پیراهن شطرنجی انتخاب آقایان خوش تیپ

پیراهن های مردانه محدود به یکی دو مدل نمی شوند. علاوه بر پیراهن سفید مجلسی که مخصوص پوشیدن با کت و شلوار است پیراهن شطرنجی پنبه ای یا فلانلی را مشاهده می کنیم که مخصوص پوشیده شدن با شلوار جین و قرار گفتن در تیپ غیررسمی است. در این مقاله به بررسی دقیق این پیراهن ها با معرفی چند مدل از آن ها می پردازیم. 

ad banner

۱- پیراهن ضخیم برند Superdry Quiltsman

پیراهن شطرنجی انتخاب آقایان خوش تیپ

ایده آل ترین پیراهن از سوی برند سوپردرای برای کسانی که اهل پوشیدن پیراهن شطرنجی هستند و به دنبال ظاهری کلاسیک می گردند. سرشانه های پد دار و جنس ضخیم آن مخصوص زمستان است و به جرات می توان گفت با این ترکیب رنگ جزو پرطرفدارترین پیراهن های شطرنجی است.

۲- پیراهن پشمی – توری برند Simon Miller

پیراهن شطرنجی انتخاب آقایان خوش تیپ

پیراهن جدید برند سیمون میلر از جنسی بسیار گرم و لطیف ساخته شده که ترکیبی از پشم و نخ است. شاید قیمت گران آن کمی شما را ناامید کند ولی مسلما از جنس فوق العاده نرم و لطیف آن پشیمان نخواهید شد. می توانید زیر آن یک تیشرت بپوشید و دکمه های آن را باز بگذارید.

۳- پیراهن نخی برند Wooster X Lardini

پیراهن شطرنجی انتخاب آقایان خوش تیپ

شاید باورتان نشود ولی در این پیراهن زیبا نه یکی بلکه ۴ طرح شطرنجی متفاوت با رنگ ها و مدل های مختلف قرار گرفته است که جلوه ی خاصی به این پیراهن بخشیده اند.

۴- پیراهن نخی ترکیبی برند Whistles

پیراهن شطرنجی انتخاب آقایان خوش تیپ

اگر کرم و رنگ آبی روشن خوشتان می آید حتما این پیراهن زیبای ترکیبی پنبه را در لیست خرید خودتان قرار دهید. وزنی سبک دارد و جیب هایش روی قسمت سینه قرار گرفته اند. رنگ بندی و ترکیب رنگ آن نیز به گونه ایست که به راحتی با تیپ شما ست می شود.

۵- پیراهن نخی برند Paul Smith

پیراهن شطرنجی انتخاب آقایان خوش تیپ

همانطور که می دانید طرح های قرمز برای لباس های شطرنجی طرفداران بیشتری نسبت به بقیه ی رنگها و طرح ها دارند. این پیراهن نیز از نظر طرح و نقش و شطرنجی های روی آن بسیار زیبا دوخته شده است. لازم است آن را روی شلوارتان بیندازید به دلیل اینکه قسمت پایینی آن بلند است و کمی قوس دار.

مطالب مرتبط:

۱- راهنمای ست کردن رنگ و طرح لباس- قسمت دوم

۲- فرایند تولید پارچه چگونه است؟

۳- تاریخچه ی مشهورترین تولید کننده ی پارچه های شطرنجی در دنیای مد و فشن

۴- کت ترنچ مردانه را با چی بپوشیم ؟

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :