جدیدترین مدل‌های لباس مردانه برای بهار و تابستان 1396

اهمیت و نقش ترندها و مدل‌های جدید در لباس‌های مردانه کمتر از لباس‌های زنانه نیست. هر سال و هر فصل مدل‌های خاصی از لباس‌های مردانه باب می‌شوند و هر مرد خوش لباسی باید این ترندها را بشناسد و بهترین گزینه‌ها را برای خود انتخاب کند. اگر می‌خواهید بدانید که چه لباس‌هایی سال آینده مد هستند این مطلب برای شماست. جدیدترین مدل‌های لباس مردانه برای بهار و تابستان 1396 را در این مطلب ببینید.

ad banner

پیراهن‌های یقه‌دار گشاد

در سال‌های اخیر ترند غالب در دنیای مد لباس‌های گشاد و آزاد بوده است. پیراهن‌های مردانه هم از این قاعده مستثنی نبوده‌اند و پیراهن‌های یقه‌دار گشاد مردانه برای فصل آینده معرفی شده‌اند. این پیراهن‌ها اکثرا طرح‌دار و آستین کوتاه یا آستین بلند هستند که انتخاب بسیار مناسبی برای فصل گرما هستند و شما می‌توانید با پوشیدن آن‌ها هم خنک و هم مد روز باشید.

جدیدترین مدل‌های لباس مردانه برای بهار و تابستان 1396

 

شلوار راسته و گشاد

مدل‌های گشاد تنها محدود به بلوز و پیراهن مردانه نیست و شلوارهای گشاد و راسته هم به تدریج جای شلوارهای تنگ را گرفته است. این شلوارهای پارچه‌ای تطبیق‌پذیری بالایی دارند و می‌توانند به عنوان بخشی از استایل راحتی به کار روند و هم می‌توان آن‌ها را در استایل نیمه رسمی استفاده کرد.

جدیدترین مدل‌های لباس مردانه برای بهار و تابستان 1396

 

تی‌شرت‌های نوشته‌دار

مدلی که بیشتر برای نوجوانان و جوانان مناسب است تی‌شرت‌ها و بلوزهای نوشته‌دار است، این نوشته‌ها در قسمت جلو یا پشت لباس‌ها قرار دارند ولی حتما هنگام خریدن چنین لباس‌هایی به معنای نوشته‌ها توجه کنید!

استایل تک رنگ

این سبک شاید بتواند به محبوب‌ترین سبک لباس پوشیدن برای مردان در سال آینده تبدیل شود، لباس‌هایی سر تا پا سیاه یا با رنگ‌های تیره دیگر مثل خاکستری و سرمه‌ای و البته اضافه کردن چند عنصر سفید به آن جذابیت خاصی ایجاد می‌کند.

 جدیدترین مدل‌های لباس مردانه برای بهار و تابستان 1396

 

مطالب مرتبط:

1- چند ترکیب ساده لباس زمستانی مردانه

2- جدیدترین مدلهای لباس زمستانی مردانه

 

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :