نیلوفر شهدوست در
20,008

بهار و تابستان امسال این مدل عینک‌ها ترندی و پرطرفدار هستند؛ سریع این مدل‌ها را بخرید!

بهار و تابستان امسال این مدل عینک‌ها ترندی و پرطرفدار هستند؛ سریع این مدل‌ها را بخرید!

استفاده از عینک آفتابی در تمام فصل‌ها لازم است. زمانی که نور خورشید مستقیم‌تر و شدیدتر بر زمین می‌تابد، کمک‌گرفتن از عینک‌ها برای کنترل مضرات اشعه خورشید واجب‌تر هم می‌شود. با ورود به بهار و تابستان باید کم‌کم به‌فکر تهیه عینکی جدید باشید یا از عینک‌های قدیمی‌تان بیشتر استفاده کنید. اگر اهل مدوفشن هستید و دوست دارید، بدانید که ترندی‌ترین عینک‌های آفتابی سال جدید چه مدلی دارند، حتماً تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

عینک‌هایی با فریم‌های بزرگ و پوشاننده

ترندی‌ترین عینک آفتابی‌های بهار و تابستان 1403

امسال، عینک‌هایی ترند بازارند که قاب بسیار بزرگی دارند. فارغ از اینکه چنین مدلی تاحد زیادی عجیب به‌نظر می‌رسد، از نقطه‌نظر پوشاندن چشم‌ها و پوست صورت، گزینه‌ای مطلوب است. در واقع، هرچقدر که عینک‌ها پوشش بیشتری در نواحی پوست چشم و اطراف آن داشته باشند، گزینه‌های بهتری برای محافظت در مقابل نور خورشیدند. بسیاری از سلبریتی‌ها و چهره‌های مشهور اینستاگرامی از این عینک‌ها استقبال کرده‌اند. برندهای معروف هم مدل‌های متنوعی از چنین عینک‌هایی را به بازار عرضه می‌کنند. اینکه چنین عینکی را انتخاب می‌کنید یا خیر، تاحد زیادی بستگی به جسارتتان در امتحان‌کردن مدل‌های خاص و ویژه دارد. بدیهی است که چنین عینکی باعث جلب‌توجه زیادی می‌شود. تصمیم با شماست؛ مایل به استفاده از چنین مدلی هستید؟

عینک‌های زاویه‌دار و برجسته

ترندی‌ترین عینک آفتابی‌های بهار و تابستان 1403

یکی دیگر از مدل‌هایی که امسال زیاد در بازار عرضه شده‌اند، عینک‌هایی با قاب بزرگ، برجسته و بسیار چشم‌گیر هستند. این عینک‌ها روی صورت جلب توجه زیادی می‌کنند و اگر جنس سبک و خوبی نداشته باشند، استفاده از آن‌ها کار ساده و درستی نخواهد بود. عینک‌های برجسته و بزرگ عموماً با شکل مستطیل‌های باریک عرضه می‌شوند و در رنگ‌بندی‌های متنوع در دسترس قرار دارند. امسال، دنیای مدوفشن کمی اغراق‌آمیز در طراحی هرچیز عمل می‌کند و به‌نظر می‌رسد که بخش عینک و اکسسوری‌ هم در این زمینه عقب نیست.

مدل‌های یک تکه

ترندی‌ترین عینک آفتابی‌های بهار و تابستان 1403

درمیان مدل‌های بزرگ و قاب‌های عجیبی که برای بهار و تابستان امسال ترند شده‌اند، مدل‌های یک ‌تکه هم زیاد دیده می‌شوند. در این مدل‌ها هیچ حد فاصلی میان بخش بینی و چشم‌های پوشاننده عینک وجود ندارد. این عینک‌ها هم از نظر پوشانندگی چشم و صورت برای آفتاب بسیار خوب عمل می‌کنند. بااین‌حال، اینکه مدلشان را می‌پسندید یا خیر، بسیار بستگی به سلیقه‌تان دارد. به‌طور کلی، کمتر کسی طرفدار چنین سبکی از عینک آفتابی است. اما یادتان باشد، زمانی که دنیای مدوفشن چیزی را عرضه می‌کند و از سوی سلبریتی‌ها و افراد موردعلاقه‌تان مدام تبلیغ می‌کند، کم‌کم نظرتان درباره‌اش عوض می‌شود. قبول دارید؟

مدل گربه‌ای

ترندی‌ترین عینک آفتابی‌های بهار و تابستان 1403

یکی از جذاب‌ترین مدل‌های عینک هم مدل گربه‌ای است. این سبک از عینک بیشتر یادآور ستاره‌های پرشکوه قدیمی سینمای دنیا است. این روزها هم دوباره به میدان آمده و مانند هر عصر و دوره دیگری طرفداران فراوانی دارد. اگر صورتتان گرد یا بیضی است، این مدل از عینک بسیار جذاب خواهد بود. برای مدل‌های دیگر صورت هم امکان استفاده از عینک گربه‌ای وجود دارد. عینکی با این مدل می‌تواند چهره‌تان را اشرافی و خاص نشان بدهد. برای کسانی که از استایل‌های تلفیقی خوششان می‌آید هم استفاده از چنین عینکی بسیار ایده خوبی خواهد بود. منظور چیست؟ یعنی می‌توانند این عینک را که بیشتر نزدیک به سبک و استایل رسمی و لوکس است، در تیپ‌های کژوال و نیمه‌رسمی هم استفاده کنند. برای مثال، عینک گربه‌ای با یک روسری کوچک یا شال توری، شومیزی سفید و بلند و شلوار جین و صندل، ترکیب بسیار جذابی از کار درخواهد آمد.

عینک با خطی در بخش بالایی

ترندی‌ترین عینک آفتابی‌های بهار و تابستان 1403

عینک‌هایی با خطی در بخش بالایی هم در مدل‌های مختلف ترند شده‌اند. بعضی از این عینک‌ها شیشه‌های گرد دارند و برخی هم مستطیلی و حتی مربعی‌اند. باید بدانید که چنین طرحی از عینک روی شکل صورت اثرات بسیار زیادی می‌گذارد. در واقع، شکل قرارگیری ابروها و زاویه آن‌ها نباید در تضاد با خط بالایی چنین عینکی باشد. در برخی از افراد، چنین مدلی از عینک می‌تواند باعث ایجاد حالتی اخمو در صورت شود. اگر تابع مد و عینک‌های ترند هستید، یادتان باشد که تناسب آن با چهره‌تان را دست‌کم نگیرید. حتما حواستان باشد که کدام مدل برای صورتتان متناسب و زیبا می‌شود. کسانی که صورتی بیضی‌شکل دارند، با بیشتر مدل‌های عینک آفتابی زیبا و جذاب می‌شوند. این امتیاز مثبت به آن‌ها کمک می‌کند که راحت‌تر برای خرید تصمیم بگیرند. البته این روزها، تنوع مدل‌ها آن‌قدر بالا است که دیگر هرکس با هر سلیقه و شکلی از صورت می‌تواند به‌راحتی دست به انتخاب مدل مناسب خود بزند. دقت کرده‌اید که دیگر مفهوم دمده‌شدن یا از مدافتادن، کمتر معنا دارد؟ واقعیت این است که در دنیای پرتلاطم و متنوع امروز، نیازی به تعریف محدودیت‌هایی مشابه نیست.

عینک‌های زاویه‌دار

ترندی‌ترین عینک آفتابی‌های بهار و تابستان 1403

عینک‌های زاویه‌دار هم در شمار ترندی‌ترین عینک‌های دودی امسال قرار دارند. این عینک‌ها بیشتر از سوی نوجوانان و جوانان مورد پسند قرار می‌گیرند. شکل و حالتی که دارند، با انواع فرم صورت در هماهنگی است و بیشتر برای استایل‌های اسپرت و غیررسمی کاربرد دارد. البته، طرفداران استایل‌های بوهمی یا رترو هم می‌توانند از این عینک‌ها استفاده کنند. در یک کلام، چنین عینک‌هایی گزینه‌هایی مناسب برای ترتیب‌دادن استایل‌های خاص و عجیب‌اند. اگر از کلیشه‌ها خوشتان نمی‌آید، حتماً به‌فکر تهیه یکی از این عینک‌ها برای امسال خود باشید. یکی دیگر از ویژگی‌های عینک‌های ترندی زاویه‌دار سال جدید، رنگی‌بودن شیشه‌شان است. این عینک‌ها با شیشه‌هایی در رنگ‌های بسیار متنوع عرضه می‌شوند و می‌توانند استایلی بسیار خاص و رنگی برایتان رقم بزنند. باید ببینید که از چه رنگی بیشتر خوشتان می‌آید و البته کدام رنگ با صورتتان در هماهنگی است. سعی کنید رنگی را بردارید که با بیشتر لباس‌هایتان هم در هماهنگی قرار دارد.

در آخر

خرید عینک آفتابی فرایند ساده‌ای نیست. در واقع، هم باید به شکل و ظاهر آن اهمیت بدهید و هم کیفیتش را مورد نظر داشته باشید. اگر عینکی از بهترین مارک‌ها و گران‌ترین برندها هم باشد، در صورت نداشتن عناصر و ویژگی‌های محافظتی نمی‌تواند گزینه مناسبی باشد. در واقع، باید به کیفیت و توانایی محافظتی عینک دودی توجه کنید. درمیان ترندهای امسال هم مدل‌های خاص و عجیب زیادی دیده می‌شود. سعی کنید که از میان آن‌ها به‌سراغ گزینه‌ای بروید که هم زیباست و هم محافظ خوبی برای چشم‌هایتان. از میان گزینه‌هایی که مطرح شد،‌ کدام مدل نظرتان را بیشتر به خود جلب کرد؟ کدام مدل را برای خودتان انتخاب می‌کنید؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما



ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :