اورکت ۶ دکمه را به سبک جان لجند بپوشید

از جان لجند هیچ وقت به عنوان فرد مهمی در دنیای مد و پوشاک اسمی برده نشده است ولی اخیرا با پوشیدن این اورکت زیبا و ست کردن آن با آیتم های زیباتر توانسته است اسم و رسمی پیدا کند. در این مقاله کوتاه درباره او و تیپ جدیدش می نویسیم و این تیپ را به شما نیز پیشنهاد می کنیم. با ما همراه باشید.

یکی از زیباترین بارانی- اورکت های شش دکمه ای که مشاهده می کنید را تن او می بینیم که به خوبی دوخته شده اند و ضمنا یقه پهن و برگشته آن از نقاط قوت این تیپ است.

اورکت ۶ دکمه را به سبک جان لجند بپوشید

یکی دیگر از مدل های اورکت او که از خز ساخته شده است را نیز در تصویر پایین مشاهده می کنید.

اورکت ۶ دکمه را به سبک جان لجند بپوشید

در هر دو تیپی که در بالا مشاهده کردیم جان لجند حرکت جالبی انجام داده است و آن هم لایه بندی کردن تیپش زیر این اورکت هاست. البته این نکته نیز قابل ذکر است که بارانی یا اورکتی که تن او دیده می شود تمام کننده تیپ اوست و بدون آن ها تیپش معنایی ندارد. تمام کاری که او انجام داده است تفکر درباره ست کردن رنگ و جنس لباس هایش است که نتیجه اش شیک تر شدن تیپ او شده است. این همان نکته ای است که می خواستیم در این مقاله به آن برسید. اینکه بدانید در چه موقعیتی چه جنس ها و چه رنگ هایی را با هم ست کنید. در زیر ایده هایمان برای تیپ پاییزه و زمستانه را نیز به شما معرفی می کنیم:

برند Eidos

ژاکت ساخته شده از خز روباه که می تواند یکی از توی چشم ترین آیتم هایی باشد که این زمستان یا پاییز به تن می کنید و با لباس های دیگرتان ست می کنید.

اورکت ۶ دکمه را به سبک جان لجند بپوشید

برند Bubbery

یکی دیگر از انتخاب های شما این است که تیپتان را به تیپ های ارتشی نزدیک تر کنید. اورکت پشمی طوسی رنگ که به سبک سنتی ساخته شده است می تواند بهترین انتخاب شما برای این فصل باشد. دکمه های طلایی و جادکمه های قرمز رنگ روی آن، جذابیتش را چند برابر کرده اند.

اورکت ۶ دکمه را به سبک جان لجند بپوشید

برند Tomas Maier

و آخرین کاری که می توانید انجام دهید تقلید از تیپ جان لجند و پوشیدن اورکت شتری رنگ است. اگر رنگ شتری را در اورکت خودتان انتخاب می کنید حواستان به بقیه پوشاکتان باشد و باید آن ها را در رنگ های تیره انتخاب کنید.

اورکت ۶ دکمه را به سبک جان لجند بپوشید

مطالب مرتبط:

۱- تنها نکته ای که قبل از به تن کردن یقه اسکی باید بدانید

۲- پاییز امسال چه اورکت هایی مد هستند؟

۳- چرا جهت دکمه های پیراهن زنانه و مردانه متفاوت است؟

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :