فاطمه مهری در
0

چه لباسی برای پاییز مناسب است؟

چه لباسی برای پاییز مناسب است؟

اصول لباس پوشیدن در هر فصلی متفاوت است، فصل پاییز فصلی است که هوا رو به سردی  می رود بنابراین انتخاب لباس متناسب با فصل بسیار اهمیت دارد، همه افراد دوست دارند که در همه فصول خوش لباس باشند اما واقعا چه لباسی برای پاییز مناسب است؟ با ما همراه باشید. 

single_content ad banner

1- جنس لباس چی باشه؟

معمولا بیشتر لباس های پاییزی  از جنس الیاف مصنوعی هستند که ممکن است انواع آلرژی را ایجاد کنند پلیور هایی انتخاب کنید که جنسشان الیاف طبیعی باشد مثل کتان که جابجایی هوا در آنها خوب انجام می شود پوشیدن یک کت چرم و پارچه های مخمل، بافتنی مناسب این فصل است برای شلوار بهتر است جنس پارچه از مخمل کبریتی یا جین باشد.

چه لباسی برای پاییز مناسب است؟

2- چه رنگی بپوشیم؟

پاییز فصل زرد و نارنجی است پس بهتر است رنگ لباس را متناسب با فصل انتخاب  کنیم، رنگ های نارنجی سبز یشمی  آبی نفتی و قهوه ای مناسب این فصل هستند.

3- چه نوع لباسی بپوشیم؟

لباس های آستین کوتاه نپوشید، از ژاکت و شلوارهای جین یا شلوارهای کمی ضخیم تر روسری و شال ضخیم تر  بلوز های بلند دکمه دار کت های ورزشی مناسب و همینطور از دستکش استفاده کنید.

چه لباسی برای پاییز مناسب است؟

4- چه مدل کفشی بپوشیم؟

داشتن چکمه یا نیم بوت در فصل پاییز ضروری است. به جای خرید نیم بوت بخرید، کفش کتانی نیز انتخاب خوبی برای فصل پاییز است.

چه لباسی برای پاییز مناسب است؟

توصیه

یکی از مشکلاتی که در خرید لباس های پاییز مخصوصا ژاکت است این است که ژاکت شما را چاق تر از آنچه که هستید نشان می دهد پس به دنبال ژاکت هایی باشید که سایز دقیق خودتان باشد.

یک مزیت دیگر ژاکت این است که اگر گرمتان شد می‌توانید آن را از تن بیرون بیاورید و به دور کمرتان گره بزنید. هوای پاییز نامطمئن است، خیلی اوقات همراه داشتن یک ژاکت مناسب ضروری است.

مطالب مرتبط :

1- ترکیب لباس های خانوما برای پاییز

2- پاییز امسال مخمل بپوشید

3 –۵ تیپ جذاب برای آقایان در پاییز

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :