محمد رضا اهوارکی در
0

۸ درس مهمی که از برندهای مشهور آموختم

۸ درس مهمی که از برندهای مشهور آموختم

دنیای امروز با سرعت زیادی در حال پیشرفت است و به همراه آن دنیای مد و فشن نیز روز به روز پیشرفت می کند. شاید فشن امروز و قوانین اش را با فشن دهه ۸۰ میلادی نتوانیم مقایسه کنیم و دلیل آن هم عوض شدن ذائقه مردم و طراحان مد و فشن است. قوانینی که قبلا در مد حضور داشته اند هم به مرور زمان دست خوش تغییرات شده اند. در این مقاله می خواهیم ۸ درس مهمی که از برندهای مشهور آموختم را با شما به اشتراک بگذارم. 

۱- برند دیور: لباس های بلند

وقتی اعتماد به نفس شما خوب باشد در هر لباسی می توانید بدرخشید و خودنمایی کنید. ولی برند دیور که از قدیم الایام در تولید اورکت ها دستی داشته است ثابت کرد که این گونه نیست. شاید باورتان نشود ولی در اورکت های جدید این برند با رنگ های عجیب مثل قرمز و سبز و طرح های خاص و عجیب مثل راه راه با دوخت های فوق حرفه ای حتی با اعتماد به نفس کم هم می توانید قدرت مند ظاهر شوید.

۸ درس مهمی که از برندهای مشهور آموختم ۸ درس مهمی که از برندهای مشهور آموختم

۲- برند پرادا: نبرد لباس های چرمی و پشمی

بافت های زیبا و خوش طرح و رنگ برند پرادا ثابت کرد که رنگ ها با خانواده های مختلف هم می توانند این قدر خوب کنار هم قرار بگیرند و شما همچنان خوشتیپ باشید.

۸ درس مهمی که از برندهای مشهور آموختم ۸ درس مهمی که از برند ها می توان آموخت

۳- برند بربری: لباس های ورزشی قدیمی

برندهای مشهور همواره با یک سوپرایز می آیند! یکی از عجیب ترین نوع پوشش هایی که شاید امسال مشاهده کنید پوشیدن گرمکن های ورزشی به همراه اورکت است. برند بربری این طرح را به طرز بسیار زیبایی در لباس های پاییزه امسالش پیاده کرده است و شاهد گرمکن های ورزشی رنگی هستیم که به راحتی با اوکت های قهوه ای کمرنگ یا شتری ست می شوند. مطمئنا ورزشکاران خوشحال می شوند که بدانند مد تا این اندازه به استایل آن ها اهمیت می دهد.

۸ درس مهمی که از برندهای مشهور آموختم ۸ درس مهمی که از برند ها می توان آموخت

۴- برند D&G: مشکی پوشی

شاید با خودتان بگویید کت و شلوارهای رسمی مشکی که این روزها زیاد پوشیده می شود حتی اگر دست دوز هم باشند دیگر جذابیت خودشان را از دست داده اند. ولی D&G بار دیگر ثابت کرد که اینگونه نیست. اکسسوری هایی مثل دستمال گردن و زنجیر های مخصوص یقه کت باعث می شوند که کت و شلوار مشکی روی تن شما بدرخشد و علاوه بر جلب توجهات تیپ شما را نیز خوش آب و رنگ تر می کند. رنگ ها را در اکسسوری هایتان به کار ببرید. اکسسوری ها اجزایی کوچک ولی بسیار مورد توجه در تیپ شما هستند.

۸ درس مهمی که از برندهای مشهور آموختم

۵- برند تاد: تیپ غیررسمی

همانطور که کت و شلوار مشکی فقط مخصوص مراسم عروسی یا عزا نیستند بقیه اجزای تیپ شما هم مخصوص تیپ غیررسمی نیستند. می توانید با پوشیدن یقه اسکی و ژاکت چرمی به همراه کفش های چرمی مردانه‌تان تیپی هوشمندانه بزنید.

۸ درس مهمی که از برندهای مشهور آموختم

۸ درس مهمی که از برندهای مشهور آموختم

۶- بالی: کتانی مهم است

شلوار پارچه ای و کتانی را همه به عنوان ترکیبی خنده دار یاد می کنند. ولی برند بالی در این قسمت ثابت کرد که کتانی با شلوار پارچه ای اتو کشیده خیلی هم زیباست. کتانی های ساق دار که از شکل و شمایل کتانی های قدیمی دور هستند و جذابیت های خودشان را دارند به راحتی با شلوار پارچه ای و یا کت و شلوار ست می شوند. (برندهای مشهور و مدهای عجیب!)

۸ درس مهمی که از برندهای مشهور آموختم

۸ درس مهمی که از برندهای مشهور آموختم

۷- برند گوچی: اکسسوری ها

در مدرسه اگر عینک مربعی شکل به چشم می زدید و سویشرت کلاه دار به تن می کردید مسلما به عنوان کسی که عاشق درس خواندن است شما را می شناختند ولی به لطف طراحان برند گوچی عینک ها و سویشرت ها و ژاکت ها به نحوی جدید و زیبا با هم ست شده اند که این حس به مخاطبین القا نمی شود. کلکسیون پاییزه برند گوچی شامل اکسسوری های فوق جذاب از این قبیل است. شاید اینم یک مد جالب از یکی از برندهای مشهور برای امسال باشه!

۸ درس مهمی که از برندهای مشهور آموختم

۸- برند دیزل: استایل یکسان دخترها و پسرها

برند دیزل نیز در اثبات این موضوع که پوشیدن جین ها به همراه یکدیگر نه تنها مشکلی ندارد بلکه اگر اصولی پوشیده شوند و سایه های روشن و تیره با هم ست شوند تیپی فوق العاده زیبا می سازند، قدمی دیگر برداشته است. کلکسیون پاییزه این برند شامل ژاکت ها و شلوارهای جین خوش طرح و رنگی است که قانون نپوشیدن دو جین در یک تیپ را نقض می کنند.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

امید در تاریخ 26 می 2017

برند تاد زیبا بود

احسان در تاریخ 26 می 2017

عکسا بسیار زیبا هستنارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :