محمد رضا اهوارکی در
0

پیراهن و شلوار مردانه مخصوص پاییز

پیراهن و شلوار مردانه مخصوص پاییز

پاییز فصلی است که در آن اتفاقات غیر منتظره زیاد رخ می دهد. منظور ما عاشق شدن ها و شکست عشقی ها نیست، منظورمان تغییرات جوی و آب و هوایی است که موجب می شود شما در پوشیدن لباس ها سردرگم شوید. از این رو در این مقاله تصمیم گرفتیم اصول لباس پوشیدن در این فصل را با شما در میان بگذاریم و وقتی شما اصول را بدانید در این فصل به مشکل بر نمی خورید؛ پیراهن و شلوار مردانه مخصوص پاییز چه ویژگی هایی دارد؟

۱- جین تیره

دیگر وقتش رسیده است که جین های سنگ شور یا با طرح های پاره را کنار بگذارید و به فکر یک دست جین رنگ تیره زیبا باشید. حتی پوشیدن جین مشکی در این فصل هم توصیه می شود و خیلی بهتر از پوشیدن جین های رنگ روشن و یا طرح دار و یا پاره است. یادتان باشد که شلوار جین همیشه نوعی سرمایه گذاری است و باید جنسی انتخاب شود که عمر بیشتری داشته باشد. ضمنا جین های فیت بدنتان انتخاب کنید.

واجبات پاییزه ی تیپ آقایان- قسمت اول

۲- شلوار مخملی رنگی

همیشه که نمی توانید شلوار جین به تن کنید. گاهی لازم است تیپتان کمی رسمی تر باشد. اینجاست که مخمل وارد کار می شود. البته همیشه مخمل وجود داشته است ولی شاید در این موقعیت است که ارزشش را به درستی درک می کنیم. برای تیپ زدن های رسمی از شلوار مخمل رنگی استفاده کنید و تیپتان را از دیگران متمایز کنید.

واجبات پاییزه ی تیپ آقایان- قسمت اول

۳- شلوارهای سبک اسلش

البته نوع آن به تیپی که می خواهید بزنید بستگی دارد. اگر اهل تیپ های غیررسمی تر هستید و یا برای گذار از مکان های ورزشی عمومی یا در مسافرت قرار است تیپ بزنید مدل های شل تر و افتاده تر را پیشنهاد می کنیم اما برای تیپ های روزمره اگر قرار است این سبک شلوار پوشیده شود سعی کنید در مدل های سفت تر و ایستاده تر با جیب های نمایان و طرح های ساده باشد که رسمیت در آن نیز حفظ شده باشد.

واجبات پاییزه ی تیپ آقایان- قسمت اول

۴– سویشرت های یقه گرد

هم می توانید آن ها را به صورت انفرادی و هم به همراه یک پیراهن دکمه دار به تن کنید. بهترین راه برای کسانی که همیشه می پرسند چه زمانی می توانم قسمت پایینی پیراهنم را از زیر سویشرت یا بافت نمایان کنم است. علاوه بر مزیت های ذکر شده شما می توانید با طرح های مختلف آن بازی کنید و آن ها را امتحان کنید تا به یک تیپ اصولی تر با ترکیب رنگ بهتر دست یابید.

واجبات پاییزه ی تیپ آقایان- قسمت اول

۵- پیراهن های دکمه دار

بالاپوشی که به راحتی تیپ شما را از غیررسمی به رسمی تبدیل می کند. این مدل های پیراهن مردانه که به پیراهن های آکسفورد معروف هستند نسبت به بقیه ی پیراهن ها از نظر وزنی سنگین تر هستند و بهترین انتخاب برای مواقعی که شما برای رسیدن به دانشگاه یا محل کار دیر کرده اید و می خواهید سریعا آماده شوید هستند.  آستین ها را بالا بزنید و به همین سادگی شما تیپتان را عوض کرده اید. مدل های طرح دار آن ها را حتما امتحان کنید.

واجبات پاییزه ی تیپ آقایان- قسمت اول

۶- کتان یا چیت شطرنجی

اکثر این پیراهن ها را پیراهن جین می نامند ولی این گونه نیست. جنس این پیراهن ها اکثرا از نخ است و یکی دیگر از انتخاب های کلاسیک آقایان برای بالاپوش محسوب می شود. برای محل کار دکمه های آن را تا بالا ببندید و سپس یک بافت یا تی شرت روی آن پوشیده و آن را با جین ست کنید. فقط حواستان باشد نوع شور شلوار جین با پیراهنتان یکی نباشد و فرق کند. به همین سادگی می توانید آن را با شلوار جین هم ست کنید.

واجبات پاییزه ی تیپ آقایان- قسمت اول

اگر در خصوص انتخاب پیراهن و شلوار مردانه سوالی دارید خوشحال میشیم برامون کامنت بذارید. نکته پایانی در انتخاب پیراهن و شلوار مردانه این است که هرگز شلوار پارچه ای را با پیراهن جین نپوشید.

مطالب مرتبط:

1- پاییز امسال چی بپوشم؟

2- مدل های لباس پاییز/زمستانه ی الیور سویینی

3- چه لباسی برای پاییز مناسب است؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :