سارا هنجنی در
0

برای سفر به چه مدل کیفی نیاز دارم؟

برای سفر به چه مدل کیفی نیاز دارم؟

شاید تو نگاه اول بگید که چرا آقایون باید به این مساله فکر کنند؟ اما بسیاری از آقایون هم هستند که برای سفر به دنبال یک کیف سفری مناسب هستند. سفرهای کاری، شرکت در سمینارهای علمی و آموزشی و … همه اینا نشون دهنده اینه که شما هم به یک کیف سفری نیاز دارید. با چی بپوشم همراه باشید. 

برای سفر به چه مدل کیفی نیاز دارم؟

1- کیف دستی مردانه 

این مدل از کیف های نه تنها در سفر بلکه برای کارهای روزمره هم بدردتون خواهد خورد. قرار دادن سوئیچ اتومبیل، مدارک شناسایی شاما کارت ملی و شناسنامه و همچننی کلیه مدارکی که به صورت روزمره به آن ها نیز خواهید داشت، کیف پول و … همگی از مهم ترین عللی است که هر آقایی باید یکی از این مدل کیف ها را داشته باشد.

برای سفر به چه مدل کیفی نیاز دارم؟

2- چمدان های چرخ دار

یک آقای خوشتیپ و خوش استایل باید حداقل دو دست لباس کامل برای یک مسافرت کاری به همراه داشته باشد. اما آیا می توان این لباس ها را بدون یک چمدان جا دار حمل کرد؟ یا استفاده از هر مدل ساک دستی مناسب است؟ مسلما پاسخ منفی است. یکی از علت هایی که لباس های ما در سفر چروک می شوند استفاده از ساک دستی های کوچک به جای چمدان است. پس این مدل چمدان ها را فراموش نکنید.

برای سفر به چه مدل کیفی نیاز دارم؟

3- کیف پشتی (کوله پشتی)

این روزها همه ما یک لپ تاپ با خودمون حمل می کنیم که مهم ترین دغدغه هر فردی بردن لپ تاپ شخصی برای انجام کارهای روزمره مانند مانند چک کردن ایمیل و شبکه های اجتماعی و … است. بنابراین یک کوله مناسب که بتوانید لپ تاپ شما را در خود جا دهد و همچنین دارای پدهای ضد ضربه باشه که مانع از آسیب به دستگاه هایتان شود را فراموش نکنید.

برای سفر به چه مدل کیفی نیاز دارم؟

4- کیف حمل کفش

شاید براتون پیش اومده باشه که برای سفر قصد بردن یک جفت کفش با خودتون رو دارید اما به جز یک نایلون چیز دیگه ای پیدا نمی کنید که بخواین کفش ها را در آن قرار بدید. راهکار آن یک کیسه و یا کیف مخصوص حمل کفش است. این مورد هم فراموش نکنید و بدونید استفاده از نایلون به جای اون خیلی بی کلاسیه.

مطالب مرتبط:

1- میدونی چه کیفی باید انتخاب کنی؟

2- چگونه عمر کیف را افزایش دهیم؟

3- چگونه یک کیف مناسب هیکلم بخرم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :