مهفام میرزایی در
0

عینک آفتابی گربه‌ای برای خانم‌های خوش تیپ

عینک آفتابی گربه‌ای برای خانم‌های خوش تیپ

اگر به تیپ ها خیابانی سلیریتی ها و افراد خوش لباس مطرح توجه کرده باشید خواهید دید که عینک آفتابی بدون توجه به فصل و موقعیت و حتی ساعت شبانه روز جز ثابت اکسسوری های آن ها است. حال اگر نگاه دقیق تری به استایل این افراد به ویژه در فصل اخیر بیندازید می بینید که بیشتر خانم هایی که از آن ها به عنوان ستاره های مد تعبیر می شود از عینک های آفتابی گربه‌ای استفاده می کنند چون عینک آفتابی گربه‌ای برای خانم‌های خوش تیپ مناسب است. برند گوچی امسال مدلی را معرفی کرده است که به محبوبیت فوق العاده ای رسیده است.

عینک آفتابی گربه‌ای برای خانم‌های خوش تیپ

عینک آفتابی گربه‌ای در دهه های قبل بسیار روی بورس بود و برای مدتی فراموش شد اما این مدل دوباره بازکشته است و شما می توانید این عینک ها را در رنگ ها و طرح های مختلف و از برند های معتبر تهیه کنید و خوش تیپ و به روز شوید. عینک های آفتابی گربه‌ای در مدل های بزرگ و باریک در بازار موجود است و لزومی ندارد نگران این باشید که آیا این مدل به شما می آید یا خیر.

عینک آفتابی گربه‌ای برای خانم‌های خوش تیپ

برند مشهور لاکچری ایتالیایی گوچی که این روزها در دنیای مد و لباس های شیک و فانتزی حرف اول را می زند امسال مدل زیبایی از عینک های گربه ای را ارائه کرده است که در گوشه ها دارای تزئینات متالیک به شکل پر است. الساندرو میچل طراح گوچی در این مدل ها قصد بازگشت به گذشته را داشته است و این عینک ها را در دو سایز باریک و بزرگ طراحی کرده است تا با همه فرم های صورت هماهنگی داشته باشند. قیمت این عینک ها در بازار حدود ۴۰۰ دلار امریکا است.

عینک آفتابی گربه‌ای برای خانم‌های خوش تیپ

مطالب مرتبط:

۱-  فرآیند طراحی عینک های آفتابی جی کرو

۲- چطور از عینک افتابی مراقبت کنیم؟

۳- عینک آفتابی یک ضرورت

۴- ظاهر خود را با این مدل عینک آفتابی متحول کنید

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :