل‌های مختلفی دارد و تابع یک قانون خاص در لباس پوشیدن نیست. همان‌طور که پرنس هری نشان داده است، اگر به دست خودتان استایل مخصوص به خود را بر اساس حرفه، علایق، سلیقه شخصی و توانایی مالی درست کنید، نتیجه بهتری خواهید دید. همراه چی بپوشم باشید تا اساسی‌ترین نکات لباس پوشیدن پرنس هری را بدانید.

 

با توجه به ویژگی‌های ظاهری لباس بپوشید

حتماً شما هم دوست دارید مثل یک شاهزاده لباس بپوشید، اما مادربزرگ شما ملکه انگلیس نیست و در کاخ باکینگهام زندگی نمی‌کنید، چاره چیست؟ لازم نیست همیشه همه چیز دقیقاً همان باشد که در اصل بوده است. اولین نکته‌ای که در مورد پرنس هری باید به شما بگوییم این است که او رنگ پوست روشنی دارد و تقریباً کنتراست اندکی میان رنگ پوست و موهای او وجود دارد. اگر پوست و رنگ موهای شما هم روشن هستند نباید از لباس‌هایی با کنتراست رنگی بالا استفاده کنید. اگر شما از جمله مردانی هستند که موهایتان مشکی و پوستتان سفید است، می‌توانید هنگام ست کردن رنگ لباس از کنتراست بالا کمک بگیرید.

پرنس هری ؛ چطور مثل شاهزاده انگلستان لباس بپوشید و شیک پوش باشید

پرنس هری در لباس پوشیدن خودش معمولاً از رنگ‌های روشن آبی، سرمه‌ای و خاکستری استفاده می‌کند که همگی از جمله رنگ‌هایی هستند که برای آقایانی که رنگ پوست و موهای آن‌ها روشن است عالی است. رنگ‌هایی که نه زیاد روشن باشند و نه زیاد تیره هدف اصلی پرنس هری است. همچنین بر اساس رنگ چشمان آبی هری، استفاده از تک‌رنگ آبی همانند کراوات در لباس‌هایش مشهود بوده است. شاهزاده انگلستان، رنگ‌های دیگری همانند سبز، بنفش و رنگ‌های گرم دیگر را هم می‌پوشد.

 

ته‌ریش داشته باشید

شما برای داشتن صورتی زیبا و خوش فرم حتما نیازی به یک ریش بلند ندارید. تمام چیزی که شما نیاز دارید کمی ته ریش است. همچنین به یاد داشته باشید ته ریش باعث خواهد شد چهره شما کمی مسن‌تر از چیزی که هستید به نظر برسد. برای این کار هر ۲ الی ۴ روز صورتتان را با ماشین ریش تراش قابل تنظیم اصلاح کنید.

پرنس هری ؛ چطور مثل شاهزاده انگلستان لباس بپوشید و شیک پوش باشید

 

مدل موهای مخصوص پرنس هری

پرنس هری موهایی نامرتب و آشفته ولی کوتاه شده دارد. لباس‌های پرنس هری کلاسیک هستند و لزوماً باید مدل موهایش هم تابع لباس‌هایش باشد، بنابراین او سعی می‌کند همیشه موهایی کوتاه ولی به گونه‌ای عمدی آشفته داشته باشد.

مدل موهای مخصوص پرنس هری

 

در انتخاب لباس معتدل و میانه‌رو باشید 

لباس‌های پرنس هری توسط یک خیاط سلطنتی و خانوادگی دوخته می‌شود؛ اما پرنس هری هم دوست دارد گاهی لباس‌هایی مدرن بپوشد. در برخی از عکس‌ها او از کت‌های دو دکمه‌ای با دوخت مدرن استفاده کرده است اما رنگ آن‌ها را به شکل کلاسیک برگزیده تا از حد اعتدال خودش خارج نشود. همچنین در مراسم نامزدی، لباسی آبی روشن ولی کاملاً خوش دوخت و کلاسیک به تن داشت. شما هم می‌توانید خیاطی زبردست انتخاب کنید و به او بگویید که کت و شلوار کلاسیک با رنگی مدرن یا بلعکس می‌خواهید.

پرنس هری ؛ چطور مثل شاهزاده انگلستان لباس بپوشید و شیک پوش باشید

 

مثل پرنس هری پیراهن بپوشید

هرچند همیشه هری را در مراسم‌های رسمی دیده‌اید، اما او در مراسم‌های غیررسمی هم سعی می‌کند پیراهن به تن داشته باشد. پیراهن‌هایی که کنتراست رنگی خوبی با کت‌وشلوارش داشته باشند. او می‌تواند برای شلوارهای مختلفش از جین تا کتان، بهترین نوع پیراهن را انتخاب کند و بپوشد. شاید به نظر شما کلاسیک بودن چندان هم جالب نباشد، شما که لازم نیست مانند پرنس هری در همه مراسم‌ها لباس رسمی بپوشید، پس می‌توانید همراه با پیراهن، ژاکتی اسپرت به تن کنید تا از رنگ کلاسیک بودن بکاهید.

پرنس هری ؛ چطور مثل شاهزاده انگلستان لباس بپوشید و شیک پوش باشید

 

انتخاب بوت و کفش به سبک شاهزاده هری

به چکمه‌های پرنس هری دقت کرده‌اید؟ چکمه‌هایی که ساق ندارند و جنسی همانند جین دارند. او این کفش‌ها را با هر لباس که بخواهید می‌پوشد. از شلوار جین تا کت‌وشلوار رسمی. این چکمه‌های می‌توانند کار بوت ها را در تابستان انجام دهند. او از این چکمه‌ها در رنگ‌های مختلف دارد و هرجایی آن‌ها را می‌پوشد. زمانی که شما این کفش‌ها را به پا دارید لازم نیست کمربند خودتان را با آن ست کنید.

پرنس هری ؛ چطور مثل شاهزاده انگلستان لباس بپوشید و شیک پوش باشید

استفاده از اکسسوری مردانه

اکسسوری مردانه را، به سبک پرنس هری بخرید. پرنس هری از وقتی که نوجوان بود همیشه دستبند به دست داشت. دستبندها علاوه بر نشان دادن قدرت و اعتمادبه‌نفس باعث می‌شوند از شدت کلاسیک بودن لباس و استایل کاسته شود. اکسسوری ها گاهی معجزه می‌کنند. از دیگر نکاتی که پرنس هری در لباس پوشیدن رعایت می‌کند، داشتن ساعت رولکس است، شما لازم نیست رولکس داشته باشید، سعی کنید که ساعت مناسب شخصیت خودتان به دست کنید، علاوه بر این در ترکیب کردن رنگ لباس‌هایتان و همچنین مکانی که می‌خواهید لباس خودتان را بپوشید، کمی بیشتر دقت کنید. برای خوش‌تیپ شدن لازم نیست حتماً شاهزاده یا ثروتمند باشید، کافی است خودتان باشید.

 

استفاده از اکسسوری مردانه

مطالب مرتبط:

۱- عکس حلقه ازدواج مگان مارکل توجه همه را به خود جلب کرد

۲- مگان مارکل کیست؟ همه چیز در مورد عروس خانواده سلطنتی بریتانیا

۳- همه چیز درباره مراسم ازدواج مگان مارکل

امید جعفری
نویسنده: امید جعفری
امید هستم. اعتقاد دارم لباس ها جان دارند و قبل از خود ما با دیگران سخن می گوید.حرف هایی در گوشی در مورد ما و شما. پس باید در انتخاب انها نهایت دقت را داشته باشیم. چه جایی بهتر از چی بپوشم برای دانستن نکات شیک پوشی می تواند وجود داشته باشد؟


دیدگاه شما

ساناز در تاریخ 02 سپتامبر 2018

چقدر خوش تیپ و جذاب هستشارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :