سارا هنجنی در
0

انتخاب کفش پاشنه بلند در سه گام

انتخاب کفش پاشنه بلند در سه گام

شاید شما هم خانومایی را دیده باشید که ساعت ها در کفش پاشنه بلند خود راه می روند و کمترین دردی را احساس نمی کنند. معمولا این افراد از طرف دوستانشان نیز مورد تحسین قرار می گیرند! اما نحوه انتخاب کفش پاشنه بلند مناسب چگونه است؟ با ما همراه باشید. 

1- ساختار کفش پاشنه بلند 

قبل از خرید کفش پاشنه بلند به اختلاف ارتفاع پاشنه و کف کفش تان دقت کنید. هر چقدر این اختلاف کمتر باشد آسیب کمتری به پاها به خصوص پنجه شما خواهد آمد و همچنین پاهایتان در زاویه مناسب تری قرار خواهد گرفت.

2- به جنس کفش خود دقت کنید

اساسا الیاف های طبیعی مانند چرم، جیر، ساتن و … راحتی بیشتری را برای پاهایتان به همراه خواهند داشت. نکته مهم بعدی این است که هرگز از کفش های پاشنه بلند با چرم مصنوعی استفاده نکنید چرا که آسیب های جبران ناپذیری را برایتان به ارمغان می آورند.

انتخاب کفش پاشنه بلند در سه گام

3- برند کفش دارای اهمیت است

اینکه یک کفش پاشنه بلند چقدر میتونه براتون کار بکنه به مقدار زیادی به برند تولید کننده اش بستگی داره درست میگم؟ سعی کنید به جای اینکه خودتان و بهتره بگم پاهای نازنین تان را با کفش های مختلف مورد اذیت و آزار قرار دهید، از برندهای معتبر خرید کنید. این برندها هم دارای گارانتی هستند و هم از مواد اولیه مناسبی برای تولیدات خود استفاده می کنند.

مطالب مرتبط:

1- بانوان چگونه با کفش پاشنه بلند راه بروند؟

2- چگونه بدون درد کفش پاشنه بلند بپوشم؟

3- کفش پاشنه بلند و نکات مربوط به آن

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :