دیوید گندی سوپر مدل انگلیسی از خودش می‌گوید

دیوید گندی کارآفرین و سوپر مدل انگلیسی را همه می شناسیم. در این مقاله دیوید گندی سوپر مدل انگلیسی از خودش می‌گوید. با ما همراه باشید. 

ad banner
 • تیپ تان را چگونه توصیف می کنید؟

من سعی نمی کنم تیپ خاصی بزنم که بخواهم آن را توصیف کنم ولی همیشه به دنبال جدیدترین و به روز ترین پوشاک هستم و ضمنا کارا بودن آن ها نیز برایم مهم است. اغلب مواقع تیپ کلاسیک را انتخاب می کنم. ولی شغل اصلی من کار کردن با خیاطان و برندهای سنتی ایست که قصد ترک روش های سنتی و روی آوردن به مدل های کلاسیک مدرن را دارند.

 • در مورد تیپ زدن در تابستان چه نکته ای برای جوانان دارید؟

من (دیوید گندی)  تیپ زدن در تابستان را واقعا کار سختی می دانم چون عاشق تیپ های لایه ای و خوش دوخت هستم که متاسفانه اعمال کردنشان در تابستان واقعا کار دشواری است زیرا هوا گرم است و شما مجبور هستید یک مدل و یک جنس خاص را برای تیپتان انتخاب کنید و با همان یک مدل هم خوشتیپ شوید. اخیرا خط تولیدی برای پوشاک تابستانه در کمپانی M&S راه انداخته ایم که در آن اکثرا مدل ها و رنگ های سنتی به کار می رود و ترکیبی از جنس های نخ و کتان. تیپ مورد علاقه تابستانه من پوشیدن یک تیشرت به همراه شلوار کتان رنگی ای است که دقیقا بالای کفشم قرار بگیرد. سپس عینک آفتابی و کفش و ساعت را به آن اضافه کنید.

 • چه کسی مدل مورد علاقه شماست؟

پاول نیومن و جیمز دین  و تام فورد و ال اسدیر ویلیز.

 • آیتم مورد علاقه تیپ شما چیست؟

پیراهن های برند Emma Willis  و جوراب های London Sock Co و عینک آفتابی های برند Bailey Nelson  و کراوات های Drakes و کت و شلوارهای زیبای Thom Sweeney.

 • چه مدل هایی از لباس باید از رده خارج شوند؟

من هیچ وقت به طور دقیق برندها را دنبال نکرده ام و اطلاع دقیق در این باره ندارم ولی فکر می کنم برندهایی که نتوانند در چرخه مد و استایل امروزی قرار بگیرند باید کم کم خودشان را بازنشست کنند.

 • بزرگترین مشکل لباس پوشیدن آقایان چیست؟

با مد پیش رفتن و ترس از داشتن تیپ های مخصوص به خودشان با عقاید خودشان.

 • بهترین نکته ای که تاکنون در مورد لباس پوشیدن شنیده اید چه بوده است؟

زیباترین جمله ای که شنیده ام این است :” خودت باش، بقیه از قبل رزرو شده اند” و می توانم همین جمله را به مد و استایل هم تعمیم بدهم. به نظر من باید در تیپ زدن هرکس منحصر به فرد عمل کند و با دانستن قوانین جزیی مد تیپ مخصوص به خودش را داشته باشد.

دیوید گندی سوپر مدل انگلیسی از خودش می‌گوید

 • تیپ هوشمندانه را توصیف کنید

توضیح دادن آن کمی سخت است. تیپی که برای کسی هوشمندانه محسوب می شود شاید در تن دیگری غیررسمی دیده شود و تیپ غیررسمی برای همان فرد در تن دیگری هوشمندانه دیده شود. اگر فرض ما تیپ رسمی بود تعریف مشخصی از آن وجود داشت ولی برای تیپ هوشمندانه (بین رسمی و غیررسمی) و تیپ غیررسمی توضیح مشخص دادن کمی دشوار است.

 • مهمترین اکسسوری از نظر شما چیست؟

ساعت، عینک، عینک آفتابی و چتر و جوراب.

 • آیا شما ساعت به دست می کنید؟

بله چندین مدل ساعت کلاسیک و مدرن دارم.

 • اگر قرار باشد رنگی را اکثر مواقع بپوشید چه رنگی را انتخاب می کنید؟

کت و شلوار طوسی را انتخاب می کنم. رنگ های کلاسیک مثل طوسی و خاکستری مورد علاقه من هستند.

 • از نپوشیدن چه آیتمی پشیمان شده اید؟

من لباس هایم را اکثرا می پوشم و سعی می کنم لباس اضافه نداشته باشم ولی در غیر این صورت آن را به خیریه ها اهدا می کنم. تا به حال این اتفاق برای من نیفتاده است که از نپوشیدن لباسی پشیمان شوم.

 • برند مورد علاقه شما چیست؟

M&S. Club Monaco. Savile Row. Thom Sweeney

 • به نظر شما عکاسی خوب به چه چیزی بستگی دارد؟

نور پردازی خوب.

مطالب مرتبط:

۱- چه پیراهن هایی را می توان روی شلوار انداخت؟

۲- درس هایی که از تیپ جرد لتو می توان آموخت

۳- ۸ درس مهمی که از برندهای مشهور لباس آموختم

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :