محمد رضا اهوارکی در
0

افراد موفق دنیا چگونه لباس می پوشند؟

افراد موفق دنیا چگونه لباس می پوشند؟

لباس افراد موفق چگونه است؟ اگر افرادی موفقی مثل جابز و زاکربرگ و موسسان وب سایت های اینترنتی که معمولا با یک مدل لباس در انظار حاضر می شوند را کنار بگذاریم، باقی این افراد موفق در لباس پوشیدن استایل خاص خود را دارند. در ادامه به 8 ترفند برای خوشتیپ شدن را که این افراد رعایت می کنند می پردازیم. 

۱- شلوارهای خوش دوخت

بدترین اشتباهی که شاید آقایان مرتکب شوند همین انتخاب شلوار نامناسب است. اینکار به کلی می تواند تیپ شما را بهم بزند. منظور ما از شلوار مناسب هم در قسمت کمر و هم پاچه ی آن است. پس در این قسمت خیلی حواستان را جمع کنید. اگر شلوار شما اندازه نبود هم مشکلی نیست، فقط باید‌ آن را نزد خیاط ماهر ببرید تا در این زمینه کمکتان کند.

از طرفی سعی کنید پاچه ی شلوار طوری باشد که کمی از آن روی کفش شما بیفتد. در این قسمت یک نکته حائز اهمیت است:‌‌ آن هم نشان دادن کمی از قوزک پاست. این کار در زمینه ی مد و فشن رایج است و جذابیت شما را بیشتر می کند.

لباس افراد موفق چگونه است؟

۲- کت و شلوار اندازه

مانند شلوارها باید کت هایتان را هم اندازه ی خودتان انتخاب کنید. از نظر تعداد دکمه ها و سرشانه باید خیلی حواستان را جمع کنید که یک کت مناسب انتخاب کنید.

لباس افراد موفق چگونه است؟

۳- کراوات مناسب

اگر کت و شلوار خوبی به تن می کنید باید در انتخاب کراوات یا پاپیون هم دقت کنید. در انتخاب طرح و رنگ آن و ست کردن آن با پیراهنتان به نکات سایت ما نیم نگاهی بیندازید.

لباس افراد موفق چگونه است؟

۴-کفش های با ظاهر نو

کفش شما باید با کل تیپتان مچ باشد. نکته ی اصلی همین است. از طرفی مچ بودن رنگ جوراب ها با کفش و مچ بودن آن با کل تیپتان هم مساله ی دیگریست که باید به‌آن توجه کنید.

نکته مهمتر اینکه همیشه وسایل و لوازم تمیز کردن و برق انداختن کفش را همراهتان داشته باشید. یکی از اصول خوشتیپ بودن نو دیده شدن کفش های شماست. پس این را همیشه در پس زمینه ی فکرتان داشته باشید.

لباس افراد موفق چگونه است؟

۵- مدل موی مناسب

این نکته نیازی به گفتن ندارد. همیشه یک مدل موی تمیز و کادره و ازطرفی مدل موی جدید و مدرن می تواند تیپ شما را دگرگون کند.

لباس افراد موفق چگونه است؟

۶- هیچوقت لباس های چروک نپوشید

لباس افراد موفق همیشه اتو کشیده است. لباس چروک معضلی است که تیپ شما را بد جلوه می دهد و شما را آدمی نامنظم. پس همیشه لباس ها را اتو کشیده و تمیز نگاه دارید.

لباس افراد موفق چگونه است؟

۷- روش قرار دادن پیراهن درون شلوار را بیاموزید

اگر می خواهید پیراهن تان را درون شلوارتان بگذارید باید از مدل هایی انتخاب کنید که قسمت کمر آن ها چه در پشت و چه در جلو کمی بلندتر باشد. ولی اگر قصدتان این است که آن را روی شلوار بیندازید از مدل های کشی و کوتاه تر استفاده کنید.

لباس افراد موفق چگونه است؟

۸- کمربند اندازه به تن کنید

کمربند باید دقیقا اندازه ی کمر شما باشد. کمربند های بلند و یا آویزان همیشه موجب بد جلوه دادن تیپ شما می شود. لباس افراد موفق همیشه با دقت خاصی انتخاب می شود و به جزییاتی مانند کمربند نیز دقت می کنند.

لباس افراد موفق چگونه است؟

مطالب مرتبط:

1- خوشتیپ ها چه کار می کنند؟

2- اصول مرتب کردن کمد لباس آقایان

3- اشتباهات تازه کارها در مد‌:‌قسمت اول

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :