لباس‌های جدید برند دیور برای سال 2017

0

کریستین دیور نامی آشنا و شناخته شده در عرصه مد است و لباس‌های طراحی شده این برند نیازی به تعریف و توضیح ندارد. در حال حاضر ماریا گرازیا چیوری طراح معروف و موفق ایتالیایی که اولین طراح خانم دیور هم هست مدیریت طراحی این برند را به عهده گرفته است و با طرح‌های خلاقانه‌اش توجه منتقدین و تحسین مخاطبان را برانگیخته است. مجموعه بهار و تابستان سال 2017 دیور که در ماه سپتامبر در هفته مد پاریس معرفی شد شامل لباس‌هایی زیبا و متفاوت بود که در این مطلب با عنوان لباس‌های جدید برند دیور برای سال 2017 به بررسی آن‌ها می پردازیم.

شاخص ترین سبک و ویژگی که در این مجموعه از لباس‌های دیور مشاهده می‌شود سبک بوهمیا است که با لباس‌هایی بلند و چین‌دار و گشاد با طرح‌هایی الهام گرفته از سبک‌های سنتی نمود یافته است. سبک این لباس‌ها تا حد زیادی یادآور دهه 60 میلادی است، زمانی که سبک بوهمیا در غرب محبوب شد.

لباس‌های جدید برند دیور برای سال 2017

لباس‌های جدید برند دیور برای سال 2017

 

سبک گوتیک نیز در لباس‌های جدید دیور چشم گیر و شاخص است، لباس‌هایی بلند و مشکی از جنس تور و پارچه‌های طرح دار که شما را به یاد داستان‌های قرن هجدهمی می‌اندازد. طرح‌های درشت و زیبا برای لباس‌های مجلسی و در کنار آن ترکیب لباس‌های راحتی مثل تی شرت و بلوز با لباس مجلسی مثل دامن‌های توری و بلند که ترکیبی نامانوس اما جذاب و زیبا است و مورد استقبال چهره‌هایی مثل جنیفر لارنس هم قرار گرفت و در افتتاحیه فیلم مسافران یک بلوز خاکستری با دامن چین دار پوشید.

لباس‌های جدید برند دیور برای سال 2017

لباس‌های جدید برند دیور برای سال 2017

 

مطالب مرتبط:

1- ایسی میاکه طراح خلاق ژاپنی

2- پل اسمیت طرح لباس مردانه

3- توری برچ طراح موفق امریکایی

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :