با انتخاب لباس‌های مناسب جذاب‌تر شوید

0

هدف از زیبا لباس پوشیدن، زیبا نشان دادن ظاهر به عنوان ویترینی از شخصیت درونی شما است. در واقع شما با انتخاب لباس‌های زیبا می‌خواهید نشان دهید که شخصیت زیبا و زیباپسندی دارید و نظم و آراستگی را بر بی‌نظمی و زشتی ترجیح می‌دهید. اما چطور می‌توان استایلی زیبا داشت؟ البته تنها انتخاب لباس‌های زیبا نمی‌تواند شما را به هدف برساند و باید در ترکیب و استایل و انتخاب تکنیکی لباس‌ها هم نکاتی را رعایت کنید. با انتخاب لباس‌های مناسب جذاب‌تر شوید.

لباس اندازه

لباس اندازه با دوخت زیبا و تمیز که مناسب اندام شما باشد به شما اعتماد به نفس و جذابیت لازم را می‌دهد. مدل‌های فون جزو بهترین مدل‌ها هستند و تقریبا به همه می‌آیند. انتخاب بعدی می‌تواند مدل‌های راسته برای لباس باشد. در هر صورت فراموش نکنید که دوخت و برش کلاسیک همیشه در اولویت قرار دارد و هیچ وقت از مد نمی‌افتد.

با انتخاب لباس‌های مناسب جذاب‌تر شوید

کفش پاشنه بلند

داشتن قد بلند و پاهای کشیده باعث می‌شود احساس زیبایی و جذابیت بیشتری داشته باشید و این هدف با پوشیدن یک جفت کفش پاشنه بلند زیبا محقق می‌شود. اما قبل از هرچیز مهارت راه رفتن در این کفش‌ها را بیاموزید و البته به مدت طولانی از آن‌ها استفاده نکنید.

با انتخاب لباس‌های مناسب جذاب‌تر شوید

اندازه کردن لباس‌ها یا سفارش به خیاط

اگر در پیدا کردن لباس اندازه برای اندام خود دچار مشکل هستید می‌توانید از لباس‌های سفارشی استفاده کنید. یک خیاط ماهر پیدا کنید و مدل دلخواه خود را پیدا کرده و از او بخواهید آن را برای اندام شما بدوزد. البته می‌توانید لباس‌های آماده‌ای را که خریده‌اید نیز با کمی تغییر اندازه کنید.

با انتخاب لباس‌های مناسب جذاب‌تر شوید

جواهرات چشم‌گیر

جواهرات همیشه کامل کننده استایل زنانه هستند و باعث افزایش جذابیت ظاهری شما خواهند شد. یک گردنبند کوچک و ساده، یک یا دو دستبند و انگشتر می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

با انتخاب لباس‌های مناسب جذاب‌تر شوید

انتخاب مناسب رنگ لباس

رنگ‌های لباس نقش مهمی در زیباتر دیده شدن چهره شما دارند. پس حتما رنگ پوست خود را بشناسید و مناسب‌ترین رنگ‌ها را برای آن انتخاب کنید تا جذابیت شما بیشتر شود.

مطالب مرتبط:

1- استایل شخصی چیست؟

2- توصیه هایی از استایلیست های فرانسوی

3- چگونه تیپ کلاسیک داشته باشیم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :