انتخاب لباس عروس با توجه به فرم بدن

۱۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۳۴

توسط محمد رضا اهوارکی

انتخاب لباس عروس با توجه به فرم بدن

اگر خودتان را به جای هر عروس خانمی تصور کنید شما هم آرزو می کنید که بهترین لباس زندگیتان را به تن کنید و این روز را به یاد ماندنی کنید. ولی اکثر عروس خانم ها در این مورد دچار تردید هستند و شاید در نهایت نتوانند مورد مطلوبشان را پیدا کنند. در این مقاله ما راهنمایی های لازم را در اختیار شما می گذاریم و بقیه ی موارد به سلیقه تان مربوط می شود. با ما همراه باشید.

اگر کمر و شکم پهنی دارید

به دنبال لباس های دامن دار و درخشان باشید به طوری که از کمر تا نوک انگشتان پای شما به صورت کشیده باشند و آن را باریک تر نشان دهند. ساتن ها هم در این قسمت می توانند به داد شما برسند. از سینه بند سفت و کشی استفاده کنید تا به بالاتنه تان حجم دهید و پایین تنه را باریک تر نشان دهید.

انتخاب لباس عروس با توجه به فرم بدن

اگر بلند و باریک هستید

به دنبال لباس هایی باشید که انحنا به بدنتان بدهند. مانند لباس هایی که در قسمت کمر کمی انحنا دارند و دامنشان به سمت پایین آویزان است. برای سینه بند هم به دنبال جنس های سفت و حالت دار باشید که قسمت بالاتنه را شکل دهند.

انتخاب لباس عروس با توجه به فرم بدن

اگر قد کوتاه هستید

به دنبال لباس عروس های مدرن A شکل باشید. باید کمر لباس از کمر خود شما بالاتر نگاه داشته شود و از طرفی کفش پاشنه بلند هم بپوشید. با اینکار خودتان را بلندتر جلوه می دهید.

انتخاب لباس عروس با توجه به فرم بدن

اگر بلند هستید

به دنبال موارد ساده باشید. در قسمت کمر لباس سعی کنید کمرهای پایین تر را انتخاب کنید و از طرفی اگر به لباس های آستین بلند علاقه دارید ما آن ها را به شما پیشنهاد می کنیم. یک تیپ معرکه می سازند.

انتخاب لباس عروس با توجه به فرم بدن

اگر شکم بزرگی دارید

به دنبال لباس های A شکل باشید و با اینکار کمر خودتان را تا حدی می پوشانید. از سینه بندهای سفت و خشن استفاده کنید تا به سینه ها حالت دهند و از همه مهمتر لباس عروس با یقه ی باریک انتخاب کنید. در نتیجه شما باید در هر چه بیشتر عمودی جلوه دادن تیپتان بکوشید. از لباس های کوتاه تا بالای زانو هم دوری کنید.

اگر سینه های بزرگی دارید

به دنبال لباس های یقه گرد باشید که قسمت بالاتنه ی شما را به خوبی نمایان کنند. از طرفی در انتخاب جنس سینه بندتان دقت کنید که اجناس نرم مثل ابریشم یا ساتن را به کار ببرید.

اگر چاق هستید

به دنبال لباس های A شکل خطی باشید و تا می توانید باید در مخفی کردن شکم و کمر بکوشید. لباس های یقه هفتی انتخاب کنید و بگذارید یک خیاط قسمت های زیر سینه و کمر را برایتان اندازه کند.

اگر کمرتان باریک است

به دنبال لباس های سرتا پایی باشید. لباس هایی که در قسمت کمر و زانو به خوبی خودشان را نشان می دهند.

مطالب مرتبط:

1- ۴ مدل لباس عروس در سال جدید

2- تور و اکسسوری های مو برای عروس

3- ۷ نکته برای گران تر نشان دادن لباس عروس

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است