محمد رضا اهوارکی در
0

پیراهن شطرنجی انتخاب آقایان خوش تیپ

پیراهن شطرنجی انتخاب آقایان خوش تیپ

پیراهن های مردانه محدود به یکی دو مدل نمی شوند. علاوه بر پیراهن سفید مجلسی که مخصوص پوشیدن با کت و شلوار است پیراهن شطرنجی پنبه ای یا فلانلی را مشاهده می کنیم که مخصوص پوشیده شدن با شلوار جین و قرار گفتن در تیپ غیررسمی است. در این مقاله به بررسی دقیق این پیراهن ها با معرفی چند مدل از آن ها می پردازیم. 

۱- پیراهن ضخیم برند Superdry Quiltsman

پیراهن شطرنجی انتخاب آقایان خوش تیپ

ایده آل ترین پیراهن از سوی برند سوپردرای برای کسانی که اهل پوشیدن پیراهن شطرنجی هستند و به دنبال ظاهری کلاسیک می گردند. سرشانه های پد دار و جنس ضخیم آن مخصوص زمستان است و به جرات می توان گفت با این ترکیب رنگ جزو پرطرفدارترین پیراهن های شطرنجی است.

۲- پیراهن پشمی – توری برند Simon Miller

پیراهن شطرنجی انتخاب آقایان خوش تیپ

پیراهن جدید برند سیمون میلر از جنسی بسیار گرم و لطیف ساخته شده که ترکیبی از پشم و نخ است. شاید قیمت گران آن کمی شما را ناامید کند ولی مسلما از جنس فوق العاده نرم و لطیف آن پشیمان نخواهید شد. می توانید زیر آن یک تیشرت بپوشید و دکمه های آن را باز بگذارید.

۳- پیراهن نخی برند Wooster X Lardini

پیراهن شطرنجی انتخاب آقایان خوش تیپ

شاید باورتان نشود ولی در این پیراهن زیبا نه یکی بلکه ۴ طرح شطرنجی متفاوت با رنگ ها و مدل های مختلف قرار گرفته است که جلوه ی خاصی به این پیراهن بخشیده اند.

۴- پیراهن نخی ترکیبی برند Whistles

پیراهن شطرنجی انتخاب آقایان خوش تیپ

اگر کرم و رنگ آبی روشن خوشتان می آید حتما این پیراهن زیبای ترکیبی پنبه را در لیست خرید خودتان قرار دهید. وزنی سبک دارد و جیب هایش روی قسمت سینه قرار گرفته اند. رنگ بندی و ترکیب رنگ آن نیز به گونه ایست که به راحتی با تیپ شما ست می شود.

۵- پیراهن نخی برند Paul Smith

پیراهن شطرنجی انتخاب آقایان خوش تیپ

همانطور که می دانید طرح های قرمز برای لباس های شطرنجی طرفداران بیشتری نسبت به بقیه ی رنگها و طرح ها دارند. این پیراهن نیز از نظر طرح و نقش و شطرنجی های روی آن بسیار زیبا دوخته شده است. لازم است آن را روی شلوارتان بیندازید به دلیل اینکه قسمت پایینی آن بلند است و کمی قوس دار.

مطالب مرتبط:

۱- راهنمای ست کردن رنگ و طرح لباس- قسمت دوم

۲- فرایند تولید پارچه چگونه است؟

۳- تاریخچه ی مشهورترین تولید کننده ی پارچه های شطرنجی در دنیای مد و فشن

۴- کت ترنچ مردانه را با چی بپوشیم ؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :