چه پیراهن هایی را می توان روی شلوار انداخت؟

این یکی از مهمترین سوال هایی است که برای اغلب آقایان به وجود می آید و همیشه نیز به صورت یک ابهام در ذهنشان می ماند. واقعا چه پیراهن هایی قابلیت این را دارند که روی شلوار و کمربند شما بیفتند و چه پیراهن هایی این قابلیت را ندارند؟ در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم. با ما همراه باشید.

ad banner

انتخاب کردن یک پیر‌اهن و پوشیدن آن به صورتی که روی شلوار شما بیفتد کار پر ریسکی است. اگر این کار به درستی انجام نشود شما همانند کسی می شوید که کمی خسته و درمانده شده و از مد و فشن هم چیزی سرش نمی شود. اکثر پیر‌اهن ها برای این طراحی شده اند که داخل شلوار شما قرار بگیرند. ولی این به این معنی نیست که شما از انداختن پیرا‌هن روی شلوارتان خجالت بکشید. این کار را باید با دقت و حوصله بیشتری انجام دهید.

اولین نکته ای که باید در نظر داشت این است که وقتی این کار را می کنید عملا تیپ غیررسمی زده اید. پیراهن شما به راحتی چروک می شود و نمی توان جلوی این مشکل را گرفت. اکثر آقایان به دنبال طول مناسب برای پیرا‌هن هستند که کار درست هم همین است و باید طول پیراهن شما نه خیلی بلند و نه خیلی کوتاه باشد. پیدا کردن این پیرا‌هن ها کمی سخت است ولی اگر حوصله کنید و جدی به دنبال آن ها باشید حتما یکی پیدا خواهید کرد.

ولی هستند پیرا‌هن هایی که برای روی شلوار انداخته شدن طراحی شده باشند. در این پیرا‌هن ها ما شاهد طول مناسبی هستیم که تقسیم بندی بالاتنه و پایین تته شما را به هم نزند و زیبایی پیر‌اهن روی بدن شما حفظ شود. طول مناسب این پیرا‌هن ها به گونه ای باید باشد که پایین آن ها دقیقا بین کمربند و زیپ شلوار شما قرار بگیرند.

پیراهن هایی که مخصوص این کار طراحی می شوند باید در قسمت پایینی به صورت منحنی باشند و این نکته دیگری در انتخاب این پیرا‌هن هاست که باید به آن دقت کنید. در زیر برخی از این پیراهن ها را مشاهده می کنید:

چه پیراهن هایی را می توان روی شلوار انداخت؟

چه پیراهن هایی را می توان روی شلوار انداخت؟

چه پیراهن هایی را می توان روی شلوار انداخت؟

پیشنهاد چی بپوشم به شما این است که این مدل پیراهن ها را با شلوار جین های چسبان ست کنید که تیره تر باشند. در این صورت جنبه غیررسمی بودن تیپ شما نیز حفظ می شود. ضمنا مدل دیگری که بد نیست امتحان کنید گذاشتن نیمی از پیراهن درون شلوار و نیمی بیرون آن است. این مدل برای پیراهن هایی که طول بلندتری دارند جواب می دهد. در این روش قسمتی از پیراهن را درون شلوار می گذارید و قسمتی از آن و پشت آن را روی شلوارتان می اندازید.

یکی دیگر از راه های خوشتیپ شدن در هنگامی که پیراهن تان را روی شلوار می اندازید این است که دکمه های آن را باز بگذارید و یک تی شرت زیر ان بپوشید.

مطالب مرتبط:

1- چه زمانی بهتر است پیر‌اهن را درون شلوار گذاشت؟

۲- همه چیز در مورد پیر‌اهن یقه دیپلمات

۳- طول آستین پیر‌اهن مردان باید چقدر باشد؟

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شما

روحام در تاریخ 08 اکتبر 2016

دست روی مطلبی گذاشتید که جای کار بسیار دارد و اطلاعات کمی عموم جامعه از آن دارند موفق باشید خیلی عالی بود منتظر مطالب بعدی شما هستم

دانیال در تاریخ 10 اکتبر 2016

سلام محمد رضا جان.
ممنون از مقالت.خوب بود فقط در کل با خوندن مقاله هات نه چیزی به اطلاعات قبلی آدم اضافه میشه نه کم.
یکم حرفه ای تر بنویس.

محمد رضا در تاریخ 10 اکتبر 2016

سلام ممنونم از بازخوردتون. انشالله با قدرت تر می نویسیم.ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :