جدیدترین مدل‌های لباس زمستانی مردانه

مدل‌های جدید لباس در دنیای لباس مردانه نیز به اندازه لباس‌های زنانه اهمیت دارند و هر مرد خوش تیپی باید بتواند این ترندها را شناسایی کرده و بهترین‌ها را برای خود انتخاب کند. اگر برای لباس‌های زمستانی خود به دنبال جدیدترین مدل‌ها هستید این مطلب برای شماست: جدیدترین مدل‌های لباس زمستانی مردانه

کاپشن کتان

اگر به دنبال مدل مناسب کاپشن هستید توصیه ما کاپشن‌های کتان بلند و آستردار است. این مدل‌ها با رنگ‌های خنثی و تیره و داشتن کلاه هم تطبیق‌پذیری بالایی دارند و هم در روزهای سرد کمک می‌کنند حسابی گرم بمانید.

جدیدترین مدل‌های لباس زمستانی مردانه

پالتو

اگر به کاپشن علاقه ندارید و می‌خواهید تیپ رسمی بزنید توصیه ما پالتوهای مدل جدیدی است که در رنگ‌های جذاب اما موقر می‌توانید تهیه کرده و استفاده کنید. این پالتوها می‌توانند جایگزین مناسبی برای کت باشند.

جدیدترین مدل‌های لباس زمستانی مردانه

کاپشن خزدار

مدل‌های خزدار و آستر پشمی امسال در دنیای مد محبوبیت فراوانی پیدا کرده است. شما نیز اگر می‌خواهید مد روز باشید یکی از مدل‌های مختلف این کاپشن‌ها را تهیه کنید.

جدیدترین مدل‌های لباس زمستانی مردانه

بلوز یقه اسکی

برای روی هم پوشیدن لباس‌ها در زمستان و انتخاب لایه‌های زیرین لباس سراغ بلوزهای یقه اسکی رول بروید که شیک هستند و هم شما را به خوبی گرم نگه می‌دارند.

جدیدترین مدل‌های لباس زمستانی مردانه

رنگ های خنثی

رنگ‌های تن تیره مثل قهوه‌ای و سبز تیره و رنگ‌های خنثی مثل خاکستری و بژ در لباس‌های مردانه از مهم‌ترین ترند‌های سال محسوب می‌شود که می‌تواند برای علاقمندان پیشنهاد خوبی باشد.

جدیدترین مدل‌های لباس زمستانی مردانه

شلوارهای گشاد

شلوارهای گشاد جین یا کتان دوباره به مد لباس مردانه بازگشته‌اند و اگر از شلوارهای جین تنگ خسته شده‌اید می‌توانید این مدل‌های راحت را انتخاب کنید.

مطالب مرتبط:

۱- بررسی تیپ جیمز لبرون از گذشته تا کنون

۲- راز خوش تیپ بودن دیوید گندی چیست؟

۳- ۴ راز آقایان خوش تیپ از زبان یک استایلیست

۴- راز شیک پوشی جیمز باند چیست؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :