راه تشخیص کفش کریستین لوبوتین اصل از تقلبی

0

کریستین لوبوتین یکی از طراحان معروف فرانسوی و موسس برند بسیار مشهور و لوکس کریستین لوبوتین است. این برند به خاطر طراحی کفش‌های زنانه بسیار شیک و براق و با کفی قرمز معروف است. بسیاری از خانم‌ها از کفش‌های بی‌نظیر این برند استقبال می‌کنند. در این مطلب راهنمای تشخیص کفش‌ کریستین لوبوتین اصل از تقلبی را برای شما آماده کرده‌ایم.

 

راه تشخیص کفش کریستین لوبوتین اصل از تقلبی

سر زدن به وب‌سایت برند کریستین لوبوتین

برند کریستین لوبوتین از سال ۱۹۹۳ فعالیت خود را در طراحی کفش زنانه آغاز کرده است. این برند یک وب سایت رسمی دارد که شما با مراجعه به این وب‌سایت می‌توانید طراح‌های اورجینال کفش‌های مختلف از این برند را مشاهده کنید.

کفش‌ کریستین لوبوتین اصل : راه تشخیص کفش کریستین لوبوتین اصل از تقلبی

به کف کفش دقت کنید

یکی از طراحی‌های بسیار جذاب و شگفت انگیز برند لوبوتین استفاده از رنگ قرمز در کفی تمام کفش‌ها است. این لایه قرمز رنگ در زیر کفش تماما چرم می‌باشد پس به هنگام خرید دقت کنید که اگر جنس آن پلاستیک بود هرگز خریداری نکنید. تمامی مدل‌های گوناگون از برند لوبوتین کف زیرین قرمز روشنی دارد که آن را از نمونه‌های تقلبی این برند متمایز می‌کند.

راه تشخیص کفش کریستین لوبوتین اصل از تقلبی

لوگو کریستین لوبوتین

کریستین لوبوتین لوگو خاصی را برای خود طراحی کرده است که همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید با خطی کاملا پیوسته نوشته شده است و هرگز بین حروف آن فاصله وجود ندارد. پس قبل از خرید حتما به نوع لوگو و نحوه نوشتاری آن دقت کنید.

راه تشخیص کفش کریستین لوبوتین اصل از تقلبی

آرم vero cuoio را پیدا کنید

در تمامی مدل کفش‌های لوبوتین، زیر لوگو اصلی، آرم vero cuoio  با کادر مشخصی حک شده است. معمولا در نمونه‌های تقلبی اسامی دیگری مانند Guerilla با همان کادر حک شده است. آرم vero cuoio با فونت ساده بر دور یک کادر مشخص شده مانند عکس حک شده است.

 

به کف داخلی کفش توجه کنید

بر روی کفی کفش تمام مدل‌های کفش کریستین لوبوتین اصل جمله MADE IN ITALY نوشته شده است. توجه داشته باشید که در نمونه‌های تقلبی این جمله تماما با حروف بزرگ و به هم چسبیده به شکل MADEINITALY درج شده است.

راه تشخیص کفش کریستین لوبوتین اصل از تقلبی

به سایز کفش دقت کنید

کفش‌ کریستین لوبوتین اصل دارای شماره بندی رُند و معمولی نیست بلکه سایز ها اکثرا همراه با ½ می‌باشند. علاوه بر این سایز پاشنه‌ها نیز بر روی کفش درج شده است. سایز پاشنه کفش نیز با شماره گذاری‌های مثل ۱۰۰، ۱۲۰ و … شماره بندی شده که با مراجعه به سایت رسمی لوبوتین می‌توانید اطلاعات لازم را کسب کنید.

راه تشخیص کفش کریستین لوبوتین اصل از تقلبی

آرم داخل کفش را بررسی کنید

در داخل تمام کفش‌های لوبوتین نام کریستین لوبوتین با لوگو اصلی و نام پاریس وجود دارد. در نمونه‌های اورجینال آرم کریستین لوبوتین به رنگ بژ و کلمه پاریس با فونت معمولی و مشکی نوشته شده اما در نمونه های تقلبی تماما به یک رنگ دیده می‌شود.

 

به دوخت داخل کفش توجه کنید

دوخت داخل کفش‌ کریستین لوبوتین اصل یک دست و در دو راستای متناسب دوخته شده است. هرگونه شکستگی در دوخت و یا بی نظمی می‌تواند نشانه ای از تقلبی بودن محصول باشد.

راه تشخیص کفش کریستین لوبوتین اصل از تقلبی

علاوه بر این در برخی از نمونه‌های تقلبی قسمت پشت کفش‌ها بر روی هم دوخته شده است که این نیز تقلبی است و کفش‌های اصل لوبوتین با دوختی بسیار با کیفیت و آراسته انجام شده است.

 

مطالب مرتبط:

۱- ساعت کارتیر اصل سوئیس را با این چند نکته مهم بشناسید

۲- راه تشخیص کمربند هرمس اصل از تقلبی

۳- روش های تشخیص عینک آفتابی ورساچه اصل از تقلبی

chadmin
نویسنده: chadmin


دیدگاه شما

حسین زاده در تاریخ 01 آوریل 2018

عجب کفش های خوشگلی داره این برندهارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :