استایل مناسب مردانه با کلاه بیسبال

استفاده از کلاه تا دهه 50 میلادی کاری کاملا ضروری بود اما پس از آن استفاده این اکسسوری دیگر ضرورتی ندارد اما هنوز هم  کلاه‌ها از اکسسوری‌های مهم مردانه هستند که می‌توانند کامل کننده یک تیپ خاص باشند. همزمان با حذف کلاه در دهه 50، بیسبال به یکی از ورزش‌های محبوب در امریکا تبدیل شد و کلاه بیسبال نیز از این طریق راه خود را به پوشاک مردانه باز کرد و حالا کلاه بیسبال یک اکسسوری مهم مردانه است که آقایان باید روش استفاده از آن را بدانند. استایل مناسب مردانه با کلاه بیسبال چگونه است؟

ad banner

بیشتر آقایان برای استفاده از کلاه بیسبال تردید زیادی دارند و این کار را زیادی نوجوانانه می دانند اما اگر استایل مناسبی با این کلاه داشته باشید شیک تر خواهید شد و از مزایای این کلاه هم بهره‌مند می‌شوید. در این مقاله تعدادی استایل مناسب مردانه با کلاه بیسبال را برای شما پیشنهاد خواهیم کرد.

پیشنهاد اول

یک ترکیب ساده و هوشمندانه با کلاه بیسبال ترکیب پیراهن مردانه، کت اسپرت و شلوار جین ساده و کفش اسپرت است که برای آقایان جوان پیشنهاد مناسبی است. حتما به  تناسب رنگی میان کت و کلاه توجه کنید و آن‌ها را هم رنگ یا هم رده مثلا از رنگ‌های خنثی انتخاب کنید.

استایل مناسب مردانه با کلاه بیسبال

پیشنهاد دوم

وقتی تردید دارید تک رنگ بپوشید، کافی است شلوار جین، کت جین، کفش کتانی و کلاه خود را از یک جنس و رنگ انتخاب کنید و با یک تی شرت سفید ترکیب کنید.

استایل مناسب مردانه با کلاه بیسبال

پیشنهاد سوم:

این پیشنهاد چالش برانگیز برای آقایان اهل مد انتخاب مناسبی است که شامل ترکیب یک تی شرت ساده با بارانی طرح‌دار و شلوار کتان است که می‌تواند ترکیبی جالب و استثنایی باشد.

استایل مناسب مردانه با کلاه بیسبال

مطالب مرتبط:

1- بررسی تیپ جیمز لبرون از گذشته تا کنون

2- راز خوش تیپ بودن دیوید گندی چیست؟

3- 4 راز آقایان خوش تیپ از زبان یک استایلیست

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :