لباس مناسب سفر کاری

اگر قصد رفتن به یک مسافرت کاری چند روزه را دارید باید بدانید در این سفر چی بپوشید و چه مواردی اضافی است و نباید برده شود. ما در این مقاله تصمیم داریم به نکاتی درباره لباس مناسب سفر کاری بپردازیم. 

۱- با پایه ها شروع کنید

پیراهن سفید، پیراهن شطرنجی، یک دست شلوار پارچه ای و یک دست شلوار جین به علاوه دو دست کت را در مسافرت کاری به همراه ببرید. همیشه وقتی پایه ها را به همراه داشته باشید در جذاب بودن و خوش تیپ بودن کم نمی آورید. حتی می توانید یک دست شلوار با خود برده و با تعویض پیراهن ها و یا کفشتان و یا حتی اکسسوری ها تیپ خود را جذاب تر کنید.

لباس مناسب سفر کاری

۲- شما به ۴ جفت کفش نیاز ندارید!

شاید وسوسه شوید که به ۴ جفت کفش هم نیاز پیدا خواهید کرد ولی به شما قول می دهیم که یک جفت کفش برایتان کافی باشید. اگر خیلی وسواسی هستید دو جفت کفش با خود ببرید ولی نه بیشتر. حتما یکی از این دو کفش را با رنگ های آبی و مشکی و جنس چرمی انتخاب کنید و یکی دیگر را کفش قهوه ای از مدل Brogues. همین دو جفت کفش برایتان کافی است.

لباس مناسب سفر کاری

۳- در ساک خود برای اکسسوری ها نیز جا باز کنید

اگر سفر های خارج کشور در پیش دارید حتما کراوات و پاپیون نیز به همراه داشته باشید تا به وسیله آن ها تیپ بهتری بزنید. یک ساعت هوشمند و یک کیف لپ تاب هم از مواردی است که تجربه ثابت کرده نیازتان می شود.

لباس مناسب سفر کاری

۴- لوازم آرایشی بهداشتی را در یک جعبه قرار دهید

یک جعبه مخصوص برای موارد مرتبط با مو مثل کرم مو یا چسب مو داشته باشید و یک جعبه مخصوص ریش تراش ها و روغن های ریش و موارد مخصوص بهداشت صورت. این را خودتان می دانید و نیازی نیست ما به شما گوشزد کنیم که شما نماد شرکت خودتان هستید و باید همیشه ریش و موی کادره و تمیز داشته باشید.

لباس مناسب سفر کاری

۵- عطر خود را با دقت انتخاب کنید

عطری ببرید که رایحه خاص نداشته باشد و رایحه آن برای عموم افراد آرامش بخش باشد. حتی می توانید دو عطر مختلف ببرید و حین قرار ملاقات های کاری یکی را استفاده کرده و بعد ظهرها عطر دیگر را استفاده کنید.

لباس مناسب سفر کاری

مطالب مرتبط:

۱-  آقایان خوشتیپ در سفرهای کاری چی می پوشند؟

۲- برای سفر به چه مدل کیفی نیاز داریم؟

۳- نکاتی برای آقایان خوشتیپ در سفر

۴- لباس مناسب برای سفر به دبی چه ویژگی دارد؟

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :