ست کردن لباس های سبز رنگ در عید نوروز

برخی از آقایان قصد دارند تا در تیپ لباس پوشیدنشان رنگ های سبز را استفاده کنند که شاید رنگ مورد استفاده آن ها از رنگ های کلاسیک نباشد ولی در این پست می خواهیم به شما در انتخاب ست های مختلف با رنگ سبز کمک کنیم. ست کردن لباس های سبز رنگ در عید نوروز چرا و چگونه؟ با چی بپوشم همراه باشید.

مطالب مرتبط: 

خوشتیپ بودن باعث موفقیت در کسب و کار می شود

ترکیب رنگ ها مناسب پوشاک آقایان باید چگونه باشد؟

فقط ۸ گام تا خوشتیپ شدن فاصله دارید. 

5 راه مختلف برای ست کردن لباس های سبز رنگ در عید نوروز.

۱- ژاکت اسپرت سبز رنگ

یکی از ترکیب رنگ هایی که در محیط کار پیشنهاد می شود ترکیب تی شرت طوسی و یک ژاکت سبز رنگ با شانه های افتاده و جیب های غیر رسمی در جلو است. سعی کنید در بقیه ی موارد مانند شلوار و کفش و … از رنگ های کلاسیک زمینه با سایه های مات و از تنالیته ی خاکستری و سرمه ای و قهوه ای استفاده کنید.

5 راه مختلف برای ست کردن لباس های سبز رنگ در عید نوروز.

۲- شلوار پارچه ای سبز رنگ

در این استایل برای استفاده در محل کار شلوار سبزرنگ زیتونی بلند پارچه ای پیشنهاد می شود. در هر بازه ای از سال می توانید این رنگ و این تیپ را به تن داشته باشید. کفش سرمه ای و شلوار طوسی بسیار در این تیپ خونمایی می کنند.

5 راه مختلف برای ست کردن لباس های سبز رنگ در عید نوروز.

۳-  کتانی های سبز

اگر قصد پوشیدن کفش ها یا کتانی های سبز رنگ دارید پیشنهاد ما به شما این است که بقیه ی قسمت ها را کاملا کلاسیک و از رنگ های اصلی انتخاب کنید. شلوار جین، تی شرت یا پیراهن آبی رنگ و ژاکت یا کت قهوه ای روشن با این مدل فوق العاده می شود.

5 راه مختلف برای ست کردن لباس های سبز رنگ در عید نوروز.

۴- کت پیراهنی سبز رنگ

اگر تا به حال ژاکت ارتشی سبز رنگ به تن نکرده اید پیشنهاد ما به شما این است که حتما آن را امتحان کنید. اگر از ست کردن این مدل کت نگران هستید سعی کنید جین تیره و پیراهن لی با کتانی های سفید رنگ مدرن به تن کنید. فوق العاده می شود.

5 راه مختلف برای ست کردن لباس های سبز رنگ در عید نوروز.

۵- کروات یا دستمال گردن سبز رنگ

در پوشیدن دستمال گردن سبزرنگ یک راه درست و یک راه غلط وجود دارد. راه غلط پوشیدن این نوع دستمال ها با رنگ سبز تیره شبدری است. اما راه صحیح آن پوشیدن نوع کلاسیک این نوع کروات ها با انتهای مربعی شکل بافت، با رنگ سبزی که با همه ی رنگ ها هم خوانی دارد است. کت و شلوار رسمی خاکستری و پیراهن سفید با کفش های مشکی تیپ شما را فوق العاده چشم گیر می کند.

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :