چگونه برای لباس مجلسی قرمز خود اکسسوری انتخاب کنیم؟

0

یک لباس قرمز می‌تواند در یک میهمانی مجلل، شما را در مرکز توجه همگان قرار دهد. علاوه بر آن، اگر هنر درست استفاده کردن از آن را بلد باشید، قادر است تا منظره‌ای کلاسیک و در عین حال دلربا خلق کند. چگونه با لباس مجلسی قرمز شیک بپوشیم ؟ در انتخاب و خرید اکسسوری، بیشتر باید به فلسفه این گروه پرطرفدار دقت کرد. با پوشیدن چند تکه‌ی ساده و بدون زرق و برق، لباس مجلسی قرمز جذاب، جایگاه رفیع خود را در دید اطرافیان، بیش از پیش حفظ خواهد کرد. پس با «چی بپوشم» همراه باشید تا شیوه‌های ست کردن اکسسوری با لباس مجلسی قرمز را به شما معرفی کنیم.

 

چگونه برای لباس مجلسی قرمز خود اکسسوری انتخاب کنیم؟

ست کردن لباس مجلسی قرمز  : کمربند مشکی را جدی بگیرید

نگران نباشید! قرار نیست که به کلاس کونگ‌فو ارجاع‌تان بدهیم. ترکیب رنگی بی‌نظیری از ست کردن لباس شب قرمز و یک کمربند براق مشکی حاصل می‌شود. فراموش نکنید که کمربند باید کمی بالا‌تر از ناحیه‌ی شکم بسته شود.

ست کردن لباس مجلسی قرمز : طیف­‌های مختلف رنگ قرمز را در هم بیامیزید

اگر در همه‌ی قسمت‌های پوشش خود، از قرمز پر رنگ و اصطلاحاً جیغ، لباس بر تن کنید، زیاده‌روی کرده‌اید. به جای این کار، توصیه می‌کنیم که از توناژهای متفاوت رنگ قرمز، برای ایجاد تضاد رنگی بیشتر در عین حفظ تم کلی قرمز، یاری بگیرید.

چگونه برای لباس مجلسی قرمز خود اکسسوری انتخاب کنیم؟

ست کردن لباس مجلسی قرمز : کفش­ پاشنه بلند چه رنگی بپوشیم؟

برای اضافه کردن رنگ و لعاب بیشتر به اندام‌تان، نوبت انتخاب رنگ کفش‌های میهمانی است. قرمز کبود برای ست کردن با لباس شب براق، بهترین گزینه حساب می‌شود.

چگونه برای لباس مجلسی قرمز خود اکسسوری انتخاب کنیم؟

با لباس مجلسی قرمز چی بپوشیم؟ به کمک کفشی از جنس چرم، استایل خود را درخشان سازید

اگر شخصیتی دارید که همیشه در تلاش برای جلب توجه دیگران هستید، از یک کفش براق و چشم‌گیر استفاده کنید. رنگ مشکی برای کفش چرم انتخاب بسیار مناسبی است، زیرا مانع از این می‌شود که یک‌رنگ بودن کفش و لباس‌تان، آن‌ها را خنثی جلوه دهد.

چگونه برای لباس مجلسی قرمز خود اکسسوری انتخاب کنیم؟

با لباس مجلسی قرمز چی بپوشیم

با لباس مجلسی قرمز چی بپوشیم؟ به دنبال جواهراتی با سنگ قرمز باشید

لعل یا یاقوت، از جمله سنگ‌هایی به شمار می‌روند که در عین خاص و کلاسیک بودن، در همراهی با ظاهر مدرن بانوان نیز به هیچ عنوان کم نمی‌گذارند. رنگ‌های نزدیک به مسی، جلوه‌ای ویژه و غافلگیر کننده ایجاد می‌کنند، در حالی که جواهرات نقره‌ای و طلایی، که امروزه پرطرفدارترین رنگ‌های مورد توجه خانم‌ها هستند، ظاهر شما را به سمت و سوی کلاسیک‌تری می‌برد.

چگونه برای لباس مجلسی قرمز خود اکسسوری انتخاب کنیم؟

ست کردن لباس مجلسی قرمز : به جای انداختن گردنبند، گزینه­‌های دیگر را در نظر بگیرید

انگشتر، گوشواره و دستبند هیچ یک منافاتی با لباس شیک شما ندارند، و این پتانسیل را دارا هستند که به تنهایی، مورد تحسین قرار بگیرند. اما گردنبند و یا گوشواره‌های بلند ممکن است در جلوه و زیبایی، با لباس شما تداخل پیدا کنند و یا این که سنگ قرمز آن‌ها، در رنگ لباس‌تان گم شود.

یک کیف کوچک حمل کنید

به عنوان یک بانوی آراسته و زیبا، نمی‌توانید همه‌ی وسایل خود را در دست‌تان بگیرید. در نتیجه لزوم همراه داشتن یک کیف کوچک اما دارای فضای کافی، بیش از پیش مشخص می‌شود. اما به یاد داشته باشید که رنگ کیفی که انتخاب می‌کنید، باید متفاوت از طیف و درجه‌ی رنگ لباس میهمانی شما باشد.

چگونه برای لباس مجلسی قرمز خود اکسسوری انتخاب کنیم؟

 

جواهرات خود را محدود نگه دارید

نیازی نیست که برای به چشم دیگران آمدن، تا جایی که می‌توانید جواهرات و اکسسوری بر تن کنید. بهتر است به یک یا دو قلم اکسسوری اکتفا کرده، تا جلوه‌ی پوشش و اندام‌تان تحت الشعاع زرق و برق اکسسوری‌ها قرار نگیرد.

چگونه برای لباس مجلسی قرمز خود اکسسوری انتخاب کنیم؟

ست کردن لباس مجلسی قرمز : رنگ صورتی را با لباس­‌تان ست کنید

به طور عمومی، صورتی به عنوان یک قرمز کم‌رنگ در نظر گرفته می‌شود. البته در نظر داشته باشید که هر صورتی‌ای، تناسب با قرمز ندارد و باید در انتخاب طیف رنگی صورتی، دقت زیادی به خرج دهید. اما زمانی که رنگ صورتی متناسب با لباس خود را یافتید، به اعجاز این ترکیب رنگی چشم‌نواز پی خواهید برد. اگر هم در مورد انتخاب آن سردرگم هستید، می‌توانید در ابتدا یک اکسسوری به رنگ رز گلد که در واقع طلایی است، اما رگه‌هایی از صورتی هم دارد را بر تن کنید.

چگونه برای لباس مجلسی قرمز خود اکسسوری انتخاب کنیم؟

با کمک رنگ­‌های اصلی به ستاره‌­ی مجلس مبدل شوید

ترکیب رنگ‌های زرد و آبی به عنوان رنگ‌های اصلی در کنار قرمز، در نگاه اول شاید کمی زیاده‌روی به نظر برسد، اما نتیجه‌ای درخشان را به ویژه برای میهمانی‌های نیمه رسمی و دوستانه، مانند جشن تولد برای شما به همراه خواهد داشت. برای جلوگیری از شلوغی بیش از اندازه‌ی پوشش خود، تعداد اکسسوری‌ها را محدود کرده و سعی کنید، تا از کیف و کفش ست برای تکمیل ظاهر‌تان بهره بجویید.

چگونه برای لباس مجلسی قرمز خود اکسسوری انتخاب کنیم؟

شال همیشه انتخابی هیجان‌انگیز است

برای ما ایرانی‌ها به خصوص، همیشه شال از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. برای انتخاب و پوشیدن بهترین شال ممکن، سراغ طرح‌هایی بروید که علاوه بر در بر داشتن طیف قرمز به کار رفته در لباس‌تان، رگه‌های از بنفش و یا نارنجی را نیز در خود جای داده باشد.

سبز و قرمز را در کنار هم استفاده کنید

یک تیپ و استایل بامزه و شیرین برای میهمانی‌ها، به خوبی توسط یک کفش سبز که همراه لباس قرمز‌تان پوشیده‌ شده، شما را از انتخاب‌تان سربلند خواهد کرد.

چگونه برای لباس مجلسی قرمز خود اکسسوری انتخاب کنیم؟

رنگ­‌های تیره بهتر­ هستند

وقتی قصد دارید تا رنگ جدید و تازه‌ای را به استایل خود اضافه کنید، همیشه به دنبال گزینه‌های تیره‌تر بروید. زیرا رنگ‌های براق کفش، با درخشندگی لباس مجلسی قرمز رقابت کرده، و اثر آن را از بین می‌برند.

یکنواختی را با رنگ مشکی بشکنید

مشکی به عنوان یک رنگ خنثی اما به شدت پر‌قدرت شناخته می‌شود. شما قادر هستید تا با یک کمربند مشکی ساده، یک‌رنگی و یکنواختی لباس قرمز‌تان را شکسته و بهبود ببخشید.
امیدواریم تا از نکاتی که به شکل اختصاصی، برای لباس مجلسی قرمز میهمانی شما ارائه کردیم، استفاده لازم را برده باشید.

 

مطالب مرتبط: 

۱- لباس‌های مناسب برای اندام‌های متفاوت چه ویژگی‌هایی دارند

۲- آموزش کامل کشیدن خط چشم بر اساس فرم چشم‌ها

۳- ۱۰ راه برای تشخیص عینک آفتابی اصل و تقلبی

۴- آشنایی با برند ریم آکرا طراح لباس عروس لبنانی

ساناز شمس
نویسنده: ساناز شمس


دیدگاه شما

مهدی حسین زاده در تاریخ 13 ژانویه 2018

عالی بودارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :