مهفام میرزایی در
0

نگاهی به برند جیمی چو

نگاهی به برند جیمی چو

برند جیمی چو در سال 1996 به صورت رسمی تاسیس شد. این برند لاکچری به خاطر کفش های استثنایی خود مشهور است. در این مطلب نگاهی به برند جیمی چو و طراح آسیایی آن جیمی چو می اندازیم.

نگاهی به برند جیمی چو

جیمی چو در 15 نوامبر 1948 در پنانگ مالزی به دنیا آمد. خانواده وی کفاش بودند و او نیز اولین بار در یازده سالگی ساخت کفش را از پدرش آموخت. او پس از پایان تحصیلات در مالزی در سال 1983 به لندن رفت و در کالج فشن لندن ادامه تحصیل داد و به عنوان کار پاره وقت در یک کارگاه تولید کفش نظافتچی بود تا هزینه تحصیلش را تامین کند.

نگاهی به برند جیمی چو

پس از فارغ التحصیلی در سال 1986 در یک مغازه کفاشی مشغول به کار شد. به زودی طرح های وی مورد استقبال مشتریان قرار گرفت و نامش در مجله ووگ آورده شد. همین موفقیت باعث شد افرادی چون پرنسس دیانا هم مشتری کارهایش شوند.

نگاهی به برند جیمی چو

او در سال 1996 برند خود را با همکاری تامارا ملون ادیتور مجله بریتیش ووگ تاسیس کرد. در سال 2001 او سهام پنجاه درصدی خود را به ارزش 10 میلیون پوند فروخت و کار خود را فقط روی طراحی متمرکز کرد. خط تولید محصولات وی شامل کفش و سایر اکسسوری ها از جمله کیف است. کفش های وی در عین زیبایی همیشه متفاوت و خاص و سرشار از عنصر خلاقیت هستند.

نگاهی به برند جیمی چو

مطالب مرتبط:

1- گران قيمت ترين کفش هاي جهان

2- 5 برند مطرح کفش ورزشي

3- برند هاي معتبر کفش با قيمت پاييندیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :