چه کفش‌هایی برای شلوار جین کوتاه یا لبه‌برگردان مناسب هستند؟

شلوار جین لبه‌برگردان، چه در سال‌های اخیر و چه در گذشته، یکی از ترندی‌ترین شلوارهای جین درمیان خانم‌ها بوده (هرچند اخیرا آقایان نیز چنین شلوارهایی را به‌تن می‌کنند. شلوار کوتاه هم که چند سالیست جزو شلوارهای محبوب خانم‌هی ایرانی شده است؛ اما موضوعی که در این میان وجود دارد، انتخاب نوع کفش مناسب برای این نوع شلوارهاست. در اکثر مواقع، کفش‌هایی که برای شلوارهای جین کوتاه یا لبه‌برگردان انتخاب می‌شوند، تناسب زیادی باهم ندارند. ما در این مطلب، کفش‌های مناسب شلوارهای جین کوتاه؛ از لبه‌برگردان گرفته تا پاچه‌گشاد، شلوار جین تنگ کوتاه و… را به شما معرفی می‌کنیم.

مطالب مرتبط:

هر نوع شلوار جین مردانه برای چه اندامی مناسب است؟

مام جینز ؛ نحوه انتخاب و خرید و ست کردن این مدل شلوار جین زنانه

نحوه ست کردن شلوار جین فاق بلند با لباس‌ ها

روش پوشیدن شلوار جین زنانه سفید

نکاتی در خصوص خرید و انتخاب شلوار جین بارداری

کفش پاشنه‌بلند جلوبسته رنگی (پامپ)

از آنجا که با پوشیدن شلوار کوتاه، بخشی از پا بیرون است، بنابراین پوشیدن کفش پاشنه‌بلند رنگی با رنگ‌های مشخصی مثل قرمز، بنفش، آبی و… باعث جلب‌توجه بیشتری شده و استایل را از سادگی درمی‌آورد. بهترین ترکیب برای چنین استایلی، شلوار جین سفید کوتاه با کفش پاشنه‌بلند بندی برای روزهای تابستانی است.

صندل

صندل نیز انتخاب مناسبی برای شلوار جین کوتاه در روزهای تابستانی است؛ فرقی نمی‌کند که پاشنه‌اش بلند باشد یا کوتاه. بندهای صندل، به‌خصوص اگر روی ساق پا بسته شوند و رنگی هم باشند، ترکیب زیبایی با شلوار کوتاه می‌سازند. درضمن اگر قدتان کوتاه است یا ریزجثه هستید، با ترکیب شلوار جین کوتاه و صندل پاشنه‌بلند، قدتان کشیده‌تر به‌نظر خواهید رسید.

کفش عروسکی رنگی

اگر قدتان بلند است یا کلا علاقه‌ای به پوشیدن کفش پاشنه‌دار ندارید، بهترین انتخاب برای شما کفش عروسکی است. در این صورت هم می‌توانید با انتخاب کفش عروسکی رنگی با رنگ‌های روشن، جذابیت را به استایلتان اضافه کرده و آن را از سادگی دربیاورید. این نوع کفش را می‌توانید با شلوار جین کئتاه پاچه‌گشاد یا شلوار کوتاه جذب تیره نیز بپوشید.

لوفر یا کالج کلاسیک

ممکن است بخواهید کفش پاشنه‌دار بپوشید، اما از های‌هیلز، پامپ و… خوشتان نیاید؛ در این‌صورت می‌توانید کالج یا همان لوفر محبوب و پرطرفدار را انتخاب کنید. این کفش‌ها بدون جنسیت هستند (البته نوع پاشنه‌بلندشان زنانه‌تر است؛ هرچند که اکثر لوفرهای مردانه، پاشنه مربعی کوتاهی دارند) و بنابراین مناسب خانم‌هایی هستند که استایل کژوآل‌تر را می‌پسندند و چندان به‌دنبال استایل لیدی‌طور نیستند.

بوت ساق‌کوتاه

این پیشنهاد، کاملا مناسب روزهای سرد است. در فصل پاییز و زمستان هم می‌توان شلوار کوتاه پوشید؛ به‌شرطی که کفش مناسب برای آن انتخاب شود. بوت ساق‌کوتاه یا همان بوت قوزکی که تا قوزک پا بالا می‌آید، انتخاب مناسبی برای شلوارهای کوتاه یا لبه‌برگردان است. حواستان باشد که در هنگام انتخاب بوت مناسب برای شلوار، یا پاچه شلوار و لبه کفش باید کنار هم قرار بگیرند؛ مثلا پاچه شلوار، لبه‌برگردان باشد، یا پاچه شلوار باید درون ساق بوت برود؛ البته در مواردی هم پاچه شلوار کمی روی ساق بوت را می‌پوشاند، مانند شلوارهای دمپا گشاد و…

اسنیکرز

اسنیکرزها کفش‌های یار و همراهی هستند که برای اکثر استایل‌های زنانه و مردانه مناسبند. برای شلوار جین کوتاه هم اسنیکرز، یکی از بهترین گزینه‌ها برای پوشش‌های کژوآل به‌شمار می‌آید؛ به‌خصوص اسنیکرز سفید و شلوار جین تیره.

شایسته عسگریان
نویسنده: شایسته عسگریان


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :