انتخاب لباس عروس بر اساس ماه تولد

0

انتخاب لباس عروس نیازمند اطلاع از فیزیک بدنی، رنگ پوست، علاقه نوع پوشش و خیلی از موارد مختلف دیگری است؛ اما اگر سلیقه شخصی را کنار بگذاریم انتخاب لباس عروس می تواند براساس ماه تولد شما باشد! بله ماه تولد با چی بپوشم همراه باشید. 

در این مقاله بر اساس طالع شما لباس عروس مناسبتان را به شما معرفی می کنیم:

۱- برج حمل ( قوچ) – فروردین

شما همیشه در زندگیتان دوست داشته اید که کارهای عجیب و غریب انجام دهید. مثلا اینکه در روز عروسی تان شلوار سفید به تن کنید برایتان کار جالب و هیجان انگیزی خواهد بود.

۲- برج ثور (گاو) – اردیبهشت

خوشبختانه مدل های لباس عروس بدون شانه که این روزها خیلی روی بورس هستند مخصوص شما خواهند بود. این مدل ها را انتخاب کنید و از انتخاب‌تان در مهمترین روز زندگیتان لذت ببرید.

۳- برج جوزا – خرداد 

شخصیت شما کمی دو منظوره است و چرا نباید لباس عروسیتان این گونه باشد؟ لباس هایی انتخاب کنید که دامن در جلو کوتاه و در پشت دامن بلند داشته باشند یا یک دامن با مدل آبشاری زیر آن.

۴- برج سرطان (خرچنگ) – تیر

شما علاقه ی زیادی به سبک های سنتی دارید. در روز عروسی شما بهترین مدل یقه لباستان می تواند یقه دلبری باشد. وقتی مادر و پدر و همسر شما، برای اولین بار شما را می بینند انتظار اشک شان را داشته باشید.

۵- برج اسد (شیر) – مرداد

شما همیشه توی چشم بوده اید و در مرکز توجهات قرار داشتید. چرا نباید در روز عروسی تان این گونه باشد؟ شما باید لباسی بپوشید که شنل داشته باشد و در لحظه ورودتان به مجلس چشم همگان را به خود خیره کند. شبیه یک ابرقهرمان دیده شوید. این طالع شماست.

۶- برج سنبله (صور فلکی) – شهریور

هیچ جزییاتی از چشمان تیز بین شما دور نمی ماند. شما علاقه خاصی به انتخاب لباس عروس های با طرح زیاد و کلی گل و توری خواهید داشت. پس یکی را انتخاب کنید.

۷- برج میزان – مهر

شما و مراسم عروسی در آسمان ستاره مشترکی دارید و این به این معنی است که شما برای همین روز زیبا به دنیا آمده اید. عاشق هر چیز زنانه و خوش طرح و دکوری هستید و انتخاب های شما برای لباس عروسی زیاد است. می توانید از مدل های لباس عروس بند دار یا کمربند دار یاگل دار استفاده کنید.

۸- برج عقرب – آبان 

طبعی بسیار گرم و داغ دارید و دوست دارید در روزی که قرار است به تنها عشق زندگیتان بله بگویید با لباسی فوق جذاب و چسبان و خیره کننده ظاهر شوید. خوشبختانه این مدل لباس ها در فروشگاه ها کم نیستند و می توانید از میانشان انتخاب کنید.

۹- برج کماندار – آذر

شما از آن دسته افرادی هستید که زندگی را یک سفر بلند می بینید که شما را از مبدایی به مقصدی قرار است برساند. از این رو دوست دارید در روزی که همه  نزدیکان و آشنایان شما جمع هستند بهترین تیپ‌تان را داشته باشید. شما عاشق تیپ هایی هستید که با وزش باد جذابیت بیشتری پیدا می کنند. پس از دامن های چین دار و بلند در لباس عروس تان استفاده کنید.

۱۰- برج جدی (بزغاله) – دی

ذائقه شما با لباس های چین دار و با تزئینات زیاد سازگار نیست. کیت میدلتون هم متولد برج جدی است. مطمئنا شما هم می خواهید از لباس های صاف و بدون چین استفاده کنید و تیپتان را شیک و ساده نگاه دارید.

۱۱- برج دلو – بهمن

انسانی شدیدا طبیعت دوست هستید و نمی خواهید در خرید لباس و اکسسوری های عروسی که یکبار هم بیشتر قابل استفاده نیستند زیاده روی کنید. از آنجایی که به طبیعت علاقه دارید می توانید از جنس های قابل بازیافت برای لباس عروستان استفاده کنید و آن را ساده و زیبا انتخاب کنید.

۱۲- برج حوت – اسفند 

اگر بخواهیم شما را در یک کلمه خلاصه کنیم آن کلمه “احساسی” خواهد بود. شما آدمی شدیدا احساسی و رومانتیک هستید و دریایی از عشق در شما جریان دارد. بهترین انتخاب لباس عروس شما می تواند مدل های آبشاری باشد که در پایین تنه پهن می شوند.

مطالب مرتبط:

۱- لباس‌عروس مخصوص خانم های درشت هیکل

۲- انواع یقه لباس‌عروس و اصول انتخاب آن

۳- انتخاب لباس‌عروس با توجه به فرم بدن

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :