سارا هنجنی در
0

4 برند گرانقیمت پوشاک در جهان

4 برند گرانقیمت پوشاک در جهان

برای اینکه مثل یک خانم شیک پوش باشید باید گاهی اوقات خیلی بیش از اون چیزی که تا الان خرج می کردید، پول خرج کنید. ثروتمندان برای اینکه بیش از سایرین بدرخشند همواره لباس های گران قیمتی را به تن می کنند که معمولا حاصل طراحی برندهای مشهور اند. شاید بسیاری از آن ها در نگاه اول خوب به نظر برسند حاضراند پول های وحشتناک زیادی را بپردازند. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا به معرفی 5 برند گرانقیمت لباس بپردازیم. 

4 برند گرانقیمت پوشاک در جهان

1- برند ورساچه

شاید اینجوری بهتر باشه که بگیم کیه که برند ورساچه را نشناسه، این برند در سال 1978 توسط جیانی ورساچه تاسیس شد. از مهم ترین سلبریتی هایی که از ورساچه خرید می کنند می توان به: توپک رپر، بیانسه، التون جان و الیزابت هارلی و البته پرنسس دایانا اشاره کرد.

4 برند گرانقیمت پوشاک در جهان

2- برند آرمانی

پوشاک برند آرمانی با گذشت زمان به جایگاه کلاسیک و پر زرق و برق در دنیای مد و فشن رسید. البته این روزها خرید لباس های لاکچری این برند از عهده اقشار متوسط جامعه بر نمی آید. استفاده جسورانه از رنگ ها در واقع امضای جوجیو آرمانی را نشان می دهد.

4 برند گرانقیمت پوشاک در جهان

3- برند دولچه اند گابانا

بسیاری از ما این برند را با نام D&G می شناسیم. برندی که توسط دو طراح به نام های استفانو گابانا و دومنیکو دولچه تاسیس شده است.

4 برند گرانقیمت پوشاک در جهان

4- برند گوچی

برند گوچی زاده ی پایتخت مد دنیا، ایتالیاست. گوچی در زمره برندهای مشهور در دنیا شناخته می شود و در سال 1921 تاسیس شده و هم اکنون بیش از 278 فروشگاه جهت ارایه محصولاتش به صورت دایر دارد.

مطالب مرتبط:

1- لباس مجلسی برای خانم های خوشتیپ

2- شیک پوشی و سادگی برای خانم های جوان

3- انتخاب کفش پاشنه بلند در سه گامدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :