بیوگرافی لیندی ویکسون را در چی بپوشم بخوانید

0

لیندی ویکسون (متولد ۱۱ آوریل ۱۹۹۴) مدل آمریکایی است که به خاطر ظاهر منحصر به فرد و شکل دندان‌های بافاصله‌اش شناخته شده است.لیندی ویکسون با برندهایی همچون شانل، جان گالیانو، میو میو و الکساندر مک کوئین همکاری داشته است. بیوگرافی لیندی ویکسون را در چی بپوشم بخوانید. 

بیوگرافی لیندی ویکسون را در چی بپوشم بخوانید

ویکسون در ویچیتا کانزاس در تاریخ ۱۱ آوریل ۱۹۹۴ متولد شد. او یک خواهر به نام کریستن دارد، جالب است بدانید که او فرم دندانهایش را از پدرش به ارث برده است. قد لیندی ویکسون ۱٫۷۸ متر است و چشم‌هایی آبی دارد. او در زمان نوجوانی دوست داشت آشپر یا وکیل شود. با وجود سن کم او قد بلندی داشت و همین باعث شد که افراد زیادی به او پیشنهاد فعالیت در حوزه مد و لباس را بدهند. در همان زمان بود که لیندی ویکسون تحت تاثیر مقاله‌ای در مورد افراد سرشناسی مانند بیل گیتس و میلیونرهای دیگر قرار گرفت. این مقاله در مورد استفاده این افراد از فرصت‌های پیش‌روی خود و رسیدن به شهرت و ثروت بود. لیندی تصمیم خود را گرفته بود و شروع به مطالعه نسخه‌های مختلف مجله ووگ کرد.

بیوگرافی لیندی ویکسون را در چی بپوشم بخوانید

لیندی کار حرفه‌ای را از سال ۲۰۰۹ شروع کرد. او در ژوئن سال ۲۰۰۹ به نیویورک رفت ولی موفق نشد نظر برندهای مطرح را جلب کند، زیرا همه فکر می‌کردند ظاهر او مناسب حرفه مدلینگ نیست. بالاخره او توانست در نمایش مد بهار سال ۲۰۱۰ حضور داشته باشد. سپس او به میلان رفت و در نمایش کلکسیون پرادا برای بهار ۲۰۱۰ و همچنین برند میو میو حضور پیدا کرد و همین نقطه آغاز موفقیت لیندی ویکسون بود.

بیوگرافی لیندی ویکسون را در چی بپوشم بخوانید

در طول چند سالی که لیندی ویکسون در این حرفه مشغول به کار بود با برندهای مطرحی همچون، جیل استوارت، الکساندر مک کوئین، بارنی، ورساچه و شنل همکاری کرده است. در ژوئیه سال ۲۰۱۷ لیندی ویکسون اعلام کرد که دیگر در این حرفه فعالیتی نخواهد داشت. او دلیل این کار را آسیب دیدگی به علت استفاده زیاد از کفش‌های پاشنه بلند اعلام کرد. او با ترک دنیای مد و لباس تصمیم گرفت تمرکز خود را روی کارهایی مانند طراحی داخلی، سفالگری و مجسمه‌سازی بگذارد.

بیوگرافی لیندی ویکسون

مطالب مرتبط:

۱- چگونه بلاگر شویم ؟ نکاتی که هر بلاگر موفقی باید بداند

۲- بیوگرافی یولاندا حدید و نقش او در زندگی خواهران حدید

۳- رازهای موفقیت لیاندرا مدین فشن بلاگر آمریکایی

ساناز شمس
نویسنده: ساناز شمس


دیدگاه شما

حسین زاده در تاریخ 04 مارس 2018

به نظر فرد خوش تیپی به نظر میادارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :