چند ترکیب ساده لباس زمستانی مردانه

در فصل‌های سرد زمستان و پاییز شما حتما تعدادی یونیفورم معمول و امتحان پس داده برای خود دارید که چندین و چند بار آن را پوشیده‌اید مثل ترکیب پیراهن و پولیور و شلوار جین با یک پالتو یا کاپشن. ترکیب‌هایی که همه می پوشند و چیز خاصی در مورد آن‌ها وجود ندارد. اما اگر می‌خواهید ترکیب های تازه و خاصی را برای این فصل امتحان کنید این مقاله را که چند ترکیب ساده لباس زمستانی مردانه است بخوانید.

نیم پالتو + ژاکت + شلوار جین + بوت

اگر به دنبال یک استایل راحت و دم دستی اما شیک برای محیط کاری یا موقعیت‌های نیمه رسمی هستید این ترکیب عالی است. این استایل محدودیت سنی ندارد و چه در میان سالی و چه در جوانی می توانید بپوشید مثل نیک جوناس 24 ساله که خواننده شناخته شده‌اید است.

چند ترکیب ساده لباس زمستانی مردانه

کاپشن چرم + ژاکت زیپ دار + شلوار + بوت

برخلاف تصور عموم استایل سرتاپا مشکی کسل کننده نیست به شرطی که در انتخاب لباس‌ها دقت کافی داشته باشید و مثل جاستین ترو لباس‌ها را از بافت‌های مختلف انتخاب کنید مثل چرم و جین.

چند ترکیب ساده لباس زمستانی مردانه

پلیور یقه گرد + شلوار جین + کفش کتانی

این ترکیب که مایکل بی جوردن هنرپیشه امریکایی برای خود انتخاب کرده یک استایل مناسب و خاص برای هوای نسبتا خنک است و در هر رده سنی می‌توان آن را پوشید. این لباس زمستانی مردانه جوان پسندتر از سایر ست‌ها است.

چند ترکیب ساده لباس زمستانی مردانه

اورکت + کت و شلوار + کفش رسمی

اگر برای پوشیدن لباس‌های رسمی در فصول سرد مشکل دارید این ترکیب جذاب را انتخاب کنید تا مانند رایان رینولدز در عین گرم بودن شیک و خوش تیپ هم باشید.

چند ترکیب ساده لباس زمستانی مردانه

مطالب مرتبط:

1- بررسی تیپ جیمز لبرون از گذشته تاکنون

2- راز خوش تیپ بودن دیوید گندی چیست؟

3- 4 راز آقایان خوش تیپ از زبان یک استایلیست

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :