چک لیست روزانه برای خوش تیپ‌ها

31 اکتبر 2016 ساعت 08:41

توسط مهفام میرزایی

چک لیست روزانه برای خوش تیپ‌ها

به نظر می رسد این که هر روز خوش تیپ و شیک باشیم و لباس های مرتب و زیبا به تن کنیم کار غیر ممکنی باشد. اما نگاه کردن به تیپ و استایل برخی افراد در اطرافمان ثابت می کند که این کار شدنی است. اما راز آن چیست؟ افراد خوش تیپ هر روز به چه چیزهایی در لباس های خود توجه می کنند؟ چه سوالاتی از خود می پرسند؟ و چه نکاتی را رعایت می کنند. ما با جمع بندی به 5 سوال کلی رسیده ایم. چک لیست روزانه برای خوش تیپ‌ها را در این مطلب بخوانید و به کار ببندید.

چک لیست روزانه برای خوش تیپ‌ها

آیا این لباس اندازه من است؟

شاید باید این سوال را هنگام خرید از خود بپرسید اما گاهی تغییرات وزنی و تغییرات دیگری باعث می شود سایز ما تغییر کند پس باید هر روز این مساله را در لباس های خود چک کنید.

آیا رنگ ها هماهنگ هستند؟

هماهنگی رنگی به معنای هم رنگ بودن همه چیز نیست بلکه استفاده درست و مناسب از رنگ های شاد و رنگ های خنثی به طوری که ترکیب زیبا و چشم نوازی ایجاد کنند و بیش از حد جلب توجه نکنند.

آیا به من می آید؟

این سوال از دو جنبه مطرح می شود یکی هماهنگ بودن لباس ها با فرم و شکل بدن و دیگری هماهنگ بودن رنگ ها با رنگ و تن پوست شما. هر دو مورد باید چک شود.

آیا متعادل است؟

منظور از تعادل، تعادل میان رنگ ها، نسبت ها، پارچه ها و کل استایل است. استفاده به اندازه از اکسسوری ها، هماهنگی بافت لباس ها و به طور کلی احساس راحتی و تعادل در یک لباس به معنای متعادل بودن آن استایل است.

این لباس چه چیزی درباره من می گوید؟

این سوال مستقیما به استایل شخصی شما مربوط می شود. گفته می شود  لباس ها ویترین شخصیت شما هستند پس اگر لباسی شما را غیر از آن چه که هستید نشان دهد انتخاب درستی نداشته اید.

مطالب مرتبط:

1- استایل شخصی چیست؟

2- توصیه هایی از استایلیست های فرانسوی

3- چگونه تیپ کلاسیک داشته باشیم؟

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است