۴ مدل لباس عروس در سال جدید

لباس عروس شما شاید مهمترین لباسی باشد که در طول عمرتان قرار است تهیه کنید. پوشیدن آن بهترین لحظه ی زندگیتان و رقصیدن در آن بهترین رقص عمرتان خواهد بود، پس باید در انتخاب آن بسیار دقت کنید تا این تصاویر در ذهنتان به خوبی هک شود. در این مقاله می خواهیم چهار استایل جدید برای عروس خانم ها را بررسی کنیم. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

۱- این طرح در کت واک ISSA معرفی شد و نکته ی حائز اهمیت در این استایل ست کردن لباس بلند و ضخیم سفید با پاشنه بلند های روشن و زیبا است، با اینکه شاید رنگ های آبی روشن در پاشنه بلند هم به همین اندازه زیبایی ایجاد کند. سعی کنید در قسمت جواهرات زیاد شلوغ نکنید و ساده بپوشید. این استایل ساده و سنگین است.

4 مدل لباس عروس در سال جدید

۲- اگر عروسی شما در زمستان قرار است برگزار شود باید به فکر این باشید که لباس عروستان را درمیان گل و لای خیابان ها هم تمیز نگاه دارید. این لباس برند دیور همه ی نیازهای شما برای داشتن یک عروسی مناسب در زمستان را برآورده کرده است. گردنبند ضخیم به همراه مدل موی ریخته شده به پایین بهترین انتخاب های شما برای این استایل هستند.

4 مدل لباس عروس در سال جدید

۳- یکی از یقه هایی که جدیدا خیلی مورد توجه قرار گرفته است یقه های به سمت بالاست. این مدل لباس عروس این روزها می تواند برای شما مناسب باشد.

4 مدل لباس عروس در سال جدید

۴- حال می خواهیم هدبند های عروس را به شما معرفی کنیم. اکسسوری واجبی که به استایل شما زیبایی دو چندان می بخشد. پس در انتخاب آن درنگ نکنید.

4 مدل لباس عروس در سال جدید

مطالب مرتبط:

۱- راهنمای انتخاب کفش عروسی 

۲- راهنمای خرید حلقه ی عروسی

۳- واسه عروسی تو بهار چی بپوشم

۴- سبک لباس پوشیدن ایرینا شایک مدل معروف روسی

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :