مصی روشن در
1,147

بلا حدید با پافر طرح تراویس بیکل، به او ادای احترام کرد!

بلا حدید با پافر طرح تراویس بیکل، به او ادای احترام کرد!

آخر هفته گذشته بلا حدید داوطلب شد که در یک مأموریت شرکت کند.  در واقع این مأموریت یاری کردن سازمان و تشکیلاتی بود که به بی‌خانمان‌ها کمک می‌کند. در واقع بلا با دو نهاد خیریه نیویورکی تیمی تشکیل داده‌‌اند که کت‌های رایگان را به کودکان و بزرگسالان نیازمند برسانند. هدف او از این مشارکت به دست آوردن هزار کت توسط نیویورکی‌ها طی دو هفته است. او کارش را با 25 هزار دلار کمک مالی شروع کرد با این شعار که هر یک دلار یک نفر را گرم می‌کند.

پافر بلا حدید با طرح تراویس بیکل

بلا در حین انجام این مأموریت بلا یک پافر آستین‌دار پوشیده بود که روی این پافر صورت رابرت دنیرو نقش بسته و از محصولات برند آربن و کوج دورولاری بود. اسم برند این دو برادر BOND است. این طرح روی پافر اولین نسخه از تولیدات مجموعه فیلم «راننده تاکسی» از این برند است. حالا اگر این روزها وارد سایتشان شوید، کلاه‌هایی با این طرح هم می‌بینید.

پافر بلا حدید با طرح تراویس بیکل

برادران دورولاری تصویری تلخ از شخصیت تراویس بیکل که رابرت دنیرو در فیلم راننده تاکسی نقشش را بازی می‌کرد برای چاپ روی تولیداتشان انتخاب کردند. بلا حدید هم برای اینکه هنر این دو برادر حسابی به چشم بیاید بقیه لباس‌هایش را طوری انتخاب کرد که مطمئن باشد همه نگاه‌ها به پافر او و طرح روی آن متمرکز خواهد شد. می‌شود گفت که این لباس بلا حدید ادای احترام دو طراح جوان خوش‌ذوق و همکاری یک مدل با آنها به مارتین اسکورسیزی و فیلم مهم او «راننده تاکسی» محصول سال 1976 است.

پافر بلا حدید با طرح تراویس بیکل

بلا حدید؛ یک بدن در سه برند!

بلا حدید با این پافر کیف BURBERRY  زنجیردار برداشته بود و شلوار کار از برند DICKIES و چکمه‌های تا زانو که کف بزرگ و درشتی دارند از برند ALEXANDER MCQUEEN  پوشیده بود. این چکمه‌ها حدود 1400 دلار قیمت دارند.

پافر بلا حدید با طرح تراویس بیکل

خواهر و برادر هم سلیقه

کت بلا چشمگیر بود ولی او تنها عضو خانواده‌‌اش نیست که با استفاده از برند BOND از کارگردان بزرگ یعنی اسکورسیزی قدردانی می‌کند. در دسامبر سال 2020 برادر کوچک بلا، انور حدید، وقتی در یک منطقه کوچک مسکونی واقع در منهتن قدم می‌زد با همین کت دیده شد. او مثل خواهرش شلوار و کفش مشکی پوشیده بود تا کتش بیشتر به چشم بیاید. شلوار او هم مثل شلوار خواهرش از برند DICKIES بود که گران نیست و او هم مثل بلا کفش‌های جالب و البته چشمگیرتری پوشیده بود. از آنجا که همین دو سال قبل بود که به انور حدید لقب پادشاه استایل زمستانی دادند اگر در پوشش او یک آیتم مهم وجود نداشت باعث تعجب می‌شد. انور با کتانی مشکی که در نگاه اول پوشش او را کاملا ساده نشان می‌دهد، توجه‌ها را به پافرش جلب کرد ولی همان کتانی مشکی از مدل سوپراستار آدیداس پرادا بود که شرکت آدیداس به مناسبت پنجاه سالگی مدل مشهور سوپراستار خود با همکاری برند لوکس پرادای ایتالیا  تولید کرد. در این محصول لوگوی آدیداس پشت پاشنه کفش قرار دارد و آرم پرادا علاوه بر کناره‌های کفش روی زبانه هم حک شده است. عبارت MADE IN ITALY هم روی زبانه به چشم می‌خورد.

پافر بلا حدید با طرح تراویس بیکل

برادران طراح برند BOND

طراحان برند BOND، آربن و کوج، دو برادر خلاقند. برندی که این دو برادر بنیان‌گذارش هستند یک برند مردانه- زنانه و در واقع بدون جنسیت است. این برادران در بروکلین بزرگ شده‌اند و راه خودشان را به سمت مد از طریق فرهنگ لباس خیابانی پیدا کردند اما در حالی‌که این فرهنگ نقش مهمی در کار آنها داشته  ارزش‌های خانواده محور آنها از اهمیت بیشتری برخوردار است. این دو برادر از یک خانواده مهاجر به حساب می‌آیند. پدربزرگ و مادربزرگ آنها برای فرار از آلبانی کمونیستی خیلی تلاش کردند و میراث بزرگی در زندگی این دو برادر به جا گذاشتند. برقراری ارتباط با این داستان بخش جدانشدنی از هر کاریست که آنها انجام می‌دهند. آربن در مصاحبه‌ای این‌طور توضیح داده که از نظر مفهومی ایده BOND استفاده از لباس‌ها به عنوان بوم نقاشی برای انتقال داستان‌های زندگی‌ است که داستان‌های مربوط به یک مهمانی، فیلم‌ها و هنرمندان محبوب یا سرگردانی در مناطق خطرناک نیویورک می‌توانند از موضوعات مهم باشند. آنها گفته‌اند حتی موضوعات سیاسی و اجتماعی را که می‌خواهیم به آنها بپردازیم به لباسی گره می‌زنیم که قصد داریم آن را تولید کنیم. نوع پارچه و رنگ آن، برش و طراحی و خلاصه همه‌چیز باید در خدمت داستانی باشد که ما از طراحی یک لباس در ذهنمان داریم.

پافر بلا حدید با طرح تراویس بیکل

آربن و کوج که حدود هشت سال قبل همه چیز را در نیویورک رها کردند و به لس‌آنجلس آمدند تا خط تولید لباس خودشان را راه بیندازند، در رشته طراحی تحصیل نکرده‌اند و با اینکه یک کسب و کار سودآور در زمینه مد و طراحی لباس دارند اما هنوز هم از فیلم‌ها به ویژه فیلم‌های کلاسیک و موسیقی بیشتر از هر چیزی الهام می‌گیرند.

انور حدید که دو سال قبل پافر برند BOND با طرح تراویس بیکل را پوشید از دوستان نزدیک کوج دورولاری به حساب می‌آید. کوج با حمایت انور و دوست دخترش دوالیپا نمایشگاه نقاشی‌اش را بازگشایی کرد. دوالیپا، خواننده معروف 26 ساله انگلیسی که خودش مدل و طراح مد است مثل کوج خانواده‌ای آلبانیایی تبار دارد. کوج یکی از تابلوهای بزرگ نمایشگاه نقاشی‌اش را برای موسسه خیریه‌ای در کوزوو به حراج گذاشت. دوا لیپا هم به این موسسه به طور دائم کمک می‌کند.

لباس با طرح شخصیت های معروف

حتما تا حالا با کسانی برخورد داشته‌اید که روی لباسشان تصویر شخصیت‌های معروفی مثل چگوارا، مارادونا، فردی مرکوری یا هر چهره سرشناس دیگری نقش بسته باشد. این افراد با پوشیدن این لباس‌ها هم علاقه‌شان را به آن شخصیت خاص نشان می‌دهند هم انگار به این موضوع تأکید دارند که بیشتر از یک طرفدار معمولی هستند تا حدی که تصویر شخص محبوبشان را وارد پوشش‌ خودشان کرده‌اند. اکثریت قریب به اتفاق تصاویری که روی لباس‌ها چاپ می‌شوند، چهره خواننده‌ها، فوتبالیست‌ها و بازیگران هستند و از آنجا که کارگردان‌ها را خیلی‌ها نمی‌شناسند، کم پیش می‌آید که تصویرشان روی لباسی نقش ببندد. برادران دورولاری با طراحی چهره تراویس بیکل، شخصیت اصلی فراموش‌نشدنی فیلم راننده تاکسی، روی محصولاتشان ذهن را به سمت کارگردان این فیلم، مارتین اسکورسیزی، می‌برند که بیشتر از یک قرن است که فیلم می‌سازد.

پافر بلا حدید با طرح تراویس بیکل

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :