سارا هنجنی در
0

قوانین لباس پوشیدن در تابستان

قوانین لباس پوشیدن در تابستان

هوا این روزا بدجور گرم شده و یه جورایی داریم شر شر عرق میریزیم. راه حلش چیه واقعا؟ هنوز 3 ماه از این فصل داغ باقی مونده آخه! با چی بپوشم همراه باشید تا قوانین لباس پوشیدن در تابستان به شما آموزش دهند. 

1- از لباس هایی که از الیاف طبیعی ساخته شده اند استفاده کنید

از لباس هایی که از کتان و ریون و امثال اینا ساخته شدند استفاده کنید. این پارچه ها هم سبک تر اند و هم نازک تر. و به خوبی می تونند باعث جریان هوا در زیر لباس تان شوند.

2- لباس های گشادتر بپوشید

درسته که همیشه بهتون از فیت بودن و اندازه بودن لباس براتون صحبت کردیم، اما دیگه وقتشه که یکمم به فکر پوست تون باشید.

3- لباس زیر مناسب انتخاب کنید

سعی کنید حداقل یه مرتبه در روز به حمام بروید و لباس زیرتان را نیز تعویض کنید. همچنین از لباس زیرهای نخی استفاده کنید تا احتمال عرق سوز شدن تان را کم کنید.

4- صندل بپوشید

من واقعا نمیدونم چرا بعضی از خانوما این همه به خودشون سختی میدن. پوشیدن یه صندل مناسب میتونه هم مانع ایجاد بوی بد پا بشه هم اینکه خیلیم شیکه!

5- روسری های روشن سرتون کنید

قبلا کلی در مورد انتخاب روسری مناسب و مدل بستن شال براتون صحبت کردیم، اینجا خواستیم فقط یادآوری کنیم که روسری و شال سرمه ای و مشکی برای تابستان گرم نیست. البته اگه به محل کار می خواین برید که موضوع فرق داره!

6- طرح پارچه و لباس ها رو مدنظر قرار بدید

معمولا طرح های گل گلی بیشتر تو گرما مورد استفاده قرار میگیره البته هیچ منعی هم برای طرحی های چهارخونه شطرنجی و یا راه راه نیست. این مورد دست خودتونه. البته جنس پارچه ها رو مدنظرتون قرار بدید.

مطالب مرتبط:

1- بهترین رنگ مانتو و روسری کدام است؟

2- شیک پوشی با مانتو و روسری

3- چگونه مانتو و روسری را با هم ست کنم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :