محمد رضا اهوارکی در
0

خانم‌های خوشتیپ تابستان چی می پوشند؟

خانم‌های خوشتیپ تابستان چی می پوشند؟

دنیای مد دنیایی پر از هیجان و بالا و پایین است و همیشه در حال تغییر. اکثر خانم های خوشتیپ  همیشه به دنبال این هستند که ببینند جدیدترین مدل ها و طرح ها و تیپ های خاص چیست و به دنبال آن باشند. در این مقاله هم برخی از  تیپ های روز که البته مخصوص تابستان هستند را به شما معرفی می کنیم. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

طرح های گلدار

از بهترین راه ها برای دادن خوی و ظرافتی زنانه به تیپتان استفاده از همین مدل های گلدار است. این مدل ها با انواع اشکال بدن سازگاری دارند و به قد و وزن شما هم ارتباطی ندارند. مهم نیست این مدل را در مانتو به کار می برید یا روی شلوار جین تان به صورت دستی اضافه می کنید و یا در شالتان استفاده می کنید. مهم این است که این مدل گلدار در تیپ شما وجود داشته باشد.

نکته های مهمی وجود دارد از جمله برعکس بودن اندازه ی طرح ها و شکل بدن شما. اگر چاق هستید ما به شما انتخاب گل های ریز روی تیپتان و اگر لاغر هستید انتخاب گل های درشت را پیشنهاد می کنیم. حواستان باشد! به نفع خودتان طرح های گلدار را استفاده کنید نه به ضرر خودتان:

اگر می خواهید قسمتی از بدنتان بولد شود و دیگران به آن توجه کنند حتما این طرح را در آن قسمت به کار ببرید و بلعکس!

  • اگر شکل کلی بدنتان شبیه به گلابی است باید این طرح ها در قسمت بالایی بدن شما باشند و توجهات را به صورتتان معطوف کنند.
  • برای بدن های به شکل مثلث برعکس این طرح ها را در قسمت پایینی بدن قرار دهید که شانه های پهن شما را متعادل کند.
  • برای بدن های مستطیلی باید توهم داشتن هیکل متوازن را ایجاد کنید، پس این مدل ها را در قسمت کمر به کار ببرید.
  • برای بدن های شبیه به ساعت شنی پیشنهاد ما متوازن کردن قسمت بالا و پایین تنه است. پس در انتخاب طرح ها دقت بیشتری باید به خرج دهید.

ترند های تابستانی مخصوص بانوان خوشتیپ

طرح های نظامی

نه، این مدل قرار نیست حالا حالا ها از کنار ما خداحافظی کند و برود. شاید کمتر آن را دیده باشیم ولی بازهم در حال مد شدن است. استفاده از آن را هم به شما پیشنهاد می کنیم:‌

  • خانم هایی که شکل کلی بدنشان شبیه به مثلث برعکس است از این ژاکت های طرح نظامی دوری کنند و به جای آن از شلوارهای نظامی جیب دار با جیب های حجیم استفاده کنند.
  • خانم های که شکل کلی بدنشان شبیه به گلابی است باید ژاکت های نظامی بپوشند و مدل آن طوری باشید که پهن بودن کمرشان را متعادل سازد.
  • برای بدن های مستطیلی یا شبیه به ساعت شنی پیشنهاد ما انتخاب ژاکت هایی است که درون شلوار می رود و توهم لاغر تر بودن را ایجاد می کند.

مطالب مرتبط:

1- قوانین لباس پوشیدن در تابستان

2- واجبات پوشاک بانوان در تابستان

3- مانتوهای طرح دار تابستانه

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :