انتخاب کت و شلوار پاییزه

وقتی برای خرید کت و شلوار پاییزه می روید پروسه جالبی در ذهنتان برای انتخاب آن رخ می دهد. این پروسه بسیار آسان است. ابتدا شما یک مورد را میان کلی کت و شلوار می بینید و از میان آن همه انتخاب، آن یک مورد چشم شما را می گیرد. شاید کت و شلواری که شما انتخاب کرده اید برترین نباشد ولی به نظر شما همان یک مورد خاص است. جلوی ادامه دادن شما را می گیرد و در نهایت آن را انتخاب می کنید. در این مقاله قصد ما این است که یک رنگ و جنس خاص برای کت و شلوار پاییزه را معرفی کنیم و آن هم جنس کتان با رنگ قهوه ای است. با ما همراه باشید.

هر چه در مقدمه گفتیم در واقع مسیری بود که برای انتخاب لباس های پاییزه و زمستانه‌مان هم باید طی کنیم. انتخاب کردن و در نهایت گرد هم آوردن جنس ها و مدل های مختلف برای ساختن تیپ پاییزه یا زمستانه مناسب راهی است که همه جنتلمن های خوشتیپ می پیمایند تا در این فصل ها خوشتیپ باشند.

در این مقاله قصد داریم تجربیاتمان را در زمینه انتخاب کت و شلوار در قالب تصاویر به شما ارائه دهیم. در تصاویری که پایین تر مشاهده می کنید انتخاب جنس و مدل لباس پاییزه راه مشاهده می کنید که جنس کتان انتخاب آسان تری خواهد داشت و رنگ قهوه ای تنباکویی این انتخاب را آسان تر هم خواهد کرد.

انتخاب کت و شلوار پاییزه

انتخاب اولیه

انتخاب اولیه یک جنس میان جنس های مختلف در وهله اول کار سختی است ولی ترکیبات کتان قهوه ای رنگ میان لباس ها حس خوبی به انگشتان شما می دهد و شما را در این انتخاب تشویق می کند.

image_1

دیدن کت و شلوار

بعد از انتخاب جنس مناسب نوبت به مشاهده خود کت و شلوار می رسد که در این لحظه شما متوجه می شوید که کت و شلواری که انتخاب کرده اید همانی بوده که می خواستید.

انتخاب کت و شلوار پاییزه

فیت بودن کت و شلوار

مرحله سوم مرحله ای بسیار مهم است. همیشه در چی بپوشم ذکر کرده ایم که در انتخاب لباس باید اولویت اول شما فیت بودن و اندازه بودن آن باشد. بعد از انتخاب جنس کت و شلوار شما باید اندازه بودن آن روی بدنتان را مطمئن شوید.

انتخاب کت و شلوار پاییزه

در نهایت نوبت به ظاهر شدن شما در مراسم یا مهمانی ها می شود و متوجه می شوید که تیپ شما برتری خاصی نسبت به دیگران خواهد داشت.

انتخاب کت و شلوار پاییزه

مطالب مرتبط:

۱- ۵ راه حل برای داشتن تیپ غیر رسمی در محل کار

۲- از کجا بفهمیم لباسی از مد افتاده است؟

۳- چک لیست روزانه برای خوشتیپ ها

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :