گران‌قیمت‌ترین برندهای کفش زنانه را بیشتر بشناسید

0

کفش سیندرلا را یادتان هست؟ تصور کنید که یکی از گران‌قیمت‌ترین کفش‌های حال حاضر دنیا را به پا داشته باشید، چه احساس خاص و لطیفی به شما خواهد داد؟ بیشتر عاشقان کفش (مخصوصاً بانوان) می‌دانند که قدرت کفش در جذاب کردن استایل چقدر زیاد است. معمولاً در خرید‌های اینترنتی کسانی که این راز را می‌دانند، کفش‌های خاص و گران‌قیمت را در لیست علاقه‌مندی‌های خودشان قرار می‌دهند، به امید آنکه روزی بتوانند یک جفت از آن‌ها را به پا داشته باشند. اگر می‌خواهید گران‌قیمت‌ترین برندهای کفش زنانه را بیشتر بشناسید، همراه «چی بپوشم» باشید.

 

گران‌قیمت‌ترین برندهای کفش زنانه

برند میومیو (Miu Miu)

خیلی‌ها نمی‌دانند که میوچیا پرادا، این نام را از نام اختصاری خانواده خودشان برداشته است. درحالی‌که پرادا به ارائه طرح‌های مینیمالیستی، ساده اما درعین‌حال جذاب شهرت دارد، میومیو در مقابل پرادا قرار گرفته است. زمانی که کفش‌های میومیو وارد بازار شد، موجی بزرگی از طرفداران را خودش را به راه انداخت که عاشق داشتن یک جفت از کفش‌های میومیو بودند. کفش‌هایی که برعکس سادگی پرادا تماماً لوکس و تزیین شده بودند. زمانی که پرادا کفش‌هایش را بر اساس سبک زنانه و لوکس بودن، به بازار فرستاد، کمتر برندی از این مفاهیم آگاهی داشت. کفش‌های این برند، با همان سبک و شیوه قدیمی، هنوز هم می‌تواند جذاب و دلربا باشند.

گران‌قیمت‌ترین برندهای کفش زنانه

 

برند کریستین لوبوتین (Christian Louboutin)

زمانی که کفشی از برند لوبوتین را ببینید، بدون هیچ شکی آن را خواهید شناخت. نکته جالبی، این است که لوبوتین به صورت تصادفی وارد عرصه کفش شد و به این موفقیت دست یافت. او پس از اخراج از مدرسه به دنبال هر کاری رفت اما موفق نشد. بعدها در دهه ۸۰ میلادی به عنوان یک طراح کفش مستقل کار خودش را شروع کرد و چند سال بعد از آن، برند خودش را به راه انداخت. او از لاک قرمز دستیاران خودش الهام گرفت و رنگ قرمز که مشخصه کفش‌های لوبوتین است را به عنوان المان انقلابی در صنعت کفش وارد بازار کرد. کفش‌های لوبوتین ویژگی دیگری هم دارند، پاشنه‌های بلند و گه‌گاه خطرناک که مهارت خاصی در پوشیدن لازم دارند. باوجود همه درگیری‌هایی که لوبوتین در عرصه تولید کفش با دیگر برندهای قدرتمند داشت، توانست تا امروز زنده بماند و یکی از گران‌قیمت‌ترین برندهای کفش زنانه شود.

گران‌قیمت‌ترین برندهای کفش زنانه از میومیو تا الکساندر مک کوئین

 

برند مانولو بلانیک (Manolo Blahnik)

مانولو بلانیک را با لقب مرد دنیای پاشنه‌ها می‌شناسند. او به قدرت پاشنه‌های کفش زنانه ایمان دارد و با اشتیاق کامل آن‌ها را به صورت دست‌ساز می‌سازد. طراحی‌های او شیک، کم یاب و منحصربه‌فرد هستند. کفش‌های مانولو بلانیک به صورت سفارشی تولید می‌شوند و به صورت انبوه در بازار نمی‌توانید آن‌ها را پیدا کنید. ماجرای ساختن کفش‌های مانولو بلانیک از زمانی آغاز شد که با دیانا وریلند (Diana Vreeland)، سردبیر وقت مجله ووگ در سال ۱۹۶۸ دیدار کرد. او اولین مجموعه کفش‌های خودش را در سال ۱۹۷۱ به نمایش درآورد. کفش‌های برند مانولو بلانیک را اگر کمی ریزبین باشید، در مراسم‌های فرش قرمز، به پای اشخاص معروف هالیوودی و دیگر مراسم تشریفاتی می‌توانید پیدا کنید.

گران‌قیمت‌ترین برندهای کفش زنانه از میومیو تا الکساندر مک کوئین

 

برند جیمی چو (Jimmy Choo)

جیمی چو، بیش از دیگر برندها، طرفدار و وفادار خاص و مشهور دارد، ازجمله طرفداران آن می‌توانیم به پرنسس دیانا اشاره‌کنیم. این برند کار خودش را با طراحی‌های هنرمند و طراح مالزیایی، چو یینگ کیت (Choo Yeang Keat) شروع کرد. چو از خانواده‌ای بود که با مفهوم کفش آشنا بودند ولی هیچ‌کدام از آن‌ها نتوانسته بودند به مقامی که چو رسیده بود، برسند. ایده او ساختن کفش‌های سفارشی بود تا بتواند با این کار به شهرت دست یابد. طولی نکشید که او از یک طراح ساده کفش تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین و پرسروصداترین طراحان کفش شد. اگر به طراحی‌های او، چه کفش اسنیکرز، چه کفش پاشنه‌بلند دقت کنید، جزییاتی را خواهید دید که کمتر طراحی به آن دقت می‌کند. به همین دلیل است که کفش‌هایش طرفداران خاصی هم دارد و جزو گران‌قیمت‌ترین برندهای کفش زنانه قرار گرفته است.

گران‌قیمت‌ترین برندهای کفش زنانه

 

برند والتر استایگر (Walter Steiger)

والتر استایگر، کار خودش را در سال ۱۹۳۲، با طراحی‌های خاص آن زمان و مواد اولیه مخصوص به خودش در ژنو شروع کرد. طراحی‌هایی که او در سال ۱۹۳۲ برای کفش‌هایش می‌کرد، فراتر از تصورات طراحان دیگر بود. پسر بزرگ خانواده با الهام گرفتن از پدر این صنعت دیرینه خانوادگی را احیا کرد. والتر پسر در سال ۱۹۷۴ اولین مغازه فروش کفش استایگرها را در پاریس بازگشایی کرد و با استقبال زیاد مردم مواجه شد. او کار خودش را گسترش داد و شعبه‌های دیگری در شهرهایی همانند لندن، نیویورک و میلان تأسیس کرد. ساخت سنتی کفش، استفاده از مواد اولیه منحصربه‌فرد، طراحی‌های فراتر از زمان کنونی ویژگی‌هایی هستند که والتر استایگر را تبدیل به یکی از مشهورترین و گران‌قیمت‌ترین برندهای کفش زنانه کرده است.

گران‌قیمت‌ترین برندهای کفش زنانه

 

برند الکساندر مک کوئین (Alexander McQueen)

برند الکساندر مک کوئین هم‌دوره بسیاری از برندهای دیگر دنیای مد است؛ اما چیزی که باعث برتری و پیشرفت روزافزون این برند شده، طراحی‌های منحصربه‌فرد او است. الکساندر مک کوئین در طول ۲۵ سال گذشته، طرفداران زیادی در سراسر دنیا به دست آورده است. او کار خودش را با شرکت ژیوانشی شروع کرد و بعدها از آن‌ها جدا شد و برند جداگانه‌ای به نام الکساندر مک کوئین تأسیس کرد که تا به آن زمان و حالا، طراحی‌هایش منحصربه‌فرد بوده است. منتقدان مد اعتقاددارند که شما باید فرد مشهوری باشید تا کفش‌های مک کوئین را بتوانید بالباس‌هایتان ست کنید. این در حالی است که پوشیدن یک جفت از کفش‌های این برند شما را از میان عده زیادی، متمایز می‌کند.

گران‌قیمت‌ترین برندهای کفش زنانه

 

برند برایان آتوود (Brian Atwood)

شعار برایان آتوود، آزادی در جسارت است، می‌باشد. او برند خودش را بر اساس این شعار شروع کرد و توانست طرفداران خودش را پیدا کند. برایان آتوود ازجمله طراحانی بود که به صورت مستقیم توسط ورساچه در ایتالیا استخدام شد. موفقیت‌هایش باعث شد تا علاقه‌اش به کار زیادتر شود و هرروز در کارش پیشرفت کند. در سال ۲۰۰۱، برایان آتوود برند مخصوص خودش را تأسیس کرد. او اعتقاد دارد که کفش‌های می‌توانند به لباس‌ها جلوه دیگری بدهند. اگر ورساچه او را به عنوان طراح کفش انتخاب نمی‌کرد، برایان آتوود هیچ‌وقت راه خودش در دنیا مد را پیدا نمی‌کرد. برند او اکنون تبدیل به یکی از لوکس‌ترین گران‌قیمت‌ترین برندهای کفش زنانه شده است.

گران‌قیمت‌ترین برندهای کفش زنانه

 

برند استوارت ویتزمن (Stuart Weitzman)

استوارت ویتزمن، کار خودش را با طراحی کفش برای مغازه پدرش شروع کرد. او به امید اینکه بتواند بعد از تحصیل، به صورت جدی‌تری به حرفه پدری خودش کمک کند، مدت‌زمانی را صرف تحصیل کرد؛ اما با مرگ پدر، بوتیک توسط فردی اسپانیایی خریداری شد؛ اما استوارت دست از تلاش نکشید و در سال ۱۹۹۴ دوباره بوتیک را خرید. کفش‌های استوارت ویتزمن به داشتن، پاشنه‌های الماسی روی فرش قرمز مشهور است. بعضی از طراحی‌های او برای کفش‌ها قیمتی معادل ۳ میلیون دلار دارند. طراحی‌های استوارت ویتزمن را در هیچ برند دیگری به غیر از برند شخصی خودش نمی‌توانید پیدا کنید.

استوارت ویتزمن (Stuart Weitzman)

 

برند لویی ویتون (Louis Vuitton)

نامی که نیاز به معرفی ندارد. این برند نه تنها توانسته است در کیف، لباس، جواهرات دنیای مد را تسخیر کند، در عرصه کفش هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. قدمت برند ۱۵۰ سال است اما هرروز پیشرفت کرده و بزرگ‌تر شده است. کفش‌های لویی ویتون برخلاف دیگر برندها طراحی کلاسیک ولی شیک دارند. این ویژگی را در کمتر برندی می‌توانید پیدا کنید.

گران‌قیمت‌ترین برندهای کفش زنانه

 

برند گوچی (Gucci)

آخرین برند در لیست گران‌قیمت‌ترین برندهای کفش زنانه، برند گوچی است. گوچی برند نودساله‌ای است که همانند لویی ویتون هرروز پیشرفت کرده و کار خودش را از خرده‌فروشی در شهرهای مختلف شروع کرده است. گوچی همانند لباس، کیف و اکسسوری های خودش در مورد کفش‌ها هم کم نگذاشته است و طراحی‌های منحصربه‌فردی دارد. شاید ویژگی که گوچی را متمایز کرده است، دقت طراحانش در جزییاتی است که از دید دیگر طراحان مخفی می‌ماند، باشد؛ اما هرچه که هست، توانسته است گوچی را در رده اول گران‌قیمت‌ترین برند کفش‌های زنانه نگه دارد.

گران‌قیمت‌ترین برندهای کفش زنانه

 

مطالب مرتبط:

۱- جدیدترین مدل های کیف و کفش زنانه برای بهار ۹۷

۲- راه تشخیص کفش کریستین لوبوتین اصل از تقلبی

۳- با انواع کفش پاشنه بلند آشنا شوید

امید جعفری
نویسنده: امید جعفری
امید هستم. اعتقاد دارم لباس ها جان دارند و قبل از خود ما با دیگران سخن می گوید.حرف هایی در گوشی در مورد ما و شما. پس باید در انتخاب انها نهایت دقت را داشته باشیم. چه جایی بهتر از چی بپوشم برای دانستن نکات شیک پوشی می تواند وجود داشته باشد؟


دیدگاه شما

ساناز در تاریخ 04 ژوئن 2018

فقط کفش های گوچی

امید جعفری در تاریخ 05 ژوئن 2018

انتخاب عالی استارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :