بهراد در
0

کیف پول نسل آینده

کیف پول نسل آینده

لقب کیف پول نسل آینده چیزی هست که خیلی از برندها برای تولیدات خودشون استفاده می کنند ولی این لقب فقط به طراحی جدید و شکلی متفاوت نیست و با توجه به تولیدات روز افزون و انواع مختلف شکل ها، تولیداتی رو می توان کیف پول نسل آینده دونست که شکل و کیفیتی متفاوت از بقیه داشته باشند و واقعا از دید یک فرد عادی مثل من و شما، تکنولوژی آینده داشته باشند. با چی بپوشم همراه باشید تا کیف پول نسل آینده رو بهتون معرفی کنیم.

تا حالا از این کیف های پول از جنس فیبر کربن هست، داشتی؟ منم نداشتم. اشکال نداره. شرکت Common Fibers تعداد زیاد و متنوعی از این کیف های شیک و عجیب رو تولید کرده. این شرکت کار خودش رو سال گذشت میلادی شروع کرده و الا خط تولید 5 نوع متفاوتش رو داره.

کیف پول نسل آینده

این کیف ها سبک و جذاب بوده و طراحی کلاسیک و مردانه قدیمشون رو در کنار تکنولوژی وحشتناک عجیبشون، حفظ کردن. باید بهتون بگیم تکذیب کردن. نحوه تولید این کیف ها خیلی جالب و با نمکه. یک سرچ کنید خیلی جالبه بخونید حتما. من که نفهمیدم.

کیف پول نسل آینده

کیف بعدی  Anson Calder هستش که نشون داد کوچیک ترین کیف دنیا شوخی نیستش و تقریبا کنولوژی نانو رو وارد تولید کیف کرد. (فقط یادش رفت که پول اونقدر ها کوچیک و باریک نیست) با این حال نظریه این شرکت این هست که تمام چیز های ضروری رو نگه داره و چیز هایی که لازم نیست رو از توی کیف خارج کنه. (فکر کنم منظورش پوله). با اینکه این کیف خیلی کوچیک هستش ولی 3 تا جیب داره.

کیف پول نسل آینده

در قسمت آخر به کیف  Imossi London میرسیم که یک قطعه آلمینیومی برای تولید این کیف استفاده شده و تقریبا چیز دیگه ای نداره. توضیحات این شرکت و کارشناسان بر این اساسه که این آلومینیوم توانایی جلوگیری از اسکنر هایی که برای دزدی و یا کپی کردن کارت استفاده میشن رو داره.

کیف پول نسل آینده

این کیف پول رنگ های مختلفی هم داره که البته همونطور که می بینید زیاد با هم فرق ندارند.

کیف پول نسل آینده

مطلب مرتبط:

1- انواع مختلف کیف کمری

2- قوانین خرید کیف کمری

3- برای سفر به چه مدل کیفی نیاز دارم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :