بوت‌های محبوب 2009 برگشتند

0

همه ما گاهی برخی مدل های لباس رو در سال های گذشته به جدید ترین های امروزی اونها ترجیح می دهیم و دوست داریم با اینکه دیگه مد نیستند اونا رو بپوشیم. این مساله در میان پوشاک خانم ها بیشتره و با توجه به سلیقه های مختلف، اینکه شما از یک مدل که در سال های گذشته مد بوده و همچنان علاقه مند بهش باشید زیاده. یکی از این مدل های پر طرفدار، بوت‌های محبوب 2009 بودن که ایزابل مارانت اونا رو طراحی کرده بود و جالب هست بدانید که اون مدل بوت‌های محبوب 2009 الان برگشتند. با چی بپوشم همراه باشید.

ایزابل مارانت که یکی از محبوب ترین طراحان مد در فرانسه هست و طرح های واقعا چشم نوازی هم داره تصمیم گرفته چند تا از مدل های محبوبش رو بازسازی کنه. چرا؟ چون خوب فروختن. سوال داشت؟

سال 2009 ایشون تونست دو تا مدل بوت رو طراحی کند که از اقبال عمومی برخوردار شدن و به اسم های Otway و Soono شناخته شدند و قرار هستش امسال هم چند تا از چهره های مشهور اونا رو بپوشند تا دوبار روی بورس مد قرار بگیرند پس اگه این مدل ها الان توی کمد تون هست، سریع بردارید و جلا بدید که دوباره باید ازشون استفاده کنید.

بوت‌های محبوب 2009 برگشتند بوت‌های محبوب 2009 برگشتند

دوست داری بدونی کدوم ستاره ها قرار این مدل کفش ها رو دوباره باب کنند؟

زنان معروفی مثل سینا میلر که البته به گفته خود خانوم ایزابل مارانت، این مدل بوت ها معمولا با لباس های سبک تر شیک میشه و بهتره با  پوست خرس و پالتو های خیلی سنگین که 3 متر درازا داره، با هم نپوشید.

بوت‌های محبوب 2009 برگشتند

مطالب مرتبط:

1- ترکیب پاییزی کفش و شلوار برای خانم های خوش تیپ

2- ثمره آخرین همکاری BMW و پوما یک جفت کفش است!

3- هفت کفشی که همه خانم‌ها باید داشته باشند

بهراد
نویسنده: بهراد
بهراد هستم یه هوادار مد و فشن. بیشتر در مورد استایل آقایون می نویسم و مهندس مکانیکم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :