بهراد در
0

قوانین خرید کیف کمری

قوانین خرید کیف کمری

با توجه به اینکه هر روز داره وسایلی که ما مجبوریم حملشون کنیم بیشتر و بزرگ تر میشن و دیگه جیب شلوار و کت پاسخگوی فضای لازم نیست، داریم به جایی میرسیم که خرید یک کیف کمری لازممون میشه. پس بهتره قبل از خرید قوانین خرید کیف کمری بدونید تا به اصطلاحا گولتون نزنن. پس بهتره مقاله قوانین خرید کیف کمری سایت چی بپوشم رو بخونید.

1- انواع مختلف

اول از همه مهمه که انواع مختلف این کیف ها رو بشناسید. برای اینکار به این مقاله در همین سایت رجوع کنید.

2- سایز مناسب

بزرگی و یا کوچکی کیف یکی دیگر از مسایل مورد نظره. این کیف ها بخاطر کوچک بودنشون مورد استقبال قرار گرفتند ولی امروزه انواع سایزشون موجوده و در صورتی که سایز بیش از حد بزرگ بردارید، مثل این میمونه که به خودتون گونی وصل کردید و اصلا وجهه خوبی نداره. پس حتما قبلش وسایلی ک مدنظر دارید توی کیف بگذارید رو چک کنید.

3- چند زیپ داشته باشه

اگه جز افرادی هستید که دنبال این جور کیف هستید پس حتما به نظم هم اهمیت میدید و بهتره دنبل کیفی باشید که حتما چند زیپه باشه.

4- کمربند پول و کوله رو در نظر بگیرید.

شاید مشکل شما به یک کیف پول کمری و یا کوله پشتی حل بشه و نیازی به خرید کیف کمری نباشه. پس حتما دوبار چک کنید که آیا لازمه چیزی بغیر از پول توش بزارید و یا اینکه بعدا مجبور نشید وسایل زیادی رو بچپونید توش.

قوانین خرید کیف کمری

5- وزن و جنس

قیمت این کیف ها از چند دلار به چند ضد دلار هم میرسه. حواستون باشه با اینکه نمیگیم همون چند صد دلاری رو بخرید ولی هیچ ارزونی ای بی دلیل نیست. یادتون هم باشه حتما وزن کیف رو چک کنید که یه وقت برای حمل به سختی نیوفتید.

مطالب مرتبط:

1- انواع مختلف کیف کمری

2- اصول انتخاب کیف دستی مناسب

3- چگونه عمر کیف را افزایش دهیم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :