بیوگرافی امل کلونی و رازهای شیک پوشی او

امل علم الدین رمزی کلونی «Amal Ramzi Alamuddin»، وکیل و فعال اجتماعی، در زمینه حقوق بین الملل و حقوق بشر فعالیت می‌کند. او در سال ۲۰۱۴ با بازیگر مشهور، جورج کلونی ازدواج کرده است. بیوگرافی امل کلونی و رازهای شیک پوشی او را در چی بپوشم بخوانید.

 

بیوگرافی امل کلونی

امل علم الدین وکیل و فعال حقوق بشر، در فوریه ۱۹۷۸ در بیروت متولد شد. او در انگلستان بزرگ شده و در دانشگاه آکسفورد و نیویورک تحصیل کرده است. او همچنین عضو کمیسیون‌ها و دادگاه‌های چندگانه سازمان ملل بوده است. در ۲۸ آوریل ۲۰۱۴ امل و جرج کلونی به نامزدی یکدیگر درآمدند و در ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۴ در ونیز ایتالیا مراسم عروسی خود را جشن گرفتند. امل و همسرش جرج کلونی صبح سه‌شنبه ۶ ژوئن ۲۰۱۷ صاحب دختر و پسر دوقلویی با نام‌های الا و الکساندر شدند.

بیوگرافی امل کلونی و رازهای شیک پوشی او

امل رمزی علم الدین در ۳ فوریه ۱۹۷۸ در بیروت لبنان متولد شد. پدرش استاد دانشگاه آمریکایی بیروت و روزنامه نگار بود. هنگامی که امل کلونی ۲ ساله بود، خانواده او در بحبوحه جنگ های داخلی لبنان، این کشور را ترک کردند. خانواده امل کلونی در لندن مستقر شدند و امل در یک مدرسه کوچک در حومه شهر به تحصیل خود ادامه داد. امل کلونی دانش آموزی بااستعداد بود و در سال ۱۹۹۶ به دانشگاه آکسفورد راه یافت. امل کلونی در سال ۲۰۰۰ از دانشگاه فارغ التحصیل شد و در آن زمان بود که به حقوق بشر علاقه‌مند شد.

بیوگرافی امل کلونی و رازهای شیک پوشی او

رازهای شیک پوشی امل کلونی 

از سبک وینتیج در پوشش خود استفاده کنید

یکی از راه‌ها برای اینکه اطمینان پیدا کنید استایل شما منحصر‌به‌فرد است این است که لباس‌های سبک وینتیج انتخاب کنید. امل کلونی بسیاری از لباس‌هایش را از بوتیکی در لندن که لباس‌های سبک وینتیج می‌فروشد خریداری می‌کند و به سبک پوشش دهه ۶۰ میلادی علاقه‌مند است.

بیوگرافی امل کلونی و رازهای شیک پوشی او

به آرایش موهایتان توجه داشته باشید

موهای امل کلونی همیشه آراسته و درعین حال ساده است. او معمولا مدل موی باز و موج‌دار را برای موهایش انتخاب می‌کند.

بیوگرافی امل کلونی و رازهای شیک پوشی او

انتخاب لباس مناسب

امل کلونی تاثیر دوخت و فرم خوب لباس را می‌داند و همیشه سعی می‌کند کت و شلوار و کت و دامن خوش دوخت انتخاب کند. لباس‌هایی که او برای حضور در سازمان ملل یا دادگاه‌های عالی انتخاب می‌کند همگی شیک و مناسب موقعیت انتخاب می‌شوند.

بیوگرافی امل کلونی و رازهای شیک پوشی او

از رنگ‌ها نترسید

اگرچه بیشتر لباس‌های رسمی امل کلونی از بین رنگ‌های خنثی و با دقت و وسواس زیادی انتخاب می‌شوند ولی رنگ صورتی و زرد هم از رنگ‌های مورد علاقه او هستند.

بیوگرافی امل کلونی و رازهای شیک پوشی او

ست کردن رنگ‌ها

امل کلونی از بهترین تناسب رنگ برای پوشش خود استفاده می‌کند از این رو او یکی از خانم‌های شیک پوشی است که تیپ و استایل او همیشه مورد توجه بسیاری بوده است. امل کلونی معمولا از رنگ‌های خیلی تند استفاده نمی‌کند بلکه سعی می‌کند از رنگ‌های ملایم استفاده کند. به طور مثال یکی از بهترین مجموعه رنگ‌هایی که مورد علاقه اوست ترکیبی از یک شلوار چهارخانه قهوه‌ای با پالتو چرم قهوه‌ای و یک ژاکت مشکی ساده است. این دسته از رنگ‌ها جزو رنگ‌های کلاسیک است که نشان دهنده تیپ همیشه کلاسیک امل کلونی است.

بیوگرافی امل کلونی و رازهای شیک پوشی او

لباس های تک رنگ

امل کلونی یکی از طرفداران استایل منوکروم یا تک رنگ است. او بیشتر وقت‌ها از یک طیف رنگ در پوشش خود استفاده می‌کند.

لباس های تک رنگ

انتخاب از برندهای مطرح

او معمولا از برندهای مطرح و لاکچری لباس‌های خود را تهیه می‌کند. گوچی، شنل، بوتگا ونتا از جمله برندهایی هستند که او لباس‌های خود را از بین کلکسیون‌های آن‌ها انتخاب می‌کند.

بیوگرافی امل کلونی و رازهای شیک پوشی او

لباس مجلسی امل کلونی

همانطور که می‌دانید امل کلونی بسیار لاغر است از این رو برای انتخاب لباس مجلسی به سراغ پیراهن‌هایی با دامن فون و طرح‌دار می‌رود. پیراهن‌های مجلسی فون اندام امل کلونی را چاق‌تر نشان می‌دهد و او اغلب این دسته از پیراهن‌ها را با کفش‌های پاشنه‌دار ست می‌کند.

تیپ مجلسی امل کلونی

لباسی که مناسب اندام شماست بیابید

امل کلونی به خوبی می‌داند کدام لباس‌ها مناسب فرم اندام او هستند و از همان استایل در موقعیت‌های مشابه استفاده می‌کند. لباس‌های مجلسی تک شانه برای مراسم فرش قرمز، کت و شلوار و کت دامن برای محل کار و شلوار جین برای تعطیلات آخر هفته.

بیوگرافی امل کلونی و رازهای شیک پوشی او

تیپ روزمره امل کلونی

اگر جزو طرفداران امل کلونی و طرز لباس پوشیدن این بانوی شیک پوش هستید باید بدانید یکی از پوشش‌های مورد علاقه او شلوار دمپا گشاد است که معمولا با کفش‌های پاشنه‌دار یا لژدار ست می‌کند. امل کلونی حتی برای تیپ روزمره خود از شلوار دم‌پا گشاد با پارچه‌های طرحدار استفاده می‌کند. امل کلونی شلوار دم‌پا گشاد طرح‌دار خود را معمولا با یک تاپ یا بلوز جذب ست می‌کند که از نظر رنگی با یکدیگر تناسب خاصی داشته باشد.

تیپ روزمره امل کلونی

ست کردن تیشرت و دامن دکمه‌دار

یکی دیگر از تیپ‌های روزمره امل کلونی پوشیدن دامن و تیشرت است. امل کلونی جز افرادی است که سعی دارد در روزمره از لباس‌های با طرح و رنگ ساده استفاده کند و معمولا لباس‌های رنگی یا طراحی شده را در مراسم‌های خاص استفاده می‌کند. یکی از تیپ‌های روزمره امل کلونی ست کردن تیشرت ساده مشکی با یک دامن نیمه بلند سفید دکمه‌دار است که معمولا با آن یک جفت کفش پاشنه‌دار مشکی می‌پوشد. ست کردن رنگ سفید و مشکی سبب می‌شود تا ظاهر استایل او خسته کننده نباشد بلکه نهایت جذابیت را داشته باشد.

امل کلونی

 

تیپ زمستانه امل کلونی

امل کلونی جزو یکی از خانم‌های شیک پوشی است که معمولا از لباس‌های پوشیده استفاده می‌کند. در فصل زمستان یکی از زیباترین پوشش‌های او پوشیدن یک شلوار طرحدار با یک ژاکت بسیار ساده است. معمولا او برای انتخاب رنگ لباس‌های خود به سراغ رنگ سفید و مشکی می‌رود تا بتواند کلاسیک بودن سبک لباس‌های خود را حفظ کند. پوشیدن یک ژاکت مشکی ساده به همراه یک شلوار طرحدار سفید مشکی و یک جفت کفش پاشنه‌دار مشکی با یک کیف سفید یکی از بهترین سبک پوششی زمستانه امل کلونی است.

تیپ زمستانه امل کلونی

لباس طرح پلنگی

از آنجا که تیپ و استایل امل کلونی بسیار ساده است معمولا برای تنوع بخشیدن به لباس‌های خود از لباس‌ها و یا شلوارهای طرحدار نیز استفاده می‌کند. یکی از طرح‌های مورد علاقه امل کلونی لباس طرح پلنگی است که معمولا در زمستان از لباس‌های گرم با طرح پلنگی در زیر پالتو خود استفاده می‌کند.

 

در سفر خوشتیپ باشید

وقتی به دلیل مشغله‌های کاری سفرهای زیادی پیش رو داشته باشید، انتخاب لباس مناسب اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. امل کلونی قطعه‌های مناسبی را برای سفر انتخاب می‌کند. لباس‌های او درعین حال که لوکس هستند، برش‌های آزاد دارند و در مدل‌های ساده دوخته شده‌اند.

در سفر خوشتیپ باشید

لباس های گلدار

پارچه‌های گلدار می‌توانند ظاهر لباس را متحول کنند. برای ست کردن لباس گلدار مانند امل کلونی مدل‌های ساده‌تر را انتخاب کنید تا لباس شما چشمگیرتر به نظر برسد.

بیوگرافی امل کلونی و رازهای شیک پوشی او

لباس‌های اورسایز بپوشید

همانطور که می‌دانید امل کلونی بسیار لاغر است. معمولا این دسته از افراد به سراغ لباس‌های جذب می‌روند و از پوشیدن لباس‌های اورسایز و گشاد خودداری می‌کنند اما امل کلونی یکی از افرادی است که با پوشیدن لباس‌های اورسایز نیز توانسته استایل بسیار زیبا و جذابی را تجربه کند. ناگفته نماند که امل کلونی به هنگام خرید هر نوع لباسی نهایت دقت را در انتخاب رنگ و مدل لباس دارد. به طور مثال لباس‌های اورسایز او اغلب رنگ‌های روشنی مانند آبی، کرم و … دارد.

لباس‌های اورسایز بپوشید

عینک های آفتابی بزرگ 

امل کلونی بیشتر از عینک‌های آفتابی با فریم بزرگ استفاده می‌کند.

عینک های آفتابی بزرگ 

 

کت و شلوار رسمی بپوشید

امل کلونی یکی از خانم‌های شاغلی است که برای خود جایگاه اجتماعی خاصی دارد از این رو در محیط‌های رسمی بسیاری حضور دارد و به همین خاطر در انتخاب لباس‌های رسمی زنانه بسیار دقت می‌کند. در محیطهای رسمی امل کلونی یکی از شیک پوش‌ترین خانم‌ها است که با سلیقه بسیار زیبایی لباس رسمی برای خود انتخاب می‌کند. رایج‌ترین لباس‌های رسمی امل کلونی که به طور معمول از آن استفاده می‌کند، کت و شلوار است. او معمولا یک کت مشکی کوتاه را با یک شلوار جین، یک کیف رسمی و اداری نسبتا بزرگ و یک جفت کفش پاشنه‌دار به رنگ مشکی ست می‌کند.

کت و شلوار رسمی بپوشید

مطالب مرتبط:

۱- راز موفقیت هدی کتان و برند آرایشی هدی بیوتی

۲- بیوگرافی لیندی ویکسون را در چی بپوشم بخوانید

۳- بیوگرافی یولاندا حدید و نقش او در زندگی خواهران حدیددیدگاه شما

حسین زاده در تاریخ 16 مارس 2018

عالی بود

سونیا عباسی در تاریخ 20 می 2018

عالیه

سارا کشفی در تاریخ 06 اکتبر 2018

عالی

حسین در تاریخ 07 اکتبر 2018

خیلی با وقار و خوش تیپ هستند ایشان
من واقعا از دیدن تیپ و استایل ایشان لذت بردم
به نظرم انتخاب جورج کلونی بسیار خوب و به جا بوده استارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :