محمد رضا اهوارکی در
0

ترکیب لباس های خانوما برای پاییز

ترکیب لباس های خانوما برای پاییز

اگر به صندل های تابستانی و پوشاک تابستانی توهین نکرده باشیم باید بگوییم پاییز فصل مورد علاقه ی خانم های شیک پوش هستش. وقتی بدون اینکه گرمتان شود چند لایه لباس روی هم می پوشید حس خوبی دارید. وقت آن رسیده که کمی به لایه بندی لباس ها و طرح ها و رنگ ها و اندازه های آن ها بپردازیم. در این مقاله با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

1- روی لباس های ست سرمایه گذاری کنید

نکته هایی برای لباس پوشیدن چند لایه نکته هایی برای لباس پوشیدن چند لایه

هر خانمی باید یک دست لباس و شلوار ست برای بیرون رفتن داشته باشد. گران هستند ولی می ارزند. این جور لباس ها برای مواقعی که می خواهید چند لایه لباس روی هم بپوشید مناسب ترین گزینه برای زیر سویشرت، جلیقه و ژاکت هستند. کمپانی Uniqlue حتی دست به ساخت لباس هایی که روی هم پوشیده می شوند و ست هستند ( تصاویر بالا) زده است. لباس های ست زیر لباس های ضخیم پاییزی فضایی را هم اشغال نمی کنند و از همه مهمتر شما را گرم نگاه می دارند.

2- یقه اسکی مهمترین عضو است

در شوی سال جدید کمپانی Dior اکثرا یک یقه اسکی زیر لباس هایشان پوشیده بودند. شما می توانید آن ها را زیر لباس های بهاری پوشیده و پاییز هم از آن ها استفاده کنید.

3- طرح ها را ست کنید

مهمترین نکته ی پوشیدن لباس به صورت لایه لایه ترکیب لباس های نرم و سخت است. مثلا چرم را با خز ست کنید و یا لباس های پولک دار را با سویشرت. ترکیب این ها بسیار زیبا خواهد شد.کمپانی Saint Laurent این حرکت را با ست کردن سویشرت های موهیری و لباس های پولک دار انجام داده است که بسیار چشم نواز است.

5- اکسسوری ها را فراموش نکنید

روسری یا شال  فوق العاده است. سعی کنید از شال های با رنگ های تیره تر استفاده کنید تا گرمای بیشتری را در ناحیه گردن و سر خود احساس کنید.

6- طرح مانتو مهم است

دو قانون را حین ترکیب طرح ها رعایت کنید: اول اینکه رنگ ها از یک خانواده انتخاب شوند و طرح های بزرگ را با طرح های تخت ست کنید. ست کردن طرح های وسایل جنگی با گل ها خیلی زیباست، طرح لباس های نقطه دار و راه راه و یا چارخانه ی مورب. با یادگیری این نکته نحوه انتخاب مانتو برای شما راحتر خواهد شد.

مطالب مرتبط:

1- دستکش عروسی باید چه شکلی باشد؟

2- مایو مناسب اندام شما کدام است؟

3- ست پیراهن و کروات مردانهدیدگاه شما

Faezeh در تاریخ 25 اکتبر 2016

سلام ممنون براي مطالبتون،امكانش هست با عكس مدلارو نشون بديدنارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :