اصول انتخاب کیف دستی مناسب

انتخاب یک کیف دستی مناسب برای تیپتان شاید یک مساله ی سلیقه ای و شخصی به نظر برسد ولی به خیلی فاکتورها بستگی دارد. فاکتورهایی مثل سبک زندگیتان‌،‌ هیکلتان‌،‌ رنگ پوستتان و موارد دیگر از جمله مواردی هستند که در انتخاب یک کیف مناسب تاثیر دارند. در این مقاله همراه ما باشید تا اصول انتخاب یک کیف دستی مناسب را به شما بگوییم. 

۱- کیف دستی های بند دار

اصول انتخاب کیف دستی مناسب

برای خانم هایی که خیلی اهل تنوع نیستند و می خواهند یک کیف مناسب را مداوم استفاده کنند مناسب است. همچنین این کیف مناسب همه ی موقعیت ها از جمله محل کار و مهمانی و بیرون رفتن است. طرح های بسیار زیادی میان آن ها وجود دارد و همچنین اکسسوری های زیادی را می توانید با آن ها ست کنید.

۲- کیف های بدون بند

اگر می خواهید چند آیتم کوچک را در طول روز با خود حمل کنید ما این کیف را به شما پیشنهاد می کنیم. دیگر از شر درد شانه خلاص می شوید. مدل های ستاره دار آن از جدیدترین مدل های آن هستند و مناسب خانم های شیک پوش. ست کردن رنگ این کیف ها به سلیقه ی شما بستگی دارد.

۳- کیف های حجیم بلند بند دار

اصول انتخاب کیف دستی مناسب

اگر برعکس حالت قبل خانمی هستید که همیشه عادت دارید وسایل زیادی با خود حمل کنید و نمی خواهید کسی آن ها را ببیند این کیف مناسب حال شماست. جادار ترین کیف ممکن تا به حال این کیف ها هستند که اتفاقا جدیدا در حال مد شدن هم هستند. اگر خیلی اهل مد و فشن نیستید مدل های طرح دار آن را انتخاب نکنید و به سراغ کلاسیک ها بروید.

۴- کیف های سبک نامه رسان

اصول انتخاب کیف دستی مناسب

اگر کسی هستید که می خواهید حین راه رفتن دستانتان آزاد باشد و از طرفی امنیت کیف هم خیلی برایتان مهم است این مدل مناسب شماست. این کیف هم از مدل هایی است که در همه ی موقعیت ها برایتان کاربردی است.

۵– کوله

اصول انتخاب کیف دستی مناسب

این مدل هم برای خانم هایی که می خواهند زیاد از دستشان استفاده نکنند مناسب است. برای حمل کردن وسایل زیاد و جاگیر هم بهترین کیف و گزینه همین کوله است. اگر در انتخاب مدل آن دقت کنید بهترین تیپ را برای خود ساخته اید.

۶- کیف دستی با بند کوتاه

اصول انتخاب کیف دستی مناسب

بهترین کیف برای موقعی که می خواهید هر چه دارید درون کیف بریزید و حرکت کنید. از طرفی بهترین گزینه برای مسافرت های شما نیز هست و همه ی وسایل الکترونیکی و مجله ها و .. در آن به راحتی جای می گیرد.

مطالب مرتبط:

۱- شستن کتانی با دست یا ماشین لباسشویی؟

۲- برای سفر به چه مدل کیفی نیاز داریم؟

۳- کیف های شاد و جذاب مخصوص تابستان

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :