چطور رنگ پوست خود را تشخیص دهید؟

رنگ در لباس نقش بسیار مهمی ایفا می کند و زیبایی و زشتی یک لباس و استایل به شدت تحت تاثیر رنگ آن است. پیدا کردن رنگ‌ لباس مناسب پوست همیشه کار سخت و شک برانگیزی است. چطور می شود که یک رنگ به شما می آید و رنگ دیگر پوست شما را کدر و نازیبا نشان می دهد؟ همه چیز به تشخیص صحیح رنگ پوست و انتخاب رنگ مناسب برای پوست بستگی دارد. این مطلب را بخوانید تا بدانید چطور رنگ پوست خود را تشخیص دهید؟

چطور رنگ پوست خود را تشخیص دهید

اولین قدم در انتخاب رنگ لباس این است که رنگ پوست خود را بشناسید. پوست ها تن ها و رنگ های مختلفی دارند که هر کدام رنگ لباس مخصوصی را می طلبد. اما چطور رنگ پوست خود را تشخیص دهیم؟ برای این کار چندین روش وجود دارد که ما همه آن ها را معرفی خواهیم کرد:

روش جواهرات

دست خود را از هر گونه لاک و جواهرات خالی کنید سپس یک دستبند طلای زرد و یک دستبند طلای سفید روی دست دیگر خود امتحان کنید. دقت کنید که با کدام دستبند دست شما زیباتر به نظر می رسد. اگر با طلای زرد پوست خوش رنگ تری دارید پوست شما گرم و اگر با نقره یا طلای سفید پوستتان زیباتر است پوست شما سرد است. اگر با هردو زیبا می شوید پوست خنثی دارید.

روش کاغذ

دست خود را روی یک کاغذ سفید بگیرید. اگر تن هایی از آبی و بنفش و صورتی را در پوست خود مشاهده کردید پوست شما سرد و اگر قهوه ای و کرم مشاهده کردید پوست شما گرم است.

روش لباس

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

همه آرایش های خود را پاک کنید سپس روسری هایی در رنگ های مختلف را امتحان کنید. اگر رنگ های سرد مثل آبی و صورتی روی پوست شما زیابتر جلوه کند پوست شما سرد و اگر رنگ های زرد و قهوه ای بیشتر به شما بیاید پوست گرمی دارید.

مطالب مرتبط:

1- اصول رنگ بندی لباس ها

2- ست کردن رنگ لباس

3- رنگ هایی که بعد از برنزه کردن باید بپوشید

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :