دنیل استوریج خو‌ش‌تیپ ترین بازیکن فوتبال از تیپش می گوید

0

در این مقاله قصد ما ارائه کردن مصاحبه ای دنیل استوریج بازیکن خو‌ش‌تیپ و خوش چهره فوتبال است که در آن از تیپ او و نکات مد و لباسی که رعایت می کند سوال می شود و او پاسخ می دهد. 

 

آیا فوتبالیست ها بر اساس تیپشان ناجوانمردانه قضاوت می شوند؟

بله فکر می کنم همین طور است. به لطف حضور شبکه های اجتماعی و تلویزیون و رسانه ورزشکاران بیشتر از بازی در یک زمین ورزشی دیده می شوند و مدل پوشاکی که انتخاب می کنند و مدل مو و آرایششان به چشم می آید. شما نه تنها در تلویزیون بلکه در زندگی اجتماعی هم توی دید هستید و باید مراقب باشید.

 

شما برای چند تیم مطرح، یعنی منچستر سیتی و لیور پول بازی کرده اید. کدام بازیکن در کدام باشگاه از نظر تیپ و استایل شما را بیشتر تحت تاثیر قرار داد؟

به نظر من میکا ریچاردز بهترین تیپ را میان هم بازی های من داشته است. تمام قوانین مربوط به پوشش را رعایت می کرد و در ست کردن لباس ها مهارت داشت. کلی بلیزر می پوشید و من نیز از او یاد گرفتم.

 

به نظر شما چه کسی بدترین تیپ را میان بازیکنان دارد؟

قصد بی احترامی ندارم ولی باید بگویم به نظر من سیمون مینیوله.

 

چه تخلفاتی از قوانین فشن از او مشاهده کرده اید؟

به نظر من او برای خو‌ش‌تیپ تر شدن تلاش نمی کند ،همین. شاید این ها هم نظر شخصی من باشد و در تیپ او تاثیری نگذارد ولی تا وقتی با تیپی که دارد راحت است نمی توان به او خرده ای گرفت.

 

چه چیزی در تیپ او افتضاح بوده است؟

تیشرت ها و شلوار جین ها و کتانی هایی که انتخاب می کند.

 

در تیپ غیررسمی از آیتم های ورزشی زیاد استفاده می کنید؟

من می خواهم در لباسی که می پوشم راحت باشم پس سعی می کنم تیپ های ورزشی بزنم. البته منظورم لباس های مربوط به تمرین فوتبال نیست ولی سعی می کنم گرمکن‌های ورزشی و تیشرت به تن کنم.

 

نظرتان در مورد مدل موی جدیدتان چیست؟

این مدل از رایج ترین مدل هایی است که تقریبا روی سر هرکسی دیده می شود. دلیل تمایل من به داشتن این مدل تنها راحتی من با آن و اعتماد به نفسی که با داشتن آن دارم بوده است.

 

در ساک ورزشی‌تان چه لوازم آرایشی بهداشتی یافت می شود؟

مواد و لوازم آرایشی مربوط به مو و پوست و خوشبو کننده هایم را در آن قرار می دهم.

دنیل استوریج خو‌ش‌تیپ ترین بازیکن فوتبال از تیپش می گوید

آیا از بچگی به مد و فشن علاقه داشتید؟

من همیشه برای خو‌ش‌تیپ تر بودن تلاش کرده ام. در کودکی به کتانی های ساق دار خاصی علاقه داشتم و سعی می کردم پولم را جمع کنم تا یک جفت از آن ها را داشته باشم. اولین عطری که انتخاب کردم و خریدم Boss Bottled بود. بعد از آن سعی کردم از پدر و برادرم در پوشاک تقلید کنم. آن ها عادت داشتند که لباس های برند ورساچی را بپوشند و من نیز همین کار را می کردم. من به دلیل این که از این موارد اطرافم زیاد دیده بودم از همان جوانی به مد و فشن علاقمند شدم.

 

چه لباسی برای هر مردی ضروری است؟

یک دست کت و شلوار برند Hugo Boss بهترین لباسی است که می تواند در کمد لباس های یک مرد باشد.

 

مطالب مرتبط:

۱– دیوید گندی سوپر مدل انگلیسی از خودش می گوید

۲- درس هایی که از تیپ جرد لتو می توان گرفت

۳- ۸ درس مهمی که از برند های مشهور آموختم

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :