بهراد در
0

چند راه ارزان برای گران قیمت تر شدن

چند راه ارزان برای گران قیمت تر شدن

استایل و شیک پوشی همیشه به به گران خریدن نیست و بعضی اوقات هم خیلی خوبه که فقط داشته های خودمون رو بهتر قدر دانی کنیم. در حال حاضر و در این مقاله چند راه ارزان برای گران قیمت تر شدن ظاهرتون رو بهتون معرفی می کنیم. این راه ها شاید ارزان که هیچ، بدون هزینه هم باشند. پس با چی بپوشم همراه باشید تا چند راه ارزان برای گران قیمت تر شدن را به شما یاد بدیم.

شاید اولین قدم کنار گذاشتن تنبلی باشه ولی چون تو کل موارد تنبل نبودن مهمه قبل  همه موارد میگم. یک خورده تکون بده به خودت و وقتی از بیرون برمی گردی، بهترین زمان برای مراقبت از لباس هات هستش. اگه جز افرادی هستی که در این مواقع فقط لباس هات رو یک گوشه پرت می کنی، به هیچ عنوان بدون خرج نمی تونی خوشتیپ بمونی. برو همینطور پشت سر هم لباس بخر.

1- مراقب لباس هاتون باشید

مسلما وقتی سازنده لباس روش می نویسه که با آب ولرم یا مثلا فلان دما شستشو بشه، برای با کلاسی نمیگه برا موندگاری بیشتر کیفیت لباس ای حرف رو میزنه. حتی گرون ترین لباس ها هم اگه درست شستشو نشه، می تونه در عرض 2 تا 3 بار شستشو قیافش رو از دست بده.

چند راه ارزان برای گران قیمت تر شدن

2- لباس رو اندازه کنید

لباس هایی که اندازه نیستن مثل این میمونه که از کسی کش رفتی پس حتما لباس هاتون رو پیش یک خیاط ببرید تا اندازه تن شما باشه و در این حالت با کمترین هزینه بهترین فرم رو روی بدن شما نشون میده.

چند راه ارزان برای گران قیمت تر شدن

3- اتو کنید

اینکه توی جمع برگردید بگید که مل لباسم چروکه و این جور حرف ها دیگه قدیمی شده و خریداری نداره و همه میفهمن که تنبلی داداش. حتما اتو کنید و شیک و مجلسی لباس بپوشید. لباس هایی هم که اتو نمیشه، خوب تا کنید تا فرمشون رو از دست ندن.

چند راه ارزان برای گران قیمت تر شدن

4- لباس کلاسیک بپوشید

انواع مختلف و ارزان این جور لباس ها هم پیدا میشه و در عین حال خیلی هم شیک بنظر میان

5- لباس تک رنگ بپوشید

چند راه ارزان برای گران قیمت تر شدن

مطالب مرتبط:

1- از لباس دیگران الهام بگیرید

2- ۷ نکته برای گران تر نشان دادن لباس عروس شما

3- ۸ آیتم در ظاهر گران ولی ارزان از کمپانی H&M

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :