بیوگرافی یولاندا حدید و نقش او در زندگی خواهران حدید

0

یولاندا حدید (Yolanda Hadid) (زاده ۱۱ ژانویه ۱۹۶۴) بازیگر و مدل هلندی-آمریکایی است. او مادر جیجی حدید، بلا حدید، انور حدید است. یولاندا حدید در پاپن درخت هلند و در خانواده‌ای مسیحی متولد و بزرگ شد. او یک برادر به نام لئو دارد. هنگامی که او هفت ساله بود، پدرش در یک حادثه رانندگی فوت کرد و مادرش مسئولیت بزرگ کردن دو فرزندش را عهده‌دار شد. بیوگرافی یولاندا حدید و نقش او در زندگی خواهران حدید را در چی بپوشم بخوانید. 

بیوگرافی یولاندا حدید و نقش او در زندگی خواهران حدید

با توجه به این حادثه ناگوار، او به سرعت رشد کرد و احساس کرد که باید حامی خانواده‌اش باشد. او در رستوران‌های محلی و مغازه‌های مواد غذایی شروع به کار کرد. در سن ۱۶ سالگی او به طور اتفاقی جایگزین یک مدل در نمایش مد شد و زندگی او به طرز معجزه آسایی تغییر کرد. او هلند را ترک کرد و برای تبدیل شدن به یک مدل بین المللی موفق، زندگی و کار در شهرهای بزرگ دنیا را انتخاب کرد. او حدود ۱۵ سال در این حرفه کار کرد و سپس تصمیم گرفت تشکیل خانواده دهد. پس از ازدواج او مادر سه فرزند شد، اما متاسفانه، ازدواج یولاندا حدید با طلاق پایان یافت و برای مدتی تنها زندگی کرد. بعدها، او با آهنگساز برنده جایزه گرمی، دیوید فاستر ملاقات کرد، بعد از مدتی این دو باهم ازدواج کردند.

بیوگرافی یولاندا حدید و نقش او در زندگی خواهران حدید

در سال ۱۹۹۴، او با محمد حدید، یک برج ساز اردنی-آمریکایی آشنا شد و با او ازدواج کرد. در همان سال، او به لس آنجلس نقل مکان کرد و خانواده اش را با، ماریل و آلنا، فرزندان ازدواج قبلی حدید، شروع کرد. در سال ۱۹۹۵ او اولین فرزند خود جیجی حدید را به دنیا آورد. بلا حدید یک سال بعد متولد شد و فرزند آخرش انور حدید در سال ۱۹۹۹ متولد شد. متاسفانه این زن و شوهر ازدواج کوتاه مدتی داشتند که در سال ۲۰۰۰ با طلاق پایان یافت. یک سال بعد، او به مونته سیتو نقل مکان کرد و زندگی جدیدی را به عنوان یک مادر تنها با سه فرزندش آغاز کرد. تا چند سال بعد او تمام وقت خود را صرف پرورش فرزندان خود کرد.

بیوگرافی یولاندا حدید و نقش او در زندگی خواهران حدید

در سال ۲۰۰۶، یولاندا حدید با دیوید فاستر، موسیقیدان و سازنده کانادایی، برنده ۱۶ جایزه گرمی آشنا شد. دیوید فاستر هم از قبل ازدواج کرده بود و چند فرزند داشت. در سال ۲۰۱۲ تشخیص داده شد که یولاندا حدید به بیماری لایم مبتلا شده است. این بیماری عفونی از طریق نیش حشرات منتقل می‌شود. اگر چه او از این بیماری رهایی یافت، اما بعدا مشخص شد که در نتیجه این بیماری او توانایی خواندن، نوشتن یا حتی تماشای تلویزیون را از دست داده است.

مطالب مرتبط: 

۱- با جی جی حدید بیشتر آشنا شوید

۲- بیوگرافی بلا حدید و نحوه لباس پوشیدن

۳- بیوگرافی زین مالک و سبک لباس پوشیدن این ستاره

ساناز شمس
نویسنده: ساناز شمس


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :