تحریریه چی بپوشم در
9,617

رنگ صورتی در استایل شما چه مفهومی دارد؟ روان‌شناسی رنگ صورتی و حقایقی که قطعا نمی‌دانید

رنگ صورتی در استایل شما چه مفهومی دارد؟ روان‌شناسی رنگ صورتی و حقایقی که قطعا نمی‌دانید

رنگ صورتی در دو سال اخیر در طراحی های کالکشن های طراحان بزرگ جهان زیاد دیده شد مخصوصا لوک های مونوکروم صورتی ولنتینو که سلبریتی های زیادی در فرش قرمز و مت گالا و  مراسم های مهم دیگر با این لوک ها دیده شدن مثل زندایا و دوآ  لیپا.

با اکران فیلم پرطرفدار باربی، یک ترند جدید در دنیای مد و فشن شکل گرفته است؛ بنابراین، رنگ صورتی دوباره به مد و فشن بازگشته است و ما شاهد حضور زیاد سلبریتی‌ها در شبکه‌های اجتماعی و مراسم‌های مختلف با این رنگ شاد و محبوب هستیم. اگر شما هم می‌خواهید با تم باربی لباس بپوشید، گزینه‌های زیادی برای ساختن یک استایل شاد و پرطراوت در اختیار دارید که در این مطلب به آن پرداخته‌ایم؛ از معرفی رنگ‌هایی که با رنگ صورتی عالی ترکیب می‌شوند تا ارائه چندین ست زنانه جذاب و شاد با رنگ صورتی. امیدواریم مطالب ارائه شده در این مطلب برای شما کاربردی و مفید باشد.

 
صورتی یک رنگ چندمنظوره است که می‌تواند به شما کمک کند. در واقع، هر نوع پوستی با یک نوع از رنگ‌های صورتی سازگار است.اگر پوست شما روشن به سمت تناژ گرم است، به جای رنگ‌های صورتی سرد، به سمت تناژ پاستلی ترجیح دهید. رنگ‌های شارپ مناسب برای زنانی با موهای قهوه‌ای تیره و چشمان قهوه‌ای تیره است. پاستلی ها و رنگ‌های روشن و محو شده ممکن است این خانم‌ها را خسته به نظر بیاورد. آن‌ها به رنگ‌های قوی و شدیدی نیاز دارند.

چه رنگ هایی را با صورتی ست کنیم؟

 آبی

پیشنهاد تابستانی اول ما استفاده از آیتم آبی کبالت با صورتی ملایم است برای مثال شلوار کرپ آبی با کت صورتی لایت و ملایم. یابرعکس صورتی شارپ مثلا سرخابی با ترکیب آبی ملایم و اسمانی . مثال خوب این پیشنهاد در سین استایل ، شومیز کریستینا و شلوار نینا رنگ سرخابی یا شلوار سرخابی کرپ پائولا که در با مراجعه به سایت می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

نارنجی و زرد

پیشنهاد یک استایل جذاب خنک تابستانی ترکیب رنگ زرد یا نارنجی در کنار صورتی می‌باشد، هرچند که برای فصل های سرد هم این ترکیب مناسب است. این ترکیب رنگی از آن دست استایل های جسورانه و شجاعانه و شاد را می سازد و تناژ رنگ گرم و صمیمانه ای دارد. همچنین برای جوان‌تر نشان دادن خانم‌ها مناسب است.

سبز روشن

رنگ‌های پرنگ و کمرنگ آبی-سبز مکمل‌های عالی برای رنگ صورتی هستند. با ترکیب این رنگ‌های شاد، می‌توانید استایل‌های منحصر به فرد و دلنشینی را ایجاد کنید.سبز روشن  با ترکیب صورتی با تناژ گرم برای استایل های پاییزی لوک زیبایی می سازد. برعکس این طیف رنگ هم می توانید استفاده کنید یعنی سبز پررنگ و شارپ با ترکیب صورتی شارپ یا ملایم. از سبز در اکسسوری و کیف می توانید استفاده کنید با ترکیب کت بلیزر یا مانتوی تابستانی صورتی ملایم.

سفید

با کنار هم قرار دادن سفید و صورتی ترکیب جذابی برای کلاسیک پسندها می‌توان ارائه کرد. می‌شود از یک آیتم خاکستری روشن هم با ترکیب سفید و صورتی اسفاده کنید. صورتی‌های پررنگ در کنار رنگ سفید بیشتر جلوه‌ای درخشان و شاداب دارند، در حالی که صورتی‌های ملایم و کمرنگ در کنار آنها احساسی آرام و دوست‌داشتنی‌تر ایجاد می‌کنند. طرح‌های سیاه و سفید نیز در همراهی با صورتی‌ها جذاب هستند؛ به عنوان مثال، راه‌راه‌ها یا طرح‌های خال‌دار سیاه و سفید در کنار صورتی، یک جو فانتزی و دوست‌داشتنی ایجاد می‌کنند. کت زنانه لونا با شلوار ست لی لا که در سین استایل موجود است این استایل زیبا و کلاسیک با انرژی زنانه را می سازد.

قهوه ای

یک استایل کلاسیک دیگر صورتی و قهوه ای است که جلوه جذابی دارد. شومیز صورتی و دامن چرم قهوه ای مثل دامن ترزا ی چرمی سین استایل نمونه‌ای از ست پیشنهادی ما است. استفاده از آیتم چرم برای طرفداران استایل چرمی با صورتی ترکیب دخترانه و شاداب و شیکی می سازد، کیف و کفش  چرمی و شومیز های بیسیک صوتی،اکسسوری های صورتی یا میکاپ های دخترانه صورتی.

روان شناسی رنگ

زنانگی

در جهان غربی، صورتی اصولاً یک رنگ زنانه است. بسیاری از محصولاتی که برای زنان و دختران طراحی شده‌اند، از رنگ صورتی به طور چشمگیری استفاده می‌کنند تا جنسیتی که به آنها می‌نگرند را نشان دهند. با این حال، این تقسیم قوی همیشه وجود نداشته و یکنواخت نیست. در فرهنگ‌های دیگر، مانند ژاپن، صورتی با ویژگی‌های مردانه ارتباط دارد.

عشق

مانند قرمز، صورتی نیز با عشق مرتبط است. با این حال، در حالی که قرمز نماد اشتیاق و عشق است، صورتی نمایانگر محبت است. این عشق به تمرکز بر دوستی با یکدیگر، مراقبت و متفکرانه است. این یک رنگ است که نمایانگر نوعی عشق ملایم است.

آرامش

رنگ صورتی، تأثیر آرامبخشی بر افراد دارد. این رنگ مانند قرمز، متهاجم نیست، بلکه احساس ایمنی و آسیب‌پذیری را ایجاد می‌کند. در مقادیر کم، صورتی افراد را آرام می‌کند، اما اگر بیش از حد استفاده شود، ممکن است به تحریک منجر شود و احساس ضعف، ایجاد کند.

این رنگ حس جوانی را به افراد القا می‌کند و برای خیلی از افراد یادآور خاطرات کودکی و حس شیرینی است. استفاده از رنگ صورتی در طراحی و دکوراسیون، به عنوان بخشی از یک استایل تابستانی و ترکیب آن با المان‌های طبیعی می‌تواند به شما کمک کند تا فضایی شاداب و پرانرژی و یا یک استایل آرامش بخش را ایجاد کنید.

 

منبع: سین‌استایل

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :