مهفام میرزایی در
0

پاییز امسال این بوت‌ها را نپوشید

پاییز امسال این بوت‌ها را نپوشید

با شروع  پاییز و سرد شدن هوا بسیاری از خانم ها به پوشیدن پوتین های محبوب خود رو می آورند و از پوشیدن آن ها لذت می برند. اما اگر پوتین های شما دیگر مد نباشند چطور؟ آیا همچنان خوش تیپ خواهید بود؟ هر سال مدل هایی از لباس ها کنار گذاشته می شود و مدل های جدیدی جایگزین آن ها می شود و گاهی مدل های قدیمی دوباره برمی گردند. پس لازم نیست لباس های از مد افتاده را فعلا دور بریزید فقط برای مدتی آن ها را نپوشید. اما درباره بوت های پاییزی و زمستانی چطور؟ ما با بررسی ترندهای فصل به تعدادی بوت رسیده ایم که امسال مد نیستند، پس پاییز امسال این بوت‌ها را نپوشید.

بوت های متالیک

بوت های متالیک برای چند فصل بسیار مد روز و روی ترند بودند اما امسال بهتر است آن ها را نپوشید. به جای این مدل ها می توانید از بوت های مخمل و مدل هایی که ظریف و کم عرض هستند استفاده کنید.

پاییز امسال این بوت‌ها را نپوشید

پوتین های برفی

شاید برای روزهای سرد و برفی زمستان این بوت ها برایتان کاربردی باشد اما از دیدگاه مد این مدل ها چندان جالب نیستند و اگر می خواهید خوش تیپ و مد روز باشید فعلا آن ها را کنار بگذارید. به جای این مدل ها می توانید از بوت هایی که پاشنه های ضخیم دارند استفاده کنید که هم کاربردی و هم ظریف و زنانه هستند.

بوت های سگک دار

همه انواع بوت هایی که دارای تزئینات فلزی بزرگ و بیش از حد هستند امسال دیگر مد نیستند و بوت های سگک دار که چند سال پیش مد بودند در این دسته قرار می گیرند. به جای این نوع از بوت ها می توانید بوت هایی که دارای گلدوزی های زیبا و ظریف هستند را تهیه کنید و بپوشید.

پاییز امسال این بوت‌ها را نپوشید

مطالب مرتبط:

1- راهنمای خرید بوت بلند زنانه

2- بوت های ضروری پاییزی

3- چطور بوت ساق کوتاه بپوشیددیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :